Tenerifé s batoletem

4507
11.8.19 15:09

Ahoj, poradím jen s něčím. Na kanarech jsme nebyli, ale v Turecku s ročním.

Skleničky do letadla můžeš mít úplně v pohodě, brala jsem ještě takové ty ovocné kapsicky, bílý jogurt. Všechno zkontrolovali a nechali, když je to pro dítě.

Na dovolenou jsme sebou brali golfky, měli jsme celou dobu, až před vstupem do letadla jsme je odevzdavali personálu. Vraceli nám je pak po příletu na letiště…

Syn měl rok a jedl všechno s nama, byli jsme teda v hotelu. Ale ovoce zeleninu, všechno. Jestli mají DM nevím, brala jsem sebou plenky v kufru, dost byl i nahaty, takže zas taková spotřeba nebyla :)

Hezkou dovcu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.8.19 15:18

Par sklenicek s jidlem si muzes vzit sebou do letadla, zbytek treba do odbavenyho zavazadla. Kocarek slozite pred vstupem na palubu, po pristani vam ho vylozi (zeptej se posadky, jestli kocarek bude u letadla nebo az na vydeji odbavenych zavazedel.
A zkus pred odletem poprosit u odbaveni, jestli by vam nedali trojsedacku pro sebe, 4 a pul hodiny je s ditetem na kline uz dlouha doba..pokud nebude plny letadlo.
Zjisti si, s jakou leteckou spolecnosti letite, podivej se na jejich web ohledne vahovych limitu atd.
No a nakupy jidla, plenek - to logicky zalezi na tom, kde budete a jestli tam bude v blizkosti zasobeny obchod. DM na Kanarech asi nenajdes:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.19 15:23

A zabal neco teplyho na sebe, v prosinci tam zadny vedro nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2045
11.8.19 15:29

Třeba na tu informaci kvůli DMku stačilo použít Google, dle něho ve Španělsku není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin