Doktor mim řekl, že těhotná nejsem. Podle testu ale jsem.

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 23:54
Test, doktor?

Ahoj byla jsem 11.12 u gynekologa protože jsem měla na tt 2//ale jedná byla slabá pan doktor mi řekl že těhotná nejsem tak jsem si počkala 2 dny 13.12 a udělala jsem si další 2 testy najednou. A na obou testů mi vyšli 2 // tak teď to nechápu :think: teď nevím jestli jsem fakt těhotná nebo že by to byl omyl? :?

Přečtěte si článek: Falešně pozitivní těhotenský test

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 15.12.18 00:00

Dělal doktor ultrazvuk, vzal ti krev?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 00:02

@Martina84 nevzal Krev a dělal ultrazvuk a našel tam jen nateklou sliznici a řekl že nejsem těhotná že když nedostanu MS tak mám přijít příští týden

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:02

ahoj, krev ti nebral ??Divne,ze hned rekl,ze nejsi tehotna :think: Mi treba rekl,ze tam nic nevidi,ale hned bral krev … :nevim:

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:03
@Anonymní píše:
@Martina84 nevzal Krev a dělal ultrazvuk a našel tam jen nateklou sliznici a řekl že nejsem těhotná že když nedostanu MS tak mám přijít příští týden
no toz to me teda po… zajdi si v pondeli na krev sama,nebo bych k nemu sla znova,ze test je pozitivni a jestli ti muze vzit krev,at nemusis platit… mazec fakt
Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 15.12.18 00:04

Tak jsi šla moc brzo. Počkej tyden-dva a pak jdi znova. To uz bude neco videt na ultrazvuku. Hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 00:07

@Baiba26 taky mi řekl že tam nic nevidím a že těhotná nejsem takže to nechápu :think: ale v pondělí chci jít zkusit k jinému doktorovi aby mě vyšetříl lidé mi říkají že ke kterému chodím já že není dobrej tak nevím a příští týden půjdu k mému lékaři a jsem zvědavá :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 00:16

@Martina84 děkuji ano zajdu si :srdce:

Janli
Kelišová 6844 příspěvků 15.12.18 00:25

Pokud nemáš zdravotní problém, který by bylo potřeba s ohledem na těhotenství řešit, jdi k lékaři až 7-8tt, to bude už eventuálně vidět i srdeční akce. Dříve je to zbytečné.

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:39
@Anonymní píše:
@Baiba26 taky mi řekl že tam nic nevidím a že těhotná nejsem takže to nechápu :think: ale v pondělí chci jít zkusit k jinému doktorovi aby mě vyšetříl lidé mi říkají že ke kterému chodím já že není dobrej tak nevím a příští týden půjdu k mému lékaři a jsem zvědavá :think:

ja bych sla taky jinam uz k vuli tomu,ze jsi mu rikala,ze jsi zrejme tehotna, teoreticky by te mel hned poslat na krev,alespon u mne to tak bylo,jakoze ultrazvuk je sice fajn,ale zatim je brzy aby tam neco videl,proto jsem nazoru,ze by mel vzit krev… Boze ja chci taky :lol: :lol: :lol: :srdce:

pajaja12
Povídálka 34 příspěvků 15.12.18 00:41

Takový test nelže…a těhotná budeš. Spíš se vloudila lidská chyba doktora… ..ale je fakt, že měl vzít hned krev (takový je běžný postup) a další fakt je, že tak brzo nemusí být na ultrazvuku ještě nic vidět..

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:47

@pajaja12 moje rec :D :D kurna baby my bychom se mely dat na doktorinu :lol: :lol: :lol: omlouvam se,ze pisu bez diakritiky,ale pouzivam nemeckou klavesku…

rozand
Závislačka 4062 příspěvků 15.12.18 01:03

A proc by mel platit za test z krve, kdyz staci pockat? 8o

rozand
Závislačka 4062 příspěvků 15.12.18 01:09

A proc by mel platit za test z krve, kdyz staci pockat? 8o

lachtanice86
Kelišová 6928 příspěvků 15.12.18 01:26

Šla jsi brzy

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >