Teta v Montessori

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 18:41
Teta v Montessori

Ahoj, prosím je tu někdo kdo pracuje jako teta v Montessori školce, zajímala by mě jen platové ohodnocení.
V pondělí jdu na pohovor a předpokládám, ze se mě na tuto otázku budou ptát. Tak abych neřekla nějaký nesmysl nebo naopak velké podhodnoceni. Nezlobte se za anonym ale zatím nechci šířit do světa svoji praci

Reakce:

sakota
Kelišová 5535 příspěvků 05.01.18 18:44

Strasne zalezi, co to je za zarizeni. Predpokladam, ze soukrome. Co presne znamena „teta“? pedagogicky pracovnik, ucitelka? Nejaka hlidacka? Jak moc „montessri“ zarizeni je?

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 05.01.18 20:11

http://prace.kurzy.cz/…95634-firma/ koukněte sem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >