Wifi modem v těhotenství

udana
12.2.21 10:05

Wifi modem v těhotenství

Snažily jste se o nějaký odstup od wifi modemu v těhotenství? Prý je do 1 metru největší záření, tak si vyčítám, že jsem ho v počátcích mívala v místnosti, kde jsem byla, a i velmi blízko. Těď už je ve větší vzdálenosti od místnosti, kde ho využívám, ale už to nevrátím. Vím, že je všude, ale je rozdíl být pouze v dosahu signálu anebo přímo blízko u modemu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
609
12.2.21 10:08
:roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3174
12.2.21 10:10

Cože?? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5436
12.2.21 10:15

Používáš varnou konvici, nebo ohříváš něco v mikrovlnce? Koukáš na TV? Pokud občas ano, bála bych se toho víc než modemu a všechno bych vyházela :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
@udana píše:
Snažily jste se o nějaký odstup od wifi modemu v těhotenství? Prý je do 1 metru největší záření, tak si vyčítám, že jsem ho v počátcích mívala v místnosti, kde jsem byla, a i velmi blízko. Těď už je ve větší vzdálenosti od místnosti, kde ho využívám, ale už to nevrátím. Vím, že je všude, ale je rozdíl být pouze v dosahu signálu anebo přímo blízko u modemu.

No, nejen modem určitě vysílá škodlivé záření, ale rozhodně se zbav mikrovlnky, TV, rádia a nejlépe všech elektrických spotřebičů. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615

Pokud na tom modemu celý den nesedíš a nebo se s ním nemazlíš 24/7, tak ti vůbec nic neudělá.
Určitý druh záření vydává skoro každé zařízení. Včetně mobilu. A mobil nosíš po kapsách? Jestli ano, tak to je zhruba tak na stejné úrovni jako ten modem… Nic ti neudělá…
Chce to číst míň „alternativních“ médií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16395
12.2.21 10:16

Klídek. Stejně jako signál sítí 5. generace, ani signál Wi-Fi neprochází přes spousta věcí, např. ani přes vodu. Ani přes tu plodovou, ani přes buněčnou. 8)
Nenechte se buzerovat hoaxy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
12.2.21 10:16

8o?? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
12.2.21 10:18

Klid to není rentgen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8668
12.2.21 10:22
@udana píše:

Bud v pohode, tobe uz to neublizi. Ty mas misto mozku stejne jen bláto. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7321
12.2.21 10:23

@udana já jsem celé těhotenství strávila v protiatomovem krytu. :lol:
Prosimtě neblbni, pokud ho nemáš přilepený na břiše 24/7 nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35431
12.2.21 10:23

Nabývám dojmu, že pri průniku spermie do vajíčka dochází krom vzniku zárodku též k neznámemu procesu v těle, způsobujícímu uhyn velikého množství mozkových buněk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21303
12.2.21 10:29

Konečně pořádná konkurence pro tyčový mixér :potlesk: :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6546
12.2.21 10:32

Nic není ztraceno. Ještě můžeš vše zachránit, když se celá obalíš alobalem a na hlavu aspoň dvě vrstvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
12.2.21 10:33

Bohajeho, a toto se ještě množí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu