Termo hrnek který je dobrý
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@ZandaU já si koupila naprosto obyč v tescu, mám ho už 6 let a je pořád super ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Máme Primus, je super, jediná nevýhoda je, že se špatně povoluje, pokud ho silněji utáhnu. Je to hladký povrch, klouže to…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
@ZandaU já si koupila naprosto obyč v tescu, mám ho už 6 let a je pořád super
Tak to chválím já měla prvně od Tchiba a ten furt netěsnil tak jsem ho reklamovala a jinej si raději nekoupila a ted mám právě obyč La playa cca za 120kč a při tomto počasí mám kávu do hodiny studenou
(
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vim ze je drahy, ale ja si je nemuzu vynachvalit..
http://termosky.heureka.cz/…specifikace/#…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nadus píše:
Vim ze je drahy, ale ja si je nemuzu vynachvalit..
http://termosky.heureka.cz/…specifikace/#…
Tak ten vypadá skvostně
a pije se z něj dobře? mám vždy problém že ikdyž hrnek lehce nakloním vždy neteče neteče a najednou šup a mám to až na bradě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@ZandaU píše:
Tak ten vypadá skvostněa pije se z něj dobře? mám vždy problém že ikdyž hrnek lehce nakloním vždy neteče neteče a najednou šup a mám to až na bradě
jo je prakticky jedine co, tak neni to termoska, tudiz kdyz z nej nepijes, tak by mel byt ve stabilni poloze na stole nebo v drzaku v aute.. jinak z nej tece. je to tam myslim i napsane. ale kdyz pijes tak netece. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@ZandaU píše:
Tak to chválím já měla prvně od Tchiba a ten furt netěsnil tak jsem ho reklamovala a jinej si raději nekoupila a ted mám právě obyč La playa cca za 120kč a při tomto počasí mám kávu do hodiny studenou(
fíha.. já za něj dávala tuším 60 kč.. a je fakt super.. nosím si ho na ryby ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
fíha.. já za něj dávala tuším 60 kč.. a je fakt super.. nosím si ho na ryby
jojo… slouzi, jen bacha na zdravotne hledisko levnaku..
http://www.blesk.cz/…elevizi.html
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nadus píše:
jojo… slouzi, jen bacha na zdravotne hledisko levnaku..
http://www.blesk.cz/…elevizi.html
ten můj byl s atestem
a kontrolovala jsem ho, je fakt ok..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mám tento http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/…modra-470ml/ Je super, čaj i kafe vydrží 4hodiny horké i v mrazu, neteče a nezasmrádá. Navíc si můžeš vybrat z úžasných barev. Koupila jsem ho ve sportisimu - tuším. Cena je trochu vyšší, ale stojí za to. jediná nevýhoda je, že do myčky jde dát jen víčko, ale ani to nakonec není problém.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@šaka píše:
Mám tento http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/…modra-470ml/ Je super, čaj i kafe vydrží 4hodiny horké i v mrazu, neteče a nezasmrádá. Navíc si můžeš vybrat z úžasných barev. Koupila jsem ho ve sportisimu - tuším. Cena je trochu vyšší, ale stojí za to. jediná nevýhoda je, že do myčky jde dát jen víčko, ale ani to nakonec není problém.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit