Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj, poradím jen s něčím. Na kanarech jsme nebyli, ale v Turecku s ročním.
Skleničky do letadla můžeš mít úplně v pohodě, brala jsem ještě takové ty ovocné kapsicky, bílý jogurt. Všechno zkontrolovali a nechali, když je to pro dítě.
Na dovolenou jsme sebou brali golfky, měli jsme celou dobu, až před vstupem do letadla jsme je odevzdavali personálu. Vraceli nám je pak po příletu na letiště…
Syn měl rok a jedl všechno s nama, byli jsme teda v hotelu. Ale ovoce zeleninu, všechno. Jestli mají DM nevím, brala jsem sebou plenky v kufru, dost byl i nahaty, takže zas taková spotřeba nebyla ![]()
Hezkou dovcu
Par sklenicek s jidlem si muzes vzit sebou do letadla, zbytek treba do odbavenyho zavazadla. Kocarek slozite pred vstupem na palubu, po pristani vam ho vylozi (zeptej se posadky, jestli kocarek bude u letadla nebo az na vydeji odbavenych zavazedel.
A zkus pred odletem poprosit u odbaveni, jestli by vam nedali trojsedacku pro sebe, 4 a pul hodiny je s ditetem na kline uz dlouha doba..pokud nebude plny letadlo.
Zjisti si, s jakou leteckou spolecnosti letite, podivej se na jejich web ohledne vahovych limitu atd.
No a nakupy jidla, plenek - to logicky zalezi na tom, kde budete a jestli tam bude v blizkosti zasobeny obchod. DM na Kanarech asi nenajdes:)
A zabal neco teplyho na sebe, v prosinci tam zadny vedro nebude.
Třeba na tu informaci kvůli DMku stačilo použít Google, dle něho ve Španělsku není.