Reklama

Termály v Maďarsku s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 06.10.18 07:44
Termály v Maďarsku s dětmi

Dobré ráno, doporučíte mi prosím nějaký konkrétní hotel v Maďarsku, kde jste byli spokojeni s ubytováním, jídlem atd? Chtěli bychom jet s malými dětmi (3roky) na prodloužený víkend.

Reklama

Reakce:

Kassor
Kecalka 384 příspěvků 06.10.18 19:33
@sonique píše:
Dobré ráno, doporučíte mi prosím nějaký konkrétní hotel v Maďarsku, kde jste byli spokojeni s ubytováním, jídlem atd? Chtěli bychom jet s malými dětmi (3roky) na prodloužený víkend.

Doporucuji lazne Bukfurdo a hotel Repce Gold. Bylo to tam super!!! Cisto, skvely personal, vyborne jidlo, vstup do lazni primo z hotelu, klimoska, no naprosto na jednicku :palec:

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 06.10.18 19:42

@Kassor děkuji, mrknu :)

slivovicka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 06.10.18 22:29

ParkInn Sárvár. Propojeno přímo z lázněmi tunelem. Dětem se tam líbilo.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 06.10.18 22:37

@slivovicka Děkuji, už jsem ho zvažovala.. A kdy jste tam byli? Z roku 2017 tam nějaké hrozné recenze. Kdosi dostal zničený vybydlený pokoj se špínou..

srpen89
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 07.10.18 01:05
@sonique píše:
@slivovicka Děkuji, už jsem ho zvažovala.. A kdy jste tam byli? Z roku 2017 tam nějaké hrozné recenze. Kdosi dostal zničený vybydlený pokoj se špínou..

My byli taky v Park inn, ale v Zalakaros. Uplne nove postavený hotel v roce 2017,takze všude cisto, vsechno nové. Jidlo vyborne, v zupanu chodbou z pokoje az do lazni ;) Vyziti pro male i starší deti.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 07.10.18 08:01

@srpen89 děkuji za tip :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >