Reklama

Tetování - rukáv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:40
Tetování "rukáv"

Zdravim vsechny,
Premysim o tom, ze si necham potetovat celou 1 ruku tz. „Rukáv“. Chtela bych se tedy zeptat jestli nekdo z vas vi, kolik tisic to tak muze stat. Podotykam ze jsem stihla, hubene ruce, takze na mych rukou moc prace nebude :lol:. Jen tak cenu orientacni, verim ze nekdo to tak ma nebo nekdo z vasich blizkych. Klidne se i podelte o sve dila, rada se podivam. Dekuji

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9719 příspěvků 03.09.18 13:42

Ted jde znama a bude to stat kolem 10-12k, dobry salon v Praze

atominnka
Generální žvanilka 21600 příspěvků 03.09.18 13:48

To máš jak kde, známá dala 14tisíc. :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 03.09.18 14:27

Kamarádka dala 13tis

Zwetta
Kecalka 397 příspěvků 6 inzerátů 03.09.18 14:42

Záleží taky na složitosti obrazců a na množství spotřebované barvy.. ;)

helekoukej
Kecalka 185 příspěvků 11.10.18 15:07

Ahoj, taky mám celkem hubené ruce. No připrav si minimálně 12tis. Kč. Záleží, co tam všechno chceš, zda i barevné…Já jsem do toho dala cca 14tis. Kč :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >