Termín podle ultrazvuku

Anonymní
30.11.20 15:46

Termín podle ultrazvuku

Hezky den… prosím je tu někdo, komu se lišily termíny porodu podle utz, ale dozadu? Myslím to tak, že na prvním jsem měla termín 16.6, na druhem už 18.6.. a podle ovulace by to mělo být 14.6.. tak jsem z toho blázen a mám strach, Jestli mimco nějak nezaostava

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
30.11.20 15:55

Dva dny bych vůbec neřešila. Já měla podle prvních dvou ultrazvuku termín 21. Na třetím se posunul už na 18. A teď je znovu na 21. Stačí když doktor o milimetr klikne vedle a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
30.11.20 16:12

Na termín se rodí 4% dětí. Během posledních 4 týdnu někdy vyleze, neřeš den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 16:13

Měla jsem termín květen, červen s rozpětím dvou týdnů, mimčo stejně půjde ven, až se mu bude chtít, to že budeš mít dva termíny na 6.6. vůbec neznamená, že budeš 6.6. v porodnici a řešit dva dny sem nebo tam je úplně zbytečné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 16:41

O termín jako takový mi vůbec nejde… jde mi o to, zda to zpomalení nemůže značit něco špatného

• Citovat
  • Nahlásit
9438
30.11.20 16:49

Matne si vybavuju, zd termin lze urcovat pouze v urcitem obdobi (fakt uz nevim tt), pozdejibuz ee termin podle utz urcit neda, protoze kazde miminko roste jinak.

Ale plus minus par dni bych vubec neresila. Horsi je, kdyz ti termin soupnou o vic dni driv a pak na zaklade toho treba chteji vyvolavat. Stalo se mi to a bylo to dost na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
30.11.20 17:46

Na všetko sú odchýlky a rozmedzia, ak by rástlo moc pomaly, gynekológ by to riešil. Mne takisto na prvej kontrole povedala 6.6., na screeningu o mesiac 7.6., ja som po pravde rada. Znamená to, že zatiaľ nerastie až moc. „Prerastené“ dieťa by som fakt nechcela rodiť, stačil mi popis kamarátky, ktorá rodila viac ako 4kg, to by mňa roztrhlo. Práveže mám v pláne cvičiť. To takisto pomáha, aby bolo mimčo menšie a žena zvládla porod lepšie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
30.11.20 18:44
@Lu_Muerta píše:
Na všetko sú odchýlky a rozmedzia, ak by rástlo moc pomaly, gynekológ by to riešil. Mne takisto na prvej kontrole povedala 6.6., na screeningu o mesiac 7.6., ja som po pravde rada. Znamená to, že zatiaľ nerastie až moc. „Prerastené“ dieťa by som fakt nechcela rodiť, stačil mi popis kamarátky, ktorá rodila viac ako 4kg, to by mňa roztrhlo. Práveže mám v pláne cvičiť. To takisto pomáha, aby bolo mimčo menšie a žena zvládla porod lepšie.

No, nevim, kde beres informace, ale do. prvniho screeningu rostou vsechna embrya cakcak stejne proto se tu urcuje datum porodu, nijak to ale neovlivni, jestli bude dal rust do ctyr kil nebo do dvou, s takovou by kazda na screeningu mohla vyfasovat i. porodni vahu :lol: jo a cvičení je super a urcite pomuze pro snazsi porod, ale opet to neznamena, ze dite nedoroste tolik, kolik ma zkratka geneticky dano. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.20 19:52

Ahojky. Mám stejný problém. Podle poslední MS mám termín porodu 11.6., podle prvního utz 16.6. a podle druhého utz dokonce 18.6. Doktorka me dost uklidnila, ale stejně jsem se dost stresovala. Psala jsem i do dvou poraden, dokonce i do jedné placené a všude mě uklidnili. Ale co ti budu povídat… Příští pondělí jdu na první screening a bojím se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat