Kdy testovat znovu?

Anonymní
26.6.20 20:29

Kdy testovat znovu?

Holky, 3 dny před MS mě docela dost bolelo břicho, čekala jsem že každou chvíli přijde, ale nic. Dneska mám 2 dny zpoždění a celé dva dny mě břicho absolutně neboli, občas mě píchne, ale to tak 3× za den. TT jsem dělala den před termínem MS a byl negativní. Kdy myslíte, že by se mohl ukázat pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12165
26.6.20 20:31

Klidne I ted, ale zalezi od ovulace. Ja treba mela v druhem tehu posunutou, testovala jsem v den ocekavane ms a nic, pockala jsem tyden a byla hezka carka. V zaujmu neloveni duchu vydrz, co muzes :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
26.6.20 20:34

Otestuj tak za 5 dní pokud ms nedostanes, to je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4408
26.6.20 21:25

Ráno můžeš udělat test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 09:33

Negativní

Tak test je pořád negativní. 3dny zpoždění :nevim: tak asi nic noo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.6.20 15:21

Dobrý den, omlouvám se, že Vám sem pridávám příspěvek, ale nechci zakládat další tema, když je toho tu, už hafo. Chtěla bych se zeptat co si myslíte o tomto tt, myslite že je to slaba čárka nebo jen ryska? Tt je dr max dělány včera, dnes jsem dělala mamatest a ten negativni :( jsem 9-10dpo. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
63
30.6.20 14:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se, že Vám sem pridávám příspěvek, ale nechci zakládat další tema, když je toho tu, už hafo. Chtěla bych se zeptat co si myslíte o tomto tt, myslite že je to slaba čárka nebo jen ryska? Tt je dr max dělány včera, dnes jsem dělala mamatest a ten negativni :( jsem 9-10dpo. Dekuji

Ja bohužel nic nevidím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama