Teplota oběda

3006
6.6.08 20:57

Teplota oběda

Ahoj,
chci se zeptat na Váš názor. Malý má k obědu většinou skleničky a protože pořád někde lítáme, ne vždycky mám možnost mu to ohřát. Papá mi zeleninku i studenou…myslíte, že je potřeba z nějakých jiných důvodů než fráze „aspoň jedno teplé jídlo denně“, dávat mrňouskům oběd vždy teplý, i když jim to nevadí? Ládík i jako malinký vypil v pohodě i vychladlý čajík. Samozřejmě neříkám ledové. Pěstuju si nebo prďolovi na nějaký problém? Okolí považuje Ládíka za chudáčka, že někdy nedostane to jedno teplé jídlo (i když kašičky večer má teplé vždycky). Tak co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5357
6.6.08 21:07

Evikule, náš Mirda to taky jedl a jí i studený a nemyslím, že bych mu nějak ubližovala…hlavně, že mu to chutná…a okolí, ať se laskavě stará o svý!!!! Na ty se vyprdni…by mě zajímalo, koho jsi tím „okolím“ myslela? že by tchýně nebo tak??? To by tak odpovídalo, na ty názory.

Ládíčku, dobrou chuť!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
6.6.08 21:18

neresila bych to- pokud jsem mela moznost tak jsem t o ohrala , pokud ne dala jsem normalne v pokojove teplote- proste kdyz ma prcek hlad a jsem nekde mimo domov a nebudu se kvuli ohrevu vracet kor ted kdyz je hezky ze… tak prece nebudu cekat az dorazim nekam kde mi to prihreji- Madlenka uz je treba vetsi tak to zvladne pockat ale malemu miminku to tezko vysvetlis a proc ho nechat brecet kdyz vis ze mu to neublizi?? nechapu.. kdyby se kazdy staral o sve( nemyslim tyrani ale takovehle blbinky ) tak je vsem lip- ja zas jsem za macechu ze M ji bile jogurty, nema prilis dobrutek a pije vyhradne vodu :nevim: si nevyberes- jen Te varuju - casem bude hur- to si jeste vyslechnes jine veci- musis se obrnit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
6.6.08 21:27

Já bych si stím hlavu nelámala, protože když Tině sehřeju polévku, aby ji neměla moc studenou, tak než ji spapá tak je stejně studená :lol: a přece nebudu pořád lítat a sehřívat :wink: :wink: , když ji to evidentně nevadí.
Když to nebude úplně pravidlem, tak bych se tím nějak nezabývala. A navíc jak psala gabinka, tak když je na procházce nač se vracet domů a jídlo ohřívat, zvlášť když je venku krásně- já si myslím, že ten pohyb na čertsvém vzduchu miminku také prospěje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
7.6.08 05:11

Tohle bych vůbec neřešila. Moje dítě například vůbec nic teplýho nejí, už od miminka musel mít všechno vychlazený na pokojovou teplotu, jinak řval jak tur. Dneska je mu pět a teplá jídla si trpělivě nechává vystydnout. Nijak na něm nepozoruju, že by nebyl zdravý, naopak zdravím přímo překypuje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
7.6.08 12:10

Mňo … ha ha, ono i když mému dítku dám ten oběd na stůl vařící, tak ho jí stejně studený. Takže vlastně ani teplé jídlo nemá, bonež stihne kvůli spoustě jiných věcí, něco sníst, tak mu to vychladne. Teplé má akorát mlíčko ráno a večer. :wink:
Tak ostatní co ti do toho kecaj ignoruj nebo odkaž do patřičných míst :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Mišuna
7.6.08 14:54

Ahoj,
zpočátku jsem příkrmy ohřívala, my též pořád někde na cestách, tak jsem stále někde otravovala jestli mi ohřejí jídlo v mikrovlnce a než jsem toho našeho nežravce přesvědčila že bude oběd (snídaně, večeře, svačina) bylo to studené. Dneska to samé, dám mu jídlo na talíř a jakmile se z něj jen malilinko kouří dá nad talíř ruku, řekne pálí a jde pryč. Takže teplé jídlo u nás nehrozí, taky kromě mlíka to má rád dost teplý. takže tak

• Citovat
  • Upravit
15856
8.6.08 19:27

no tak dcera je priklad toho, ze od malinka nesnasela vylozene teple jidlo. Zacalo to prikrmovanim - teple UM proste nevypila, tak jsem ji davala pokojovou teplotu (nakonec kdyz jsem si odstrikla MM, tak melo tutez teplotu) a pokracovalo to prikrmy - tedy ne, ze by je jedla studene, ale vlazne a to same i ted - polevku i jidlo ji spise vlazne nez teple.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama