Tetování v 15

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eagles01
Nováček 2 příspěvky 01.12.18 09:47
Tetování v 15

Dobrý den, mám dotaz ohledně tetování. Má dcera (15) by si chtěla nechat vytetovat na kotník malé srdíčko. Já s tím nemám problém je to na místě, které není úplně viditelné a srdíčko by bylo opravdu malé. Já mám spíš strach, aby se srdíčko nevytahalo, když jí náhodou ztloustnou kotníky. Jaký máte názor vy?

Reakce:
Yopii
Kecalka 319 příspěvků 01.12.18 09:51

To by musel byt hodne velky vahovy narust (extremni), aby to slo poznat… nebala bych se toho a hlavne pujdes tam s ni ty, sezente kvalitniho tatera a ten ti k tomu rekne svoje (ale ja osobne bych to neresila) :kytka:
Mmch: neter ma na lytku, hodne nabrala a nemelo to vliv, u me osobne, i kdyz nabiram taky ne

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11530 příspěvků 01.12.18 10:15

V poho, dvě těhotenství a tetování jsou stále stejná ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10272 příspěvků 01.12.18 10:19

Mam kerku na prsu a i po tehotenstvi, kdy jsem se z velikosti B dostala na D a zpet na B-C je to v cajku

Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 01.12.18 10:26

ja mam od 15 tetovani na brise a ani v tehotenstvi se s nim
nic nestalo. vypada porad stejne :hug:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 5 inzerátů 01.12.18 10:46

myslím,že v na kotníku by to mělo být v pohodě

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6967 příspěvků 01.12.18 10:51

Kotník je v pohodě tam fakt nehrozí že by se kůže vytáhla i kdyby třeba pár kilo přibrala…

Eagles01
Nováček 2 příspěvky 02.12.18 09:45

Děkuji moc za vaše zkušenosti

Hannna.Kol
Povídálka 24 příspěvků 16.12.18 20:45

S vytaháním také problém nevidím, spíš bych se bála dát si něco v 15 :) Ale na druhou stranu, vždycky se to dá předělat. :) Mimochodem, u kotníku to pěkně bolí, také jsem si tam jedno nechala dát :D :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >