Estrofem - jak ho snášíte

Anonymní
27.6.20 16:15

Estrofem - jak ho snášíte

Ahoj holky,
jsem 9 dni po Ovitrelle, 8 dní po IUI, sedmý den beru Gynprodyl a Estrofem. Gynprodyl už jsem brala, Estrofem poprvé. Za sebou mám 4 ZT, a dvě zdravé děti. Takže bych řekla, že těhotenstvi na sobě poznám. Většinou už po týdnu od ovulace umírám únavou a zvětší se mi prsa i břicho. A až týden na to mívám //.
Testovat budu až za týden, 14 dní po ovitrelle, teď by tam ještě byly // z Ovitrelle.
Moje otázka zní, jestli máte zkušenost, že ten Estrofem muže způsobit totální těhotenské příznaky. Velká bolestivá prsa, břicho jak v pátém měsíci, únavu atd.
Krátím si čas do testu, děkuji za vaše zkušenosti.
Zatím anonym, omlouvám se, by to náhodou nevyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1284
27.6.20 22:32

Mě po něm strašně bolela prsa a taky jsem byla nafouklá. Těhotná jsem nebyla, ale to neznamená, že ty těhotná nejsi. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 12:02

Ahoj @kavenka, děkuju moc za reakci, ono se to lehlo řekne, nemysli na to a nějak se ještě týden zabav, ale hůř se to dělá. Ja právě nikdy nebrala ani antikoncepci, takže netuším, co to d tělem dělá a předpokládám, že ten estrogen je něco na ten způsob.
Prosimtě a mělo to vzrůstající tendenci, jako že každý den je ti hůř? Nebo pořád stejný, celou dobu, cos to brala. U mě den ode dne horší. Dneska jsem se ráno i málem pozvracela. Prsa se zvětšujou, ale nebolí. A začalo to až po týdnu užívání.
Oni to pak zase vysadí, viď, když se těhotenství nepotvrdí.

• Nahlásit
  • Citovat
358
28.6.20 12:31

Prosím muzu se zeptat, k cemu ten estrofem přesně užíváte? Jake má mít účinky? Uzivala jsem ho pred rokem pri srovnavani cyklu, bylo mi z nej teda dost divně, prsa me bolela hodně a bylo mi i trochu nevolno, tehotna jsem byt nemohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 12:36

Ahojky, já beru estrofem již týden a žádné vedlejší účinky na sobě nepozoruji..dostala jsem ho před IUI na zvětšení sliznice..nyní jsem 4 dny po IUI a 6 dní po ovitrelle a nepociťuji na sobě vůbec nic..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 14:27

Beru ho udržení sliznice po plánovaném styku po ovitrelle, předejít potratu, mám za sebou už 4, tak tím chtěla paní doktorka zajistit výživy embrya do vytvoření placenty, jak jsem pochopila. Pokud bude za týden test pozitivní, budu pokračovat, beru k tomu ještě gynprodyl a pokud bude test negativní, tak za měsíc to samé ale už IUI.
Test se muže dělat až 14 dni po ovitrelle a já jsem dneska teprve 10.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.20 14:31
@Anonymní píše:
Ahojky, já beru estrofem již týden a žádné vedlejší účinky na sobě nepozoruji..dostala jsem ho před IUI na zvětšení sliznice..nyní jsem 4 dny po IUI a 6 dní po ovitrelle a nepociťuji na sobě vůbec nic..

Tak to cam závidím, já se cítím se hrozně. Oteklá, vzteklá, prsa, břicho, šoufl, spím 20 h denně, atd.. Držím palečky, ať to vyjde, dejte vědět :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
630
28.6.20 20:04
@Anonymní píše:
Tak to cam závidím, já se cítím se hrozně. Oteklá, vzteklá, prsa, břicho, šoufl, spím 20 h denně, atd.. Držím palečky, ať to vyjde, dejte vědět :slight_smile:

Tak to jsi opravdu chudák.. děkuji :slight_smile: pevně doufám, že to vyjde :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama