Test den v menstruace

Anonymní
27.6.20 21:34

Test den v ms

Ahoj holky zitra je den D kdy bych mela dostat ms a zajima me muzu zitra uz testovat Pokud to do vecera nedostanu jestli jsem tehotna nebo jeste mam pockat?
Nemam zadne priznaky nebo nevim jak bych mela poznat tehotenstvi
Jen me lehce boli prsa a pres den me pobolivalo v podbrisku ale to prikladam pms
Hodne ctu ze se zvraci atd
A to ja nemam takze asi stejne nebudu ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1184
27.6.20 21:38

Ne každý zvrací, takže se toho nechytej. Já na samém začátku taky nezvracela. Jinak pokud to zítra nedostaneš, tak si další den udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 21:39
@EvieK píše:
Ne každý zvrací, takže se toho nechytej. Já na samém začátku taky nezvracela. Jinak pokud to zítra nedostaneš, tak si další den udělej test.

Strasne se toho testu bojim, ze budu zklamana ze tam nic nebude

• Nahlásit
  • Citovat
1184
27.6.20 21:42
@Anonymní píše:
Strasne se toho testu bojim, ze budu zklamana ze tam nic nebude

I to se může stát. Je to 50/50.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 21:45
@EvieK píše:
I to se může stát. Je to 50/50.

Kdyz vyjde negativni tak asi nema cenu delat dalsi za par dni?

• Nahlásit
  • Citovat
4353
27.6.20 21:46

Já jsem taky testovala ráno kdy měla přijít menstruace. Ale vždy jsem tušila, že asi nepřijde a měla jsem správné tušení. Nezvracela jsem ani u jednoho těhotenství. Dej ráno vědět :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4353
27.6.20 21:47
@Anonymní píše:
Kdyz vyjde negativni tak asi nema cenu delat dalsi za par dni?

Pokud nepřijde menstruace tak má. Mohla si mít ovulaci později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 21:48
@JancaS84 píše:
Já jsem taky testovala ráno kdy měla přijít menstruace. Ale vždy jsem tušila, že asi nepřijde a měla jsem správné tušení. Nezvracela jsem ani u jednoho těhotenství. Dej ráno vědět :mavam:

Ja nemam testy musim teprve koupit :joy: takze nevim jestli mam zitra koupit nebo jeste pockat treba dva dny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.6.20 21:49
@JancaS84 píše:
Pokud nepřijde menstruace tak má. Mohla si mít ovulaci později.

Ja prave vim jen zhruba kdy byla ze cca v pulce mesice to vychazelo ale jista si nejsem jal to mam nepravidelneO

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.6.20 21:50
@Anonymní píše:
Ja prave vim jen zhruba kdy byla ze cca v pulce mesice to vychazelo ale jista si nejsem jal to mam nepravidelneO

Tak asi zitra po praci vecer koupim test a udelam druhy den rano
Jenze proste mam tuseni ze tam bude jen jedna carka

• Nahlásit
  • Citovat
3694
27.6.20 21:50

Jsi byla na umelem nebo proc mas pocit ze budes tehotna? Je to dost mala pravděpodobnost, aby ses z toho nezcvokla, tak testuj az par dni po vynechane ms… jinak muzes kazdy mesic vyhazovat penize z okna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 21:52
@Kaileee píše:
Jsi byla na umelem nebo proc mas pocit ze budes tehotna? Je to dost mala pravděpodobnost, aby ses z toho nezcvokla, tak testuj az par dni po vynechane ms… jinak muzes kazdy mesic vyhazovat penize z okna

Tak kdyz se snazime oto tak asi me zajima jestli sem a nemusim hned byt na umelem
Jinak testy zrovna tak drahy nejsou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.6.20 21:53
@Kaileee píše:

A nechapu komentar ze je mala pravdepodobnost ze bych byla tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
3694
27.6.20 21:56
@Anonymní píše:
A nechapu komentar ze je mala pravdepodobnost ze bych byla tehotna
:mrgreen: ty jsi tu nova vid…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
27.6.20 21:57

Počkala bych dyl. Mně také meškala MS ale pozitivní jsem měla až 10 den zpoždění. :) takže to tam být může i nemusí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama