Reklama

Teta v Montessori

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 18:41
Teta v Montessori

Ahoj, prosím je tu někdo kdo pracuje jako teta v Montessori školce, zajímala by mě jen platové ohodnocení.
V pondělí jdu na pohovor a předpokládám, ze se mě na tuto otázku budou ptát. Tak abych neřekla nějaký nesmysl nebo naopak velké podhodnoceni. Nezlobte se za anonym ale zatím nechci šířit do světa svoji praci

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5481 příspěvků 05.01.18 18:44

Strasne zalezi, co to je za zarizeni. Predpokladam, ze soukrome. Co presne znamena „teta“? pedagogicky pracovnik, ucitelka? Nejaka hlidacka? Jak moc „montessri“ zarizeni je?

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 05.01.18 20:11

http://prace.kurzy.cz/…95634-firma/ koukněte sem

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >