Tekoucí hrneček s pítkem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
44
16.4.21 17:05

Tekoucí hrneček s pítkem

Ahojte,

Poradil by mi někdo tekoucí hrneček s pítkem? Mám pocit, že snad vše, co vidím je Netekoucí. Případně takové, ze kterého se ta netekoucí membrana dá snadno oddělat. Může být měkké pitko, i tvrdé.

Mám 6m holčičku, nepije z ničeho. Flašku nechce, kojení bojkotuje. Potřebuji ji naučit z něčeho pít. Proto chci zkusit klasické pitko. Ale nevím jaké.

• Jaké máte zkušenosti s kouzelnými hrnečky? Nebo nějaké jiné nápady? (Cevka, kalisek, lzicka, apod. klasicke rady vyzkoušeny)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
16.4.21 17:15

Philips Avent Hrneček pro první doušky, mezi lahvi a uzaverem je kulata silikonova membrana, ktera se tam davat nemusi a bude tekouci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.4.21 19:35

@Isabelll starsim detem jsem kupovala hrnecek s pitkem v Ikei. Nejmladsi dostal v 6m rovnou panakovku a pije z ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
16.4.21 20:03

@Rebísek děkuji za tip. Našla jsem Avent první doušek- čtyři druhy. Kdo se v tom pak ma vyznat, že. Podívala byste se na odkazy, který to je?
První posílat nebudu, ta vím, že to není, mám ji doma. Ale našla jsem ještě tyto tři varianty. S měkkým pitkem a s tvrdým. Která prosím?

Měkké pitko

Měkké pitko 2

Tvrde pitko

Moc děkuji!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
16.4.21 20:06

@luci.no děkuji. Panakovku právě nechce, ale ten z Ikei bude určitě takový ten obyc co hledam :) akorát ted je ikea nerealna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.4.21 21:37

@Isabelll ani jedno moje dite nezacalo pit hned. Vsem to nejaky ten patek trvalo a rozhodne toho nevypily dostatecne. Vetsi mnozstvi tekutin do nich dostanu tak od 3 let, do te doby jsem byla rada za 250piti. U tech malych to bylo treba jen 50ml/denne. Jinak ten uplne obyc hrnecek sezenes i v domacich potrebach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
16.4.21 21:46

@luci.no to je mi jasné. Ale 50 je pořád lepší než 0 :) potřebovala bych právě něco z netu, nemám to kde koupit osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.4.21 22:11
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
16.4.21 22:23

@luci.no super. Mate s nim zkusenost? Tece sam bez sani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.4.21 22:58

@Isabelll zkusenost nemam, ale vypada jednoduse, stejne jako ty obycejne, co byly za nas a nebo z Ikei.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat