Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Šarlota4 píše:
Právě, že je to ochranitelský
Já nechci být ochránce. ![]()
Já mám 158cm, takže všechny výšky jsou pro mě ok. Menší než já by mi nevadil. Hubení muži mi nevadí. Můj manžel je spíš hubenější. Ale já moc vzhled celkově neřeším. Malej, vysokej, hubenej, obézní, zarostlej, s akné nebo bez… Spíš je pro mě důležitý, jestli je to smradlavej kuřák, hulič,… , jestli pije alkohol, jestli se léta neválí na pracáku, jestli dbá na hygienu a podobně.
Sama mám 169 cm, takže prvního bych rozhodně vyškrtla, mám v sobě nějak zakódováno, že muž má být větší než partnerka. To samé ten, který váží 55 kg, neumím si představit mít muže, který váží skoro jako já.
Poslední dva, kteří mají nad 175 cm to už jsou podle mě v pohodě.
Měřím 170cm. Přijatelná výška je pro mě minimálně 180cm. Manžel má 183cm a klidně bych brala vyššího. To samé váha. Líbí se mi poradní chlapi. Manžel má kolem 100kg, poradna ramena, ale má i bricho ![]()
@Emimin7 píše:
Já nechci být ochránce.
S touhle výškou holt musíš!
![]()
Vyska je mi ukradena a to sama mam 178cm…jako ze bych nechala bezvadnyho chlapa, jen proto ze je mensi? Tak hloupa nejsem…
Ja mam 157 cm, manzel 187 cm a je to tak akorat. Pod 180 cm jsem nikdy nesla
Pro me malej chlap neni chlap, i kdyby mel v kalhotach kobru
Ale zila jsem s ex, ktery mel 202 cm
To jsem si pripadala fakt frajerka s timhle ulovkem
Nicmene vyska nebyla vse… byl to hroznej posera ![]()
Mám 160 a nevadil by mi chlap vysoký jako já, menšího bych nechtěla.
Ale když píšeš, že ten první má ráno 162 a večer jen 159, tak už to, že se měří ráno a večer ukazuje na to, že s tím má problém. Takže problémem nebude ani tak jeho výška, ale sebevědomí a to, že tu výšku moc řeší. To by mě odradilo víc než výška.
Myslím, že malých holek je dost, aby si i tyhle kluci našli tu svou.
@Anonymní píše:
Mají od 18 do 27 let.
Tak u tech mladsich rocniku chapu, ze to asi resi. Nemaji problem najit si holku a neprisuzuji to vysce? O vysce to neni.
Jinak vadi neni to spravny slovo. Samozrejme ze mi nevadi, proc by meli. Ale osobne se mi vysoka postava libi vic a to jak u chlapu, tak i u zenskych.
@Anonymní píše:
Tento dotaz je od mých kamarádů, je to pro ně citlivé a proto anonymně…
Jde o to jestli vám vadí malí muži. Když jsou třeba menší než vy. Já osobně mám ráda vyšší (mám 176) ale já jsem já.
A nyní kamarádi:
- výška 162 ráno/ ale večer prý jen159, ale postava vypracovaná
- výška 169, váhu nevíme, ale atletická postava
- výška 172, 55 kg
- výška 175, kolem 80 kg
- výška 177 a postava střední- váhu nevíme
Dotaz zní jaké výšky by jste tolerovali a co by vám už vadilo. Připište prosím k tomu i kolik měříte ať máme přehled. A upřímně. Dotaz je směřován na výšky ale můžete napsat i jestli vám vadí hubení chlapi. A prosíme hlavně upřímně. Kluci jsou v pohodě a kritiku ustojí.
161 od 175 bych to neresila , pokud by za to stal , 172 na hrane …ty mensi uz nee
Já mám cca 170 a menší by mi vadil,manžel má asi o 5cm víc,takže když vezmu podpatky je to o chlup ![]()
Já tak nějak nemám ráda extrémy,takže se mi nelíbí ani menší a ani extra vysocí přes 190 a tak…
Nelíbí se mi ani hubení ani tlusti
Manžel je štíhlý a svalnaty (ale z práce ne kulturista a to se mi proste líbí nejvíc ![]()
@Anonymní píše:
Tento dotaz je od mých kamarádů, je to pro ně citlivé a proto anonymně…
Jde o to jestli vám vadí malí muži. Když jsou třeba menší než vy. Já osobně mám ráda vyšší (mám 176) ale já jsem já.
A nyní kamarádi:
- výška 162 ráno/ ale večer prý jen159, ale postava vypracovaná
- výška 169, váhu nevíme, ale atletická postava
- výška 172, 55 kg
- výška 175, kolem 80 kg
- výška 177 a postava střední- váhu nevíme
Dotaz zní jaké výšky by jste tolerovali a co by vám už vadilo. Připište prosím k tomu i kolik měříte ať máme přehled. A upřímně. Dotaz je směřován na výšky ale můžete napsat i jestli vám vadí hubení chlapi. A prosíme hlavně upřímně. Kluci jsou v pohodě a kritiku ustojí.
Vzhledem k tomu, ze merim 150 cm mi byla vyska jedno, preferovala jsem i mensi. Ale nakonec ma muj manzel 185 cm, proste me zaujal necim jinym ![]()
Ja mam 159cm tak toho prvniho bych asi nebrala, muj manzel taky neni nijak vysoky ma 177cm a je to akorat mensiho bych asi nesnesla vedle sebe, muj ex mel 190cm ale byl to debžot takze tomu ani výška nepomohla
.Obecne si myslim že se žena diva na to aby muž nebyl menší jak ona.Co se tyče hubenosti tak ja bych vedle sebe nesnesla hubeňoura, Mam 58kg a štvalo by mě že mam vic jak muž. Co si budem povidat je to priroda…vzdy vyhraje ten nejvetsi a nejsilnejsi samec
![]()
Mám 159cm, hubená postava. Když má chlap méně než 175cm je pro mě nezajímavý, může být krásný a mít svaly jak chce ????. Líbí se mi 180 a víc cm. Hubeňouři vůbec… Raději mám chlapi při těle, ne tlusťochy. Můj ideál 185-190cm, 100kg.
vůbec vysku neresim
mam 164 cm… mela jsem prtavce (kamosi mu rozmlouvali, ze je blby, když ma holku o hlavu vyssi), pak jednoho o 22 cm vyššího (nastesti byl furt ke mne sehnuty) a pak všichni o cca 10 cm vyssi, takze furt celkem „maly“, to bylo fajn, ptz jsem si je sama mohla pritahnout
Klidne bych si vybrala z nich nekoho i „malyho“, kdyby me zaujal celkove jako osobnost ![]()