Zavádění léků do pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alliena
Povídálka 19 příspěvků 15.01.18 23:33
Zavádění léků do pochvy

Ahoj, mám dotaz, můžu si zavádět čípky do pochvy, když se otvírám? Jsem 38tt a kdybych začala rodit, bude to něčemu vadit? Doktor mi k tomu nic neřekl. Děkuji za odpověď :nevim:

Reklama

Reakce:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 15.01.18 23:37

@alliena jaké čípky? na co?

alliena
Povídálka 19 příspěvků 15.01.18 23:40

Globulus Cum Natrio Tetraborico 0,6 CSC, nevím na co přesně to mám, predepsal mi je minuly týden a zítra teprve volám na výsledky, jestli to jsou bakterie..

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 15.01.18 23:42

@alliena to je lék na kvasinky, upřímně se divím, že ti lékař na otázku nezodpověděl, ale osobně si myslím, že lepší léčit, než si nechat zánět, zánětem spíše ohrozíš dítě, než nějakým lékem.

alliena
Povídálka 19 příspěvků 15.01.18 23:46

Tak snad to bude v Poho:) já jsem se bála, aby mu kvůli tomu kdyžtak nedělali císaře :D ale snad ještě vydrzime aspoň týden

Verun83
Echt Kelišová 8447 příspěvků 33 inzerátů 16.01.18 08:07

Jo muzes zavadet. Cemu by to vadilo? Cipek se rozpusti a vytece rano ven. Vem si intimku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama