Testy DNA a soudni znalec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 19:09

Testy DNA a soudni znalec

Prosim vas prisel mi dopis od soudu ze me v nejblizsi dobe bude kontaktovat soudni znalec ktery provede testy DNA.Budu ted asi za totalniho hlupaka ale pan pochazi nebo působí skoro na druhem konci republiky :mrgreen: Nebudu snad muset s ditetem nekam kvuli tem testum jet pres pulku CR? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
948
5.11.21 20:01

To je test otcovství, kdy otec žaloval tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 08:17
@Izumi Miyako píše:
To je test otcovství, kdy otec žaloval tebe?

Ja zalovala jeho

• Citovat
  • Nahlásit
948
6.11.21 08:44
@Anonymní píše:
Ja zalovala jeho

Já žalovala otce z Plzně, soud byl v Tachově a genetika v Plzni. Na tom papíru není napsáno místo kam se dostavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 11:09

@Izumi Miyako Zatim to tam napsane neni jen kdo nam ty testy DNA bude provadet a mame cekat na dopis od toho znalce ktery nami napise misto kde ty testy provedeme :andel: Ja jsem nedockava :mrgreen: tak chci radsi vsechno vedet predem. :D a myslela jsem ze nam ty testy bude delat nekdo kdo je ve stejnem kraji jako my s expartnerem :andel: Tak doufam ze nebudeme muset jet nekam daleko :mrgreen:…Mohla bych se vas jeste zeptat za kolik dni jste meli vysledky testu? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1668
6.11.21 11:23
@Anonymní píše:
Zatim to tam napsane neni jen kdo nam ty testy DNA bude provadet a mame cekat na dopis od toho znalce ktery nami napise misto kde ty testy provedeme:andel: Ja jsem nedockava :mrgreen: tak chci radsi vsechno vedet predem. :D a myslela jsem ze nam ty testy bude delat nekdo kdo je ve stejnem kraji jako my s expartnerem :andel: Tak doufam ze nebudeme muset jet nekam daleko :mrgreen:…Mohla bych se vas jeste zeptat za kolik dni jste meli vysledky testu? :andel:

To máš tolik kandidátů, že se nemůžeš dočkat? :P
Místo odběru domluvíte se znalcem, případně jak soud formuloval v usnesení. Jestli jako povinnost dostavit se na odběr ke znalci, tak se případně projedeš.
Znalec podává vypracovaný posudek soudu, pak podle toho, kdy to soud přepošle účastníkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 13:02

@catch-22 Tyhle hloupe narazky si strc do kapsy ;) Ja vim moc dobre kdo je otec a i jsem ho zalovala ;) To ze jsem nedockava je tim ze uz chci pro dceru penize od nej a chci vedet zkusenosti od ostatnich ;)

• Citovat
  • Nahlásit
948
6.11.21 13:51
@Anonymní píše:
@Izumi Miyako Zatim to tam napsane neni jen kdo nam ty testy DNA bude provadet a mame cekat na dopis od toho znalce ktery nami napise misto kde ty testy provedeme :andel: Ja jsem nedockava :mrgreen: tak chci radsi vsechno vedet predem. :D a myslela jsem ze nam ty testy bude delat nekdo kdo je ve stejnem kraji jako my s expartnerem :andel: Tak doufam ze nebudeme muset jet nekam daleko :mrgreen:…Mohla bych se vas jeste zeptat za kolik dni jste meli vysledky testu? :andel:

My na ty testy nakonec nešli. Ex nechtěl za ně platit a rozmyslel si to :mrgreen:

Btw. Na genetice v těhotenství jste náhodou nebyli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 15:34

@Izumi Miyako Ahaa, no uprimne se divim ze muj ex do toho chce jit i kdyz mu je dite podobne :lol: Vyplazne 20 tisic zbytecne :roll: ale tak kdyz to chce tak mu nebranim jen se bojim abychom opravdu nemuseli az nekam skoro na moravu, doufam ze snad maji kancelar nekde u nas v okoli.

• Citovat
  • Nahlásit
948
6.11.21 17:10
@Anonymní píše:
@Izumi Miyako Ahaa, no uprimne se divim ze muj ex do toho chce jit i kdyz mu je dite podobne :lol: Vyplazne 20 tisic zbytecne :roll: ale tak kdyz to chce tak mu nebranim jen se bojim abychom opravdu nemuseli az nekam skoro na moravu, doufam ze snad maji kancelar nekde u nas v okoli.

No však. Můj ex si taky myslel, že je chudáček maličká oběť typického ženského spiknutí a chci ho okrádat o jeho penízky. Přitom dcera vzhledově celý otec :mrgreen:

Možná by ses měla podívat, kam schválně u vás se chodí na genetické vyšetření v těhotenství. Je možné, že půjdete tam. A taky záleží, jestli tvému nebude nakonec taky líto peněz za testy :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 21:31
@Izumi Miyako píše:
No však. Můj ex si taky myslel, že je chudáček maličká oběť typického ženského spiknutí a chci ho okrádat o jeho penízky. Přitom dcera vzhledově celý otec :mrgreen:Možná by ses měla podívat, kam schválně u vás se chodí na genetické vyšetření v těhotenství. Je možné, že půjdete tam. A taky záleží, jestli tvému nebude nakonec taky líto peněz za testy :cert:

Hmmm presne nas pripad :mrgreen: Myslel jsi jak jsem to na nej nahrala a chci se na nem obohatit :D Hruza s tema chlapama…Jinak dekuji za radu a urcite se potom podivam :andel: a mozna ze uz asi i vim kde by mohli ty testy probehnout.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat