Test po skončení menstruace

Anonymní
22.2.21 15:40

Test po skončení menstruace

Ahoj holky, 2 dny PO SKONČENÍ menstruace. Nerozumím tomu. Koukněte na fotku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
22.2.21 15:45

Zřejmě biochemické těhotenství. Proč si děláš test po MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
22.2.21 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, 2 dny PO SKONČENÍ menstruace. Nerozumím tomu. Koukněte na fotku.

Tak ještě můžeš zkusit udělat test za dva dny buď tam už čárka nebude a nebo bude sílit můžeš být těhotná to je ale těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 15:54

@Sardelka
Ani nevím. Ale sílí.

• Citovat
  • Nahlásit
453
22.2.21 16:02

Je tu na totozne tema milion diskuzi a zaver je vzdy stejný. Cekej. Buď to nebyla ms ale krvaceni z jednoho z milionu duvodu, ktere mohou v těhotenství nastat, nebo to byla ms, embryo se neudrzelo a jen mas zbytkove hodnoty hcg v tele. Nikdo na svete ti to nerekne, jenom cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
22.2.21 16:03

Zakladatelko
Snad bude sílit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.2.21 18:00

Já tě chápu. Z touhy po Mimi taky vyhazuju plno peněz za testy a líto mi to není. Příště to udělám znova. To ženská, která nezažila potrat nebo tak velkou touhu, no nikdy nepochopí. A myslím si, že bys měla zajít na gyndu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
22.2.21 18:17

A nemůžeš mít plodný? To prý je taky pozitivní test. Já mám klidně takhle brzy po MS plodný dny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 18:31
@Taktinevím píše:
A nemůžeš mít plodný? To prý je taky pozitivní test. Já mám klidně takhle brzy po MS plodný dny. :nevim:

Ovu test negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 10:17

Co to ? Ryska nebo duch?

Ahoj
Mam podobny dotaz pred par dny mi skončil MS ktera byla slaba skoro zadna spise spineni a vcera odpo a dnes rano jsem si delala test a ted nevim co si o tom mam myslet… :nevim: díky za názory…

• Citovat
  • Nahlásit
6
23.2.21 11:14
@Anonymní píše:
Ahoj
Mam podobny dotaz pred par dny mi skončil MS ktera byla slaba skoro zadna spise spineni a vcera odpo a dnes rano jsem si delala test a ted nevim co si o tom mam myslet… :nevim: díky za názory…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
23.2.21 11:35
@Anonymní píše:
Ovu test negativní.

aha :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
23.2.21 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj

Nooo, je to takový slaboučký…Zkus za pár dní znova udělat test. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 20:25

Ahoj holky,

Nevím si rady a proto bych byla ráda za nějakou vaší zkušenost nebo radu, pokud jste ste se setkaly s něčím podobným. :)
12.2. jsem dostala menstruaci. Spíš to bylo tři dny špinění (vždy to tak mám plus bolest prsou, podbřišku…) a pak přišla klasická menstruace. Byla i poměrně silná a skončila mi 19.2. Tak to vždycky mám, ale teďka jsem od toho 19.2. zacala spinit a spinim doteď. Takze 11 dní že mě teče krev…včera jsem byla na gynde a mám vše vporadku, těhotenský test negativní z moče i z krve. Pořád cítím ale nevolnost, únavu, moc toho nesnim a cítím se podrážděná, také mě bolí v zádech. Pohlavní styk jsem měla v období premenstruačního špinění, ale těhotenství by z krve už bylo poznat ne? Jsem z toho zmatena, nevím co se mnou je…gyndar se k tomu špinění nevyjádřil. Vždycky jsem po ms byla veselá, ale pořád se cítím jako pred menstruaci… :/

• Citovat
  • Nahlásit
951
23.2.21 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Nevím si rady a proto bych byla ráda za nějakou vaší zkušenost nebo radu, pokud jste ste se setkaly s něčím podobným. :)
12.2. jsem dostala menstruaci. Spíš to bylo tři dny špinění (vždy to tak mám plus bolest prsou, podbřišku…) a pak přišla klasická menstruace. Byla i poměrně silná a skončila mi 19.2. Tak to vždycky mám, ale teďka jsem od toho 19.2. zacala spinit a spinim doteď. Takze 11 dní že mě teče krev…včera jsem byla na gynde a mám vše vporadku, těhotenský test negativní z moče i z krve. Pořád cítím ale nevolnost, únavu, moc toho nesnim a cítím se podrážděná, také mě bolí v zádech. Pohlavní styk jsem měla v období premenstruačního špinění, ale těhotenství by z krve už bylo poznat ne? Jsem z toho zmatena, nevím co se mnou je…gyndar se k tomu špinění nevyjádřil. Vždycky jsem po ms byla veselá, ale pořád se cítím jako pred menstruaci… :/

Bud´je to prostě jen dočišťování, to konečný špinění nebo jsi mohla skočit hned do plodných dnů. Já to mám ted´podobně. Včera mi skončila MS, dneska už zase bolení břicha, lehce kříž, únava. Na těhotenství bych to u tebe neviděla, když jsi měla krvácení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat