Termo hrnek který je dobrý

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72725
10.1.14 13:59

@ZandaU já si koupila naprosto obyč v tescu, mám ho už 6 let a je pořád super :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2204
10.1.14 14:02

Máme Primus, je super, jediná nevýhoda je, že se špatně povoluje, pokud ho silněji utáhnu. Je to hladký povrch, klouže to…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
10.1.14 14:03
@martina.se píše:
@ZandaU já si koupila naprosto obyč v tescu, mám ho už 6 let a je pořád super :think:

Tak to chválím já měla prvně od Tchiba a ten furt netěsnil tak jsem ho reklamovala a jinej si raději nekoupila a ted mám právě obyč La playa cca za 120kč a při tomto počasí mám kávu do hodiny studenou :O(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
10.1.14 14:04

Vim ze je drahy, ale ja si je nemuzu vynachvalit..
 http://termosky.heureka.cz/…specifikace/#…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
10.1.14 14:08
@nadus píše:
Vim ze je drahy, ale ja si je nemuzu vynachvalit..
http://termosky.heureka.cz/…specifikace/#…

Tak ten vypadá skvostně :srdce: a pije se z něj dobře? mám vždy problém že ikdyž hrnek lehce nakloním vždy neteče neteče a najednou šup a mám to až na bradě :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
10.1.14 14:15
@ZandaU píše:
Tak ten vypadá skvostně :srdce: a pije se z něj dobře? mám vždy problém že ikdyž hrnek lehce nakloním vždy neteče neteče a najednou šup a mám to až na bradě :think:

jo je prakticky jedine co, tak neni to termoska, tudiz kdyz z nej nepijes, tak by mel byt ve stabilni poloze na stole nebo v drzaku v aute.. jinak z nej tece. je to tam myslim i napsane. ale kdyz pijes tak netece. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
10.1.14 16:13
@ZandaU píše:
Tak to chválím já měla prvně od Tchiba a ten furt netěsnil tak jsem ho reklamovala a jinej si raději nekoupila a ted mám právě obyč La playa cca za 120kč a při tomto počasí mám kávu do hodiny studenou :O(

fíha.. já za něj dávala tuším 60 kč.. a je fakt super.. nosím si ho na ryby :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
10.1.14 16:26
@martina.se píše:
fíha.. já za něj dávala tuším 60 kč.. a je fakt super.. nosím si ho na ryby :mrgreen:

jojo… slouzi, jen bacha na zdravotne hledisko levnaku..
 http://www.blesk.cz/…elevizi.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
10.1.14 16:30
@nadus píše:
jojo… slouzi, jen bacha na zdravotne hledisko levnaku..
http://www.blesk.cz/…elevizi.html

ten můj byl s atestem :P :mrgreen: a kontrolovala jsem ho, je fakt ok..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
11.1.14 08:47

Mám tento http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/…modra-470ml/ Je super, čaj i kafe vydrží 4hodiny horké i v mrazu, neteče a nezasmrádá. Navíc si můžeš vybrat z úžasných barev. Koupila jsem ho ve sportisimu - tuším. Cena je trochu vyšší, ale stojí za to. jediná nevýhoda je, že do myčky jde dát jen víčko, ale ani to nakonec není problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
235
11.1.14 15:47
@šaka píše:
Mám tento http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/…modra-470ml/ Je super, čaj i kafe vydrží 4hodiny horké i v mrazu, neteče a nezasmrádá. Navíc si můžeš vybrat z úžasných barev. Koupila jsem ho ve sportisimu - tuším. Cena je trochu vyšší, ale stojí za to. jediná nevýhoda je, že do myčky jde dát jen víčko, ale ani to nakonec není problém.
:kytka: Ten vypadá super hupnu na něj kouknout do sportu
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze