Poradna duly
Jana Čurdová
@Ančuška já byla poprvé v pronatalu, masakr děs. Pak jsme přešli do IVF CUBE a to se nedá srovnat, fakt paráda
též moc doporučuji.
a jak ti jinak je?
@pepef Zatím v pohodě, nic mi není, jsem zvedavá na zítřejší UZ. Mám dost vysoké hcg, tak uvidíme, jestli tam nebudou 2 ![]()
Ahoj holky, můžu se přidat? nejsem z Ovy, pocházím z Nového Jičína a teď bydlím na Jesenicku. byla jsem na umělým, PM 18.2. A NA KREV JDU V PONDĚLÍ, jinak na těhu testu //dálnice ![]()
@kajamimi ahojky odsud se vše přenáši do uzavřené skupiny, tak se tam pojď přidat z mého profilu, jsem tam ode dneška
Listopad2014
Ty jo, se nam to tady rozrostlo ![]()
Jinak zdravim, po delší době, ale nějak neni čas, tu nakouknout ![]()
@Andreofix ahoj, tak pojd za nama do skupiny Listopad 2014, najdes ji treba u me na profilu… ![]()
Ahojky:)
můhu se přidat?:) Čekáme miminko v listopu, TP 22.11., ale jsem v 6tt, ale dneska jsem začala krvácet a bylo mi řeečeno, že se v průběhu týdnu uvidí, jestli se miminko udrží…:( Bojím se, ale stále doufám…A i když už mě bolí v břiše a záda, tak se snažím držet klidovej režim, jestli to miminko přesvědčí, aby tu zůstalo s námi..
Ahoj myslim že mluvim za všechny že se přidat můžes. To co se děje teď mě mrzí ale věřím že věe dobře dopadne a mimčo přesvědčítě. Zas na druhou stranu když ne tak ja říkál můj doktor když jsem se ho ptala a on mi říkal že teď je to nejnáchylnější k jakým koliv změnám, přírodá ví co dělá. Občas se to prostě má stát ale já věřím že v tvém případě to nebude. Tak hlavu vzhůru pořádně odpočívat a uvidíš že za rok si na to ani nevzpomeneš ![]()
Ahojky,
Ve stredu 19.3. jsem to mela dostat a stale nic. Vubec nespinim. Vcera jsem si zkusila test a objevila se slaboucka carka. Posledni MS byli v unoru 21.2. Myslite ze budu v tom?
k dr jsem jeste nevolala. V kolikatem tydnu + dnu muzu tak byt? Jsem uz zapomela jak se to pocita
Moc si prejeme druhe ditatko ![]()
@paoline píše:
Ahojky,
Ve stredu 19.3. jsem to mela dostat a stale nic. Vubec nespinim. Vcera jsem si zkusila test a objevila se slaboucka carka. Posledni MS byli v unoru 21.2. Myslite ze budu v tom?k dr jsem jeste nevolala. V kolikatem tydnu + dnu muzu tak byt? Jsem uz zapomela jak se to pocita
Moc si prejeme druhe ditatko
jo a pokud budu v tom tak termin budu mit urco v listopadu ![]()
@paoline Ahojky měla by jsi být zhruba ve čtvrtém týdnu. Z vlastní zkušenosti bych tak dva týdny ještě počkala. Já byla nedočkavá a byla jsem minulý týden kdy jsem byla v pátem týdnu a doktor mi řek že jestě není pořádně vidět mimčo tak musím příští týden zase aby se to potvrdilo a vyvrátilo mimoděložní těhotenství. Takže tak asi. A myslím že těhotná být můžeš já taky nedřív na testu našla slaboučkou čárečku takové mi to přišlo že jsi musela mít i hodně fantazie aby jsi ji tam viděla a pak každý den o trošku sílila až mi pak teda doktor potvrdil těhotenství ale jak jsem říkala ještě musím čekat do středy na potvrzení že to není mimoděložní.
@terca10 píše:
@paoline Ahojky měla by jsi být zhruba ve čtvrtém týdnu. Z vlastní zkušenosti bych tak dva týdny ještě počkala. Já byla nedočkavá a byla jsem minulý týden kdy jsem byla v pátem týdnu a doktor mi řek že jestě není pořádně vidět mimčo tak musím příští týden zase aby se to potvrdilo a vyvrátilo mimoděložní těhotenství. Takže tak asi. A myslím že těhotná být můžeš já taky nedřív na testu našla slaboučkou čárečku takové mi to přišlo že jsi musela mít i hodně fantazie aby jsi ji tam viděla a pak každý den o trošku sílila až mi pak teda doktor potvrdil těhotenství ale jak jsem říkala ještě musím čekat do středy na potvrzení že to není mimoděložní.
dobre pockam jeste 2 tydny a pak uvidime. Ted mi pobolivava v podbrisku ale zas tak hrozny to neni. A jinak dekuji za radu ![]()
@terca10 Tenhle tetor si moc dobře pamatuju
šla jsem na gyndu taky moc brzo a strašili mě s mimoděložním těhotenstvím a přitom je to teď úplně v pořádku… z toho pro mě plyne ponaučení.. Už nikdy nejít tak brzo a raději vyčkat a ušetřit si nervy
@paoline Určitě ještě počkej.. ![]()