TFK Buggster má síťku proti hmyzu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 16.04.10 07:14
TFK Buggster má sítku

Dobrý den maminky chci se zeptat má TFK Buggster sítu proti hmyzu jak Joggster?Nikde jsem ho nenšla na obrázku,ale některé maminky to při prodeji uvádí,ale kde by tam byla vložená?Děkuji moc

Reakce:
lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 16.04.10 07:42

Nema, aspon ten nas ne…jedine,ze by to bylo soucasti nejake spesl edice? Pokud kupujes, pani uvadi sitku,nech si ji vyfotit..

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 16.04.10 13:35

Jo děkuji taky se mi to nějak nezdálo Joggster má to vím mám ho doma,ale u toho Buggstera jsem si nebyla jistá. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >