Testování, prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 20:22
testování, prosím poraďte

Ahoj holky,

nevím si rady.
Cykly mívám cca 28-30dní. Dnes jsem 33DC, bílý výtok, bolest bradavek, ale tt je negativní. Minulý cyklus se mi protáhl na 37dní (měla jsem stresové období). Je možné, že jsem tím pádem mohla mít teď ovulku později a na test je tedy ještě brzy?
Děkuji :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 20:29

Mam to stejné.Jsem 34den cyklu.Meska mi ms dva dny.Taky mam bilej hustej hlen.Neco jako ovulacni.Test zatim negativni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >