Domácí těhotenský test se sodou

Anonymní
13.2.21 09:34

Test se sodou

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo zkoušel domácí tehotensky test se sodou. Prosím o nazory zda to funguje nebo vaz vlastní nazor na to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9232
13.2.21 09:37

Je to kravina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
13.2.21 09:39

Nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
13.2.21 09:45

Ja bych zkusila moceni na obili.

https://babinet.cz/…jecmene.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 09:55

@karkarka teď jsme to s kamaradkou zkusili a obou to začalo bublat. Kamarádka měla styk před 2 měsíci a já před 3 tydnama.

• Citovat
  • Nahlásit
9232
13.2.21 09:59
@Anonymní píše:
@karkarka teď jsme to s kamaradkou zkusili a obou to začalo bublat. Kamarádka měla styk před 2 měsíci a já před 3 tydnama.

Běžte si holky radši zopáknout základy chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
13.2.21 10:15

By mě zajímalo, co to vlastně je ten test se sodou a jak se provádí… :think: To jako že si „tam“ nasypeš pytlík sody a když začne šumět, tak jsi těhotná… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
13.2.21 10:16
@bse.pedro píše:
By mě zajímalo, co to vlastně je ten test se sodou a jak se provádí… :think: To jako že si „tam“ nasypeš pytlík sody a když začne šumět, tak jsi těhotná… :think: :nevim: 8)

Ma to urcovat pohlavi, ale az po 12 tydnu. U tech co testuji 3 tydny po sexu to urcuje vysku IQ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
13.2.21 10:19
@Simmcaa píše:
Ma to urcovat pohlavi, ale az po 12 tydnu. U tech co testuji 3 tydny po sexu to urcuje vysku IQ.

To Určení IQ zní zajímavě… Jak by se test prováděl u chlapa, kam si mám sodu nasypat… Internetové testy IQ jsou nespolehllivé a neurčité, výsledky kolísají mezi 101-110, tak bych rád zkusil něco přesnějšího… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
13.2.21 10:24
@bse.pedro píše:
To Určení IQ zní zajímavě… Jak by se test prováděl u chlapa, kam si mám sodu nasypat… Internetové testy IQ jsou nespolehllivé a neurčité, výsledky kolísají mezi 101-110, tak bych rád zkusil něco přesnějšího… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

Drz se 110, lepsi nez IQ sumici sody.
Ale jako test na pohlavi mi to prijde zajimave, i to curani na obili. Truhlík na terase a kazde rano pohnojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
13.2.21 10:46
@Simmcaa píše:
Drz se 110, lepsi nez IQ sumici sody.
Ale jako test na pohlavi mi to prijde zajimave, i to curani na obili. Truhlík na terase a kazde rano pohnojit.

Děláš mi v tom trošku bor.del… Když se chci ujistit, jestli jsem chlapeček nebo holčička, mám chodit čurat na pole, kde je nasetá pšenice, nebo na truhlík s begóniema… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
13.2.21 10:46
@Simmcaa píše:
Ma to urcovat pohlavi, ale az po 12 tydnu. U tech co testuji 3 tydny po sexu to urcuje vysku IQ.

To jako vážně? 😂 😂 😂 😂 Výšku IQ koho? Toho, kdo ten test dělá a věří tomu? 😄 😄 😄 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
13.2.21 10:49
@bse.pedro píše:
Děláš mi v tom trošku bor.del… Když se chci ujistit, jestli jsem chlapeček nebo holčička, mám chodit čurat na pole, kde je nasetá pšenice, nebo na truhlík s begóniema… :nevim: 8)

Chlapovi nevyklici.
No vidis begonie, musim koupit, ty lonske mi hlizy uhnily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
13.2.21 10:53
@Simmcaa píše:
Chlapovi nevyklici.
No vidis begonie, musim koupit, ty lonske mi hlizy uhnily.

Vloni mi na záhonku pod ptačím krmítkem vyrostl pšeničnej klas… Znamená to, že jsem holka s pindíkem… 8o :nevim: 8)
Twl, teď jsi mi připomněla, že mám už asi týden někde v autě květináč s krokusama, co jsem koupil v Kauflandu… :roll: Jdu hledat… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17354
13.2.21 12:39
@Anonymní píše:

Tohle nemyslíš vážně že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat