těsně před termínem?

534
31.7.05 21:45

těsně před termínem?

ahoj.Ráda bych pokecala s těhulkama a zachvilinku mamkama o tom jak zvládáme nebo nezvládáme tu závěrečnou část...........,jak zvládáme nebo nezvládáme mimísky naše…jestli je tady někdo těsně před napište mi něco. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
31.7.05 23:40

Ahoj těhulinko,je to sice už 7 měsíců co jsem měla tahle stavy,tedy co jsem byla v posledním tažení, od rána měla na kahánku,brečela i u reklamy na prací prášek.Pravda,bylo to v prosinci,neprožívala jsem taková příšerná vedra,ale pro změnu jsem měla panickou hrůzu z ledovek a nachlazení.Otravné byly telefonáty jestli jsem ještě celá a to jsem prosím rodila o týden před termínem.Dny mi přišly hrozně dlouhé a noci ještě delší.Ve dne jsem spát nechtěla a v noci nemohla.Pupíček jsem měl obrovský,každé otočení v posteli znamenalo 10-ti minutový manévr a většinou jsem zvládla u toho zjistit,že potřebuju na malou.Zato hladík a chutě jsem měla téměř pořád a na všechno.Častokrát mi manžel vozil ze služebních cest medovník.Takže to u nás cca ve dvě ráno vypadalo tak,že jsem nebyla líná si uvařit čajík a spořádat 2-4 kusy medovníku:))))
a že to ale na naší Aničce je vidět:))Neboj se ničeho,všechno má svůj čas říkávala moje babička a měla pravdu.Tato slova mě vždycky uklidnila.
Vím,že jsem ti asi moc nepomohla ani neporadila,ale chtěla jsem jen trošku rozptýlit tvé myšlenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.8.05 09:19

Ahoj, já mám termín sice až přesně za měsíc, ale pocity mám už teď dost smíšené. Ta vedra mi moc dobře nedělají, jsem celá oteklá :roll: Začínám mít trochu ze všeho obavy a jelikož je to můj první porod, tak i když mám hodně informací, jak to všechno probíhá, tak prostě stále nevím, co čeho jdu - uvidíme za měsíc :wink: Navíc se mi zrovna zkazila pračka, tak doufám, že tu spoustu věcí pro miminko stihnu vyprat a vyžehlit. Tuto středu se chystám do porodnice na prohlídku a přednášku.
Tak se zatím mějte všechny dobře a ať nám vše dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.8.05 09:20

Ahoj, já mám termín sice až přesně za měsíc, ale pocity mám už teď dost smíšené. Ta vedra mi moc dobře nedělají, jsem celá oteklá :roll: Začínám mít trochu ze všeho obavy a jelikož je to můj první porod, tak i když mám hodně informací, jak to všechno probíhá, tak prostě stále nevím, co čeho jdu - uvidíme za měsíc :wink: Navíc se mi zrovna zkazila pračka, tak doufám, že tu spoustu věcí pro miminko stihnu vyprat a vyžehlit. Tuto středu se chystám do porodnice na prohlídku a přednášku.
Tak se zatím mějte všechny dobře a ať nám vše dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
510
1.8.05 10:34

Čauvec,
já mám termín až za dva měsíce, ale ty vedra mi lezou na nervy asi stejně, jako vám. Teda bříško mám tentokrát (podruhé) větší - už teď si připadám, jak v 9m.
Uz se blížíme do finále, uteče to určitě jako voda a ani se nenadějeme a budeme držet naše drobečky v rukou :) .
Taky se nemůžete dočkat? Jsem ještě míň trpělivá než minule :oops: :D

Mějte se a hodně sil

Verča, Barča 10m a -*Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
1.8.05 10:52

ahoječek.Díky za odpovědi.

Alenea:dík za popis .jako bych to psala já sama..Zvláště otáčení v posteli bývá celkem zážitek.To aby mě to pokaždé probudilo a já zjistila,že potřebuju ještě deset dalších věcí..mimochodem to sezení u počítače není taky nic moc.kroutim se tady jak žižala a nevím jak se stim prckem tam poskládat..

anonymni:máš termín přesně za měsíc?To jako 1.9?No já vlastně taky…i když každej říká něco jinýho,ale to už je jedno stejně to bude až bude chtít mimis a ne já nebo doktor..

Dotaz: slyšel někdo o tom ,že se má před porodem pít malinovej čaj?Pry připravuje porodní cesty a porod je jednodušší…? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
1.8.05 10:59

Ahojky Bobesku a vsechny ostatni tehulky!

Ja mam termin za 22 dnu,ale je to moje uz 3 mimi a posledni nalez z poradny je nalehajici hlavicka a otevrena na 2 prsty, tak pry to bude asi driv. Vcera jsem se vratila naposledy z chalupy, jeste jsem to riskla na vikend,ale protoze chci rodit u Apolinare, radeji uz budu hezky v Praze i kdyz to vedro tady je udesny, vsak vam nemusim nic povidat!!!
Otekla jsem ze se pomalu nenasoukam ani do pantofli a brisko, ze se me kazdy pta jestli nejsou dve. Ale protoze je to moje asi uz definitivne posledni tehu, snazim si to jeste uzit jak jen to jde!!
Malinko zacinam mit obavy z porodu, preci jen vim do ceho jdu a kdyz mi to poslicci pripomenou, tak se mi nejak nechce…ale jinak to uz nepujde, ven proste ten nas chlapecek musi.Z uzv vime, ze je to kluk, mame jeste 15ti leteho Dajdu a 8 letou Barunku, takze takove 3 jedinacky,ale zase jsem si kazdeho hezky uzila a oni se ted na maleho taky moc tesi, budeme mit zase trosku jine starosti a radosti, sice s velkymi detmi uz byla pohodicka,ale myslim,ze to za trosku toho nevyspani a starani se stoji!!!
Tak se holky drzte, davejte na pupicky pozor, ahoj Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.8.05 11:28

Ahojky, tak já mám termín 11.8., tedy za 10 dní, tak už jsem opravdu těsně před..Navíc už jsem také otevřená asi na 2 prsty, k tomu jsem měla včera takové poslíčky, že jsem si myslela, že to opravdu vypukne!! Ale šla jsem to raději zaspat, s tím, že se to bud uklidní a nebo ne. V noci jsem se ještě párkrát bolestí vzbudila, ale k ránu to najednou ustalo a zase nic..;-(. Už mám všechno nachystaný, tak už by mohl klučina vylézt.
No, uvidíme, nějak se mu u maminky v bříšku líbí. Aby ne, včera jsem mu tam házela samý dobroty..;-)
Teruš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
1.8.05 11:29

jo jo to mě taky pořád někdo říkal -a nejsou tam dvě? jo čtyři chtěla jsem kolikrát říct...........hlavně že jsou všichni odborníci na to jak velké má bříško být,že. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
1.8.05 11:33

Terus: no koukám že to máš za pár,teda každou chvíli…doufám,že nás budeš podrobně informovat a´t to mám ským srovnávat.že bych byla otevřená to nevim.doktorka nic takového neříkala…ale tak nějak si říkám že už to zachvilku přijde..a je to dobře nebo ne..........sice mám podle termínu jěště nějakých 25 dnů..ale ja bych to brala tak za 14 dnů.mimís bude už ok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.8.05 11:34

Jo mluvis mi z duse, kolikrat uz mam vztek. Kazdemu naroste brisko podle jeho genetickych predpokladu a taky si myslim,ze hraje roli i kdyz uz je to vice tehotenstvi.Ale at, hlavne ze je tam dobre mimiskovi ne??!!
pa E.

• Nahlásit
  • Citovat
534
3.8.05 11:07

tak jsem konečně něco málo vyžehlila.už mi to tady leželo tak dlouho…ještě tak vyluxovat..utřít prach..uklidit koupelnu…no prostě pořád dokola…kdyby mě to tak neunavovalo…manža nepomuže a nepomůže…ten váš jo??? :cry:
musím se mrknout tady do těch receptů a něco rychlého a jednoduchého uvařit…
jo a ještě mě čeká nastěhovat postýlku knám do ložnice…jinak už snad to bude vše…
pár vás tady psalo že to mají taky za pár…nějaká změna,jak se daří???

• ten muj prcek je dneska linej vubec se nehýbe…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
5.8.05 17:51

Ahoj Bobes,

ja som chcela len reagovat na tvoj dotaz o malinovom caji. Presnejsie, je to caj z malinoveho listia (nie plodov), a skutocne pomaha otvarat porodne cesty. Pit by sa mal denne niekolko tyzdnov pred terminom porodu. Da sa kupit v lekarnach.

Drzim palce na porod!

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama