Tetování - rukáv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:40
Tetování "rukáv"

Zdravim vsechny,
Premysim o tom, ze si necham potetovat celou 1 ruku tz. „Rukáv“. Chtela bych se tedy zeptat jestli nekdo z vas vi, kolik tisic to tak muze stat. Podotykam ze jsem stihla, hubene ruce, takze na mych rukou moc prace nebude :lol:. Jen tak cenu orientacni, verim ze nekdo to tak ma nebo nekdo z vasich blizkych. Klidne se i podelte o sve dila, rada se podivam. Dekuji

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10048 příspěvků 03.09.18 13:42

Ted jde znama a bude to stat kolem 10-12k, dobry salon v Praze

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 03.09.18 13:48

To máš jak kde, známá dala 14tisíc. :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 03.09.18 14:27

Kamarádka dala 13tis

Zwetta
Kecalka 459 příspěvků 6 inzerátů 03.09.18 14:42

Záleží taky na složitosti obrazců a na množství spotřebované barvy.. ;)

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 15:07

Ahoj, taky mám celkem hubené ruce. No připrav si minimálně 12tis. Kč. Záleží, co tam všechno chceš, zda i barevné…Já jsem do toho dala cca 14tis. Kč :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >