Tetování a lupénka

Anonymní
1.1.20 19:55

Tetování a lupénka

Dobrý den všem, vkladam anonymne, protože nechci poslouchat chytré řeči příbuzných o tom, že jsem se zbláznila.
Mám takový dotaz na vám všechny, které mají tetování s lupénkou. Tedy kožní mi nebyla schopna stoprocentně říct, že to lupénka je. Po porodu pár měsíců se mu udělaly fleky na nohou a rukou, které postupně mizí a ztrácejí se samy od sebe. Asi lupénka, ale neví to jistě. Hrozně moc bych chtěla tetování, malinkou siluetku na předloktí, jenže se bojím s tou lupénkou :roll: Znám pár lidí, kteří to se nechali testovat s lupénkou a bylo to v pořádku, ale také ty, co měli nějaký problém. Na nic takhle jinak alergická nejsem. Prosím, je tady někdo, kdo má tetování s lupénkou nebo jsem opravdu blázen? Děkuji moc za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20707
1.1.20 20:05

Za mě jsi blázen. Ať to lupenka je nebo není, máš prostě kožní problémy a dokud budou trvat, žádné hokusy pokusy bych na sobě nedělala. Navíc teda zase další předloktí :roll: už je to trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
1.1.20 20:10

Taky bych se do toho nepouštěla dokud si nevyřešíš kožní problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21054
1.1.20 20:12

Jo jsi blázen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20788
1.1.20 20:13

No přímo do té vysypané části bych netetovala, ale pokud budeš ve fázi klidu tak proč ne :nevim: můj přítel má lupenku od narození a potetovane má kde co, akorát musí vždycky vychytat to období kdy lupenku nemá (ideálně třeba na jaře, když svítí sluníčko, to ji léčí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
1.1.20 20:42

Mam lupénku i tetování :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu