Reklama

Termín porodu srpen 2018

Fotoalbum tématu (559) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 13:33
termín porodu srpen 2018

Ahoj holky,
pod stromeček jsem dostala dárek v podobě pozitivního těhotenského testu. Snažili jsme se o miminko od září, kdy jsem vysadila prášky. Je to naše třetí. Žila jsem v domnění, že jsem otěhotněla v půlce prosince, ale včera na první návštěvě u doktora jsem zjistila, že jsem už 8+6 :lol:. Takže termín porodu mám v půlce srpna. Ráda bych našla nějaké dámy na pokec, které budou rodit v podobnou dobu jako já, abych měla s kým poklábosit a komu se svěřovat s trápeními a radostmi okolo těhotenství, abych tím nenudila své netěhotné kámošky. Takže se přidejte a vítejte! :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 679 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelusy.lus
Kecalka 287 příspěvků 16.01.18 13:47

Ahoj, čekám druhé. Termín druhá polovina srpna. ????

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 16.01.18 13:49

@dulcibela81 Ahoj, pridam se, mam termin v prvni polovine srpna. Synovi budou tou dobou skoro 3 roky. Od sameho zacatku bojuju s velkymi nevolnostmi, zatim 4 kg dole. Jak jsi na tom ty? :)

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 14:22

@lusy.lus @AlenaPi Ahoj, vítám vás :mavam:.
Synovi budou taky tři, když se malé narodí. Je mi taky stále špatně, ale nezvracím, jen mi je blbě od žaludku. Zhubla jsem zatím 1,5kg, ale to je také způsobené tím, že od nového roku se snažím držet žlučníkovou dietu, takže se nesmím přejídat, nesmím tučné, smažené atd. (o silvestru jsem prodělala žlučníkový záchvat). Jen mě honí mlsná na sladké, ale to je jen ve chvílích, kdy mi není šoufl a z té prvotrimestrál­ní únavy.

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 14:23

@lusy.lus Jak máš staré dítě?

Kecalka 287 příspěvků 16.01.18 14:28

První má teď dva a půl roku. Nevolnostmi netrpím, takže jsem už kilo přibrala. A hlavně je na mě to těhotenství vidět, mám břicho. Což je trošku problém, chtěla jsem to v práci tajit do prvního screeningu, ale budu muset jít s pravdou ven už teď. ;)

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 14:35

@lusy.lus Koukám, že máme všechny stejně staré děti. Já mám břicho pořád, zůstalo mi po dětech. Měla jsem poslední půlrok nějaké zdravotní problémy, tak jsem nemohla cvičit a nabrala jsem 4 kg. Ale spodní břicho jsem měla povolené, i když jsem byla ve formě a vysportovaná.

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 14:36

Jen doufám, že nenaberu tolik jako u prvních dvou těhotenstvích. Byla jsem jak velryba. Strašně ráda bych se udržela v rozmezí deseti kil, ale to je jenom moje zbožné přání.

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 14:48

@lusy.lus Koukám, že pracuješ? Jak to děláš s malým, kdo hlídá?

Kecalka 287 příspěvků 16.01.18 15:02

@dulcibela81 moje břicho taky nebylo dokonalé, ale aspoň šlo zastrčit, což teď nejde. :) Doufám, že naberu tak stejně jako u první, to by šlo, to bylo cca těch 10 kilo. Mám teda už teď obavy ze závěru těhotenství v parném létě. To jsem vždycky říkala, že nechci. Ale snažili jsme se už delší dobu a zrovna tak to vyšlo. Jinak pracuji převážně z domu, když dítě spí. Někdy hlídá babička. Od září chodí malá na dvě dopoledne si miniškolky. Takže to tak nějak koulime.

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 16.01.18 15:08

@lusy.lus Já vždycky nabrala 20kg, i když pak jsem to zase vycvičila, ale přece jenom jsem starší a mám pomalejší metabolismus. Jinak já obě dvě děti rodila v parném létě a nevadilo mi to. Hlavně oblečení se řeší lépe v létě. To si natáhneš legíny a k tomu šaty nebo volné triko a je to. Nechtěla bych naopak rodit v zimě. Nevěděla bych, co si vzít na sebe. Rozhodně bych si nechtěla extra na těhotenství kupovat kabát nebo zimní bundu.

Bee1811
Kecalka 323 příspěvků 16.01.18 21:12

Ahojky, tak já si dnes v 8+6 tt odnesla průkazku a první TP 22.8. Tak jsem zvědavá jestli to nakonec bude lev jako tatínek. To by bylo doma veselo :lol: jinak se nám zadařilo téměř na poprvé (snažení od konce listopadu 2017) :dance: teď mě čeká ten velký screening za 3 týdny. Vy už to v práci říkáte? Já bych rada ještě třeba měsíc počkala, ale nevím nevím jestli to vyjde - teď sice zatím vypadám jako hodně nafouklá, ale hodně jsem sportovala, tak se bojím, ze to všem dojde :?

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 17.01.18 11:36
@Bee1811 píše:
Ahojky, tak já si dnes v 8+6 tt odnesla průkazku a první TP 22.8. Tak jsem zvědavá jestli to nakonec bude lev jako tatínek. To by bylo doma veselo :lol: jinak se nám zadařilo téměř na poprvé (snažení od konce listopadu 2017) :dance: teď mě čeká ten velký screening za 3 týdny. Vy už to v práci říkáte? Já bych rada ještě třeba měsíc počkala, ale nevím nevím jestli to vyjde - teď sice zatím vypadám jako hodně nafouklá, ale hodně jsem sportovala, tak se bojím, ze to všem dojde :?

Do práce nechodím, jsem na rodičáku. A proč nesportuješ dál? Taky to ještě tajím. Zatím to vidět není. Chci to říct jen nejbližším kámoškama a ty uvidím v pátek na plesu a stejně bych to neutajila.

Příspěvek upraven 17.01.18 v 11:38

dulcibela81
Závislačka 3999 příspěvků 17.01.18 11:37

A co vy holky, už jste to někomu řekly?

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 17.01.18 12:54

Zatim to vi jen nejblizsi pribuzenstvo (rodice). Ono kdyz je furt spatne a brisko se kulati o poznani rychleji nez poprve (dle MS uz jsem 11 tyden), tak to tajit nejde. :lol: Navic moc dobre vim, ze tehotenstvi muze dopadnou hodne spatne i pozdeji, nez v prvnim trimestru, takze jsem to rekla a bud to dopadne nebo ne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 679 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >