Tetování vs. cvičení

18296
19.11.20 18:35

Tetování vs. cvičení

Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Čeká mě v neděli moje první kérka v životě a nevím, jestli a kdy mohu zase cvičit, cvičím často a dost (běh, eliptical, posilování), ale slyšela jsem, že se s čerstvým tetováním nesmí cvičit vůbec.. Jak dlouho? Nebo jen některé druhy cvičení? Přiznám se, že už jsem na sportu závislá :mrgreen: :mrgreen:
Kérka bude na bedrech (nad zadkem)..
Nešla by ta tímhle účelem použít taková ta hojivá ochranná fólie (mám doma Dermalize Pro)?
Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
132
19.11.20 18:41

No já se teda divím, že se ted´vůbec někde tetuje. A podrobnosti o cvičení ti řekne ten tatér, ale já myslím, že by s tím neměl být problém. Omezení se týká spíš sauny a solárka apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18296
19.11.20 18:50

Tetovat mě bude známý, kterej má sice zavřenej salon, ale prostě mě že známosti vezme no🙄 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5560
19.11.20 19:28

@Evulina no jestli ti s timto dotazem detailne neporadi, tak je to spatnej tater…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
19.11.20 19:31

Já mam tetování na zápěstí. Stačilo den v práci a místo bylo červené a oteklé.. Rozhodně bych nedoporučovala cvičení na záda (bedra).. Pokud si chceš jít zaběhat, tak můžeš ale pozor nato aby ses moc nespotila :nevim: nechala bych fakt ty 3 dny v klidu.. Já si po týdnu dala i 10minutovou koupel.. Jde oto aby ti nepopraskali stroupky dřív než mají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama