Reklama

TFK Buggster má síťku proti hmyzu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 16.04.10 07:14
TFK Buggster má sítku

Dobrý den maminky chci se zeptat má TFK Buggster sítu proti hmyzu jak Joggster?Nikde jsem ho nenšla na obrázku,ale některé maminky to při prodeji uvádí,ale kde by tam byla vložená?Děkuji moc

Reklama

Reakce:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 16.04.10 07:42

Nema, aspon ten nas ne…jedine,ze by to bylo soucasti nejake spesl edice? Pokud kupujes, pani uvadi sitku,nech si ji vyfotit..

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 16.04.10 13:35

Jo děkuji taky se mi to nějak nezdálo Joggster má to vím mám ho doma,ale u toho Buggstera jsem si nebyla jistá. :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >