Vyvýšené temeno hlavy

Anonymní
9.1.21 15:34

Temeno hlavy vyvysene

Hezkou sobotu :kytka:

Prosim Vas mam dotaz. Dnes jsem si delala culik a zjistila jsem, ze na temeni hlavy uprostred je vyssi lebka, boule :think:? Neboli. Dalsi boule je jakoby na tylu. Jelikoz zrovna marodim se zady kdy se sotva hnu. Zablokovana zebra, tohle mi moc neprida 8o Vzpominam si, ze v minulosti jsem se v tom miste uhodila. To ale neni otazka tydne… treba pul roku :roll: Nekomu se asi bude zdat dotaz trapny, ale bojim se :,(
Dekuji za pripadnou odpoved :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
777
9.1.21 17:16

Pahrbek geniality, asi jsi potomek Járy Cimrmana.. Ale bez legrace to můžou být různé tukové bulky, je to neškodné. Pokud by tě to hodně trápilo, skoč na kožní, aby ti to zkoukli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 17:21

@annasmyc dekuji za odpoved. U me je nejhorsi, ze vzdy myslim na nejhorsi. Dekuju moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
22321
9.1.21 18:08
@Anonymní píše:
@annasmyc dekuji za odpoved. U me je nejhorsi, ze vzdy myslim na nejhorsi. Dekuju moc :srdce:

Mozna by bylo lepsi resit ty panicky stavy, s tim ti ale na koznim nepomuzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 18:23

@mroe a kde si prosim vzala panicke stavy? Ja zadne panicke stavy nemam. Ze se bojim preci hned neznamena ze mam paniku. Tu ma moje kamaradka a znam to moc dobre od ni. Je to uplne neco jineho. Myslim, ze strach ze prirozeny. Jen jsem se zeptala, zda ma nekdo zkusenost. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
22321
9.1.21 18:28
@Anonymní píše:
@mroe a kde si prosim vzala panicke stavy? Ja zadne panicke stavy nemam. Ze se bojim preci hned neznamena ze mam paniku. Tu ma moje kamaradka a znam to moc dobre od ni. Je to uplne neco jineho. Myslim, ze strach ze prirozeny. Jen jsem se zeptala, zda ma nekdo zkusenost. :think:

Nezlob se, ale bat se, ze mam divne tvarovanou hlavu? Co si myslis, ze by to asi mohlo byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 18:43

@mroe :roll: nevim ze se vzdy musi najit rejpal. Ano, kdyz si najdes na hlave dve boule mozna se zamyslis co by to mohlo byt? A jdes se zeptat jestli nekdo nema zkusenost. Rozhodne tady nelezu po zdi ze se dusim, nemam tep 340
za minutu a podobne stavy jako dela panika. Jen jsem polozila otazku. Takze pardon 8o :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
22321
9.1.21 18:45
@Anonymní píše:
@mroe :roll: nevim ze se vzdy musi najit rejpal. Ano, kdyz si najdes na hlave dve boule mozna se zamyslis co by to mohlo byt? A jdes se zeptat jestli nekdo nema zkusenost. Rozhodne tady nelezu po zdi ze se dusim, nemam tep 340
za minutu a podobne stavy jako dela panika. Jen jsem polozila otazku. Takze pardon 8o :roll:

No a k jakemu zaveru jsi dosla? Co by to mohlo byt? Ceho se tedy bojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:17
@Anonymní píše:
Hezkou sobotu :kytka:Prosim Vas mam dotaz. Dnes jsem si delala culik a zjistila jsem, ze na temeni hlavy uprostred je vyssi lebka, boule :think:? Neboli. Dalsi boule je jakoby na tylu. Jelikoz zrovna marodim se zady kdy se sotva hnu. Zablokovana zebra, tohle mi moc neprida 8o Vzpominam si, ze v minulosti jsem se v tom miste uhodila. To ale neni otazka tydne… treba pul roku :roll: Nekomu se asi bude zdat dotaz trapny, ale bojim se :,(
Dekuji za pripadnou odpoved :kytka:

Já mám na hlavě taky bouli. Nevím od kdy, prostě jsem si jí jednou všimla. Oblast té boule bývá citlivá až lehce bolestivá. Vrtalo mi to hlavou a zeptala se na neurologii, kam chodím s něčím jiným. A světe div se, nebyla to tuková boule. Doktorka mě poslala na ct, pro jistotu. Prý to je stará, špatně srostlá prasklina lebky. Opravdu nevím, kde jsem k tomu přišla, ale aspoň vím, co to je.

• Citovat
  • Nahlásit
22321
9.1.21 19:23
@Anonymní píše:
Já mám na hlavě taky bouli. Nevím od kdy, prostě jsem si jí jednou všimla. Oblast té boule bývá citlivá až lehce bolestivá. Vrtalo mi to hlavou a zeptala se na neurologii, kam chodím s něčím jiným. A světe div se, nebyla to tuková boule. Doktorka mě poslala na ct, pro jistotu. Prý to je stará, špatně srostlá prasklina lebky. Opravdu nevím, kde jsem k tomu přišla, ale aspoň vím, co to je.

To bude tim, ze tukove boule se na hlave uplne casto nedelaji. Neni to vyloucene, ale podle popisu nepravdepodobne. Vetsinou je to proste hrbolata lebka, ono toho pod kuzi na hlave zas tak moc neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:59

@mroe no kdyz odepises ty a delas ze me kre.ena tak uz nemam chut ani reagovat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 20:00
@Anonymní píše:
Já mám na hlavě taky bouli. Nevím od kdy, prostě jsem si jí jednou všimla. Oblast té boule bývá citlivá až lehce bolestivá. Vrtalo mi to hlavou a zeptala se na neurologii, kam chodím s něčím jiným. A světe div se, nebyla to tuková boule. Doktorka mě poslala na ct, pro jistotu. Prý to je stará, špatně srostlá prasklina lebky. Opravdu nevím, kde jsem k tomu přišla, ale aspoň vím, co to je.

No, konecne nekdo kdo to ma stejne. Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat