Reklama

Malí muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 11:57
Malí muži

Tento dotaz je od mých kamarádů, je to pro ně citlivé a proto anonymně…
Jde o to jestli vám vadí malí muži. Když jsou třeba menší než vy. Já osobně mám ráda vyšší (mám 176) ale já jsem já.
A nyní kamarádi:

1. výška 162 ráno/ ale večer prý jen159, ale postava vypracovaná
  2. výška 169, váhu nevíme, ale atletická postava
  3. výška 172, 55 kg
  4. výška 175, kolem 80 kg
  5. výška 177 a postava střední- váhu nevíme

Dotaz zní jaké výšky by jste tolerovali a co by vám už vadilo. Připište prosím k tomu i kolik měříte ať máme přehled. A upřímně. Dotaz je směřován na výšky ale můžete napsat i jestli vám vadí hubení chlapi. A prosíme hlavně upřímně. Kluci jsou v pohodě a kritiku ustojí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 03.09.18 12:01

A kdyby vadilo tak co? Kluci asi víc nenarostou za noc.
Sama mám 180 takže pro mě ani jeden. Ale je spousta ne tak vysokých holek, kterým to bude vyhovovat

bublinek
Kelišová 5026 příspěvků 03.09.18 12:03

Já jako prcek 170cm ukořistila dlouhana 198cm
Tak za mě moc malí.
A 172cm s 55kg. Bych se o něj opřela a porazila bych ho :lol:

Příspěvek upraven 03.09.18 v 12:05

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 03.09.18 12:03

Já mám malé muže rád, protože mám 190cm a díky nim si připadám ještě vyšší, takže mi to zvedá falešné sebevědomí.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 03.09.18 12:03

Jdi ty hlupáčku…Copak nevíš, že výškové rozdíly se v posteli vyrovnávají? Mám 187cm a klidně chci toho 160cm…V posteli se to přece nepozná...... :hug:

Kriss Tina
Kelišová 5032 příspěvků 03.09.18 12:03

Tak za sebe, já mám 160 cm takže u mě moc nehrozí že by byl chlap menší než já, mám ráda vyšší, aspoň 170 aby měl. Co se týče tý váhy to se nedá říct, záleží na postavě, třeba namakaný chlap váží víc než oplácaný :think: nemám ráda vyhublé muže, ze kterých lezou kosti, takže tak 3. varianta 172cm a 55kg by nebylo nic pro mě :D když už by mi nevadilo že je chlap menší tak by mi vadilo že váží jenom a malinko víc než já nebo nedej bože aby měl nižší váhu :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6417 příspěvků 03.09.18 12:04
@Anonymní píše:
Tento dotaz je od mých kamarádů, je to pro ně citlivé a proto anonymně…
Jde o to jestli vám vadí malí muži. Když jsou třeba menší než vy. Já osobně mám ráda vyšší (mám 176) ale já jsem já.
A nyní kamarádi:
  1. výška 162 ráno/ ale večer prý jen159, ale postava vypracovaná
  2. výška 169, váhu nevíme, ale atletická postava
  3. výška 172, 55 kg
  4. výška 175, kolem 80 kg
  5. výška 177 a postava střední- váhu nevíme

Dotaz zní jaké výšky by jste tolerovali a co by vám už vadilo. Připište prosím k tomu i kolik měříte ať máme přehled. A upřímně. Dotaz je směřován na výšky ale můžete napsat i jestli vám vadí hubení chlapi. A prosíme hlavně upřímně. Kluci jsou v pohodě a kritiku ustojí.

Tak čistě teoreticky

pro mě „nejhorší“ varianta 1) - opravdu malý

1. - hodně hubený

Měřím 174 cm

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 03.09.18 12:04

Já mám 174 a daleko podstatnější než konkrétní výška je pro mně to jestli je dostyčný přirozeně sebevědomý, což se dost odráží v gestikulaci, držení těla a způsobu chůze a nebo je zamindrákovaný a nezvládl se vyrovnat se svou genetikou.

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 03.09.18 12:06

Asi bych si nezačala s klukem, který je nižší než já. Mam cca 168 a většinou podpatky, takže tak 175 by to chtělo. Ale kdyby pri seznámeni sedel a jiskril vtipem, tak bych to třeba prubla :lol: hubeňoury tedy zrovna nemusím. Tlusté taky ne. Proste akorát :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3086 příspěvků 03.09.18 12:06

Pro mě „nepoužitelněj“ ani jeden, měřím 178. Manžel je o 2cm vyšší než já. Menšího chlapa jsem nikdy neměla, vždycky jsem si povědomě vybírala vysoké a i naopak - vždy o mě stáli vysocí chlapi.
Ale mám známou, která má 190 a chlapa o hlavu menšího - je na ně vtipný pohled ale jsou jinak super dvojka.
edit: Jinak ještě k té váze, chlapa, co váží o 15 kg méně než já bych asi nedala :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.09.18 v 12:07

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 03.09.18 12:07

Já mám 169, takže, všichni, co jsou vyšší, s menšími muži a kluky jsem nechodila, ale jiné s tím třeba problém nemají. Jinak muž s váhou 55 kg/na 172 je hodně hubený, doporučila bych zapracovat na postavě. Jinak ale muže dělá charisma a sebevědomí, Simir z Kobry 11 je taky menší a oženil se :) Jinak myslím, že i Oldřich Kaiser není vysoký a jako mladý se mi moc líbil 8)

Kriss Tina
Kelišová 5032 příspěvků 03.09.18 12:08

@Popokatepetla ono zas ženská se 190cm si nemůže moc vybírat no :mrgreen: my malý to máme snazší, ale samozřejmě důležitější je aby to klapalo, než nějaké cm ;)

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 03.09.18 12:08

Já mám rada vysoké a vypracované chlapy. Za těmi se otočím. Líbí se mi když chlap vypadá jako chlap. Ale pokud bych se zamilovala do chlapa menšího vzrůstu, k vodě bych ho kvůli tomu určitě neposlala. Mám 168 Cm

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 03.09.18 12:08

@Emimin7 pche a kolikrát ses někde břinkl do čela, to taky napiš :)

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 03.09.18 12:09

Presne tak, stejne s tim nic nenadelaji. Ja mam 181, takze me se libi vysoci chlapi, alespon me vysky a vic. 160 cm u chlapa mi prijde hodne malo, bude muset hledat malickou holku nebo bude mensi nez ona. Ale zase vysoky holky maji taky omezeny vyber, pokud nechteji byt vyssi nez partner.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >