Tinder-Vaše zkušenosti

87
14.12.20 11:05

Tinder-Vaše zkušenosti

Ahoj, zajímaly by mě Vaše názory a zkušenosti s Tinderem? Čím více názorů tím lépe. :D Založila jsem si ho nedávno a co jsem zpozorovala, tak většině jde jen o nějaké úlety. S pár klukama jsem si napsala, ale bylo to furt jenom o tom jednom. Tak mě zajímá jestli má cenu ho mít nadále stažený a zda se tam dá najít i nějaký normální, v pohodě kluk na vztah?
Díky moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2507
14.12.20 11:07

Na Tinderu se vztah nehleda, tam se hleda jen pobaveni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
14.12.20 11:11

Já měla štěstí na jednoho v pohodě chlapka, který po prvním společném rande sám od sebe napsal, že smazal tinder bo už v nem není smysl. Bylo to krásně ikdyz to nedopadlo (z mé strany). Ale je to moc hodný, zajímavý a chytrý člověk, takže kdybych nebyla tehdy zamilovana do svého ex a nebyly zavřeny hranice (je Němec), věřím že by z toho byl krásný vztah.
hlavu vzhůru, a typkum kterým jde o jedno neodpovidat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
14.12.20 11:16

A vy nemáte ráda sex, že neodpovídáte klukům, kterým jde o něj? každou chvíli tady čtu diskuze - manžel se mnou nechce spát, chybí mi sex a tady děláte drahoty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
14.12.20 11:26
@Anonymní píše:
A vy nemáte ráda sex, že neodpovídáte klukům, kterým jde o něj? každou chvíli tady čtu diskuze - manžel se mnou nechce spát, chybí mi sex a tady děláte drahoty

Jo já mám rada sex ovšem s člověkem který mě miluje a kterého miluju já.
Nebudu nikomu dělat matraci zdarma, tohle si ti chlapi nezaslouží, myslím, že jsem pro nej extra třída abych spala s nekym jen tak pro nic za nic 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.12.20 11:31

Ahoj,
kamarád (32) se s holkou z Tinderu sešel 2×. Poprvé to skončilo hned sexem a pak mu ta holka přestala psát. S druhou holkou sex „až“ druhý den a nakonec spolu začali chodit a jsou spolu už skoro rok.

Já Tinder nemám, ale je to sranda. Být nezadaná určitě to zkusím. Když už neseženeš přítele, tak alespoň zážitky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
14.12.20 11:36

Řekn to takhle. Je to třeba jen jednou za měsíc, co tam mám s někým shodu a tím to většinou končí. Jinak nic. Pro mě ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 11:42

Já měla Tinder už pár let zpátky, rok jsem tam natrefovala jen na chlapy, kteří chtěli pobavení, sex, já hledala vztah. A můj poslední den na Tindru, kdy jsem si řekla, že to vzdávám a mažu, se tam objevil ON. Nejlepší chlap, jakého jsem si mohla přát a dnes už i můj manžel. Jsem tedy Tinderu vděčná. :) Z manželova okolí znám ještě dva páry, kterým to vyšlo. Z mého okolí se tam zatím žádné mé kamarádce někoho na vztah najít nepovedlo, jen samé úlety.

• Citovat
  • Nahlásit
14.12.20 11:45

Měla jsem ho jen chvíli, pár schůzek ale všem šlo jen o to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
14.12.20 11:54
@poctivka píše:
Ahoj,
kamarád (32) se s holkou z Tinderu sešel 2×. Poprvé to skončilo hned sexem a pak mu ta holka přestala psát. S druhou holkou sex „až“ druhý den a nakonec spolu začali chodit a jsou spolu už skoro rok.Já Tinder nemám, ale je to sranda. Být nezadaná určitě to zkusím. Když už neseženeš přítele, tak alespoň zážitky :)

Nebo pohlavní nemoc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
14.12.20 11:57
@Lainaire8 píše:
Nebo pohlavní nemoc :lol:

Tak rozumny clovek do tohohle bez ochrany nejde, ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
14.12.20 12:01
@Ernais píše:
Tak rozumny clovek do tohohle bez ochrany nejde, ne? :lol:

Nevím, v mém okolí jsem jediná, kdo kondom používal aspoň ze začátku vztahu.. I můj již manžel mi řekl, že v životě kondom nepoužil, až se mnou :lol: takže si nedělám iluze o zbytku světa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 12:42

Jsem asi jedna z malá, ale po rozchodu jsem si ho jako srandu nainstalovala :lol: Šla jsme asi na tři schůzky spíš pro rozptýlení a na třetí jsme potkala mého už manžela a čekáme spolu miminko :srdce: jako jo, většina byla divná a jít tam s tím, že hledám partnera asi není ono ale jak se říká, když to nejmíň čekáš :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1628
14.12.20 12:49

Já mám taky partnera z Tinderu, máme už mimino :mrgreen: na aplikaci mi přijde nejlepší, ze fotka je povinnost. Je to jednoduché, a můžou si psat jen dvojice, kde oba dali like :nevim: a přijde mi, ze jsou tam “lepší” chlapi než na klasické seznamce, tam celkově byli nic moc, na Tinderu bylo z čeho vybírat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
14.12.20 13:37

Ano, Tinder je primárně opravdu o sexu a zábavě. To ale neznamená, že tam nenajdeš kvalitní materiál na vztah. Najdeš, protože i sympatičtí kluci mají rádi sex, chtějí se seznamovat a zjistit, jestli se z toho nevyklube něco lepšího.

Aby vážné seznamování přes Tinder zafungovalo, je potřeba ignorovat ty největší prasáky, kteří jdou na věc hned v první nebo druhé zprávě.

Dále pak je potřeba jít na co nejvíc schůzek a prostě si užívat randění. Vybírat si ale jen takové kluky, kteří vypadají, že jsou na podobném, nebo o trošku vyšším levelu, než ty. Prostě neskákat do postele s vymazleným šamponkem jen proto, že on je desítka, ty jsi pětka a chceš si ho pojistit. Desítka tě totiž ojede, ale už se neozve, jelikož pětek má plný diář.

Kolegyně od nás z práce má s Tinderem zkušenosti spíše špatné (ona je prostě na ty desítky). Kolega takhle naopak našel spřízněnou duši, holku ze které si úplně sedl na zadek a už od léta jsou spolu. Což se teď, v době karantény a před Vánoci hodí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat