Reklama

Tip na noční svetýlko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 04.05.18 17:29
Tip na nocni svetylko

Nemate nekdo tip na nocni svetylko, ktere by svitilo celou noc a idealne co nejmensi svit a zlute svetlo? Na usinani ma syn zabu, co se pak sama vypne, ale kdyz ma v pokojicku uplnou tmu, tak se hrozne boji. Zatim pouzivame svetlo z chuvicky (Avent), ktere je idealni, ale chuvicku uz bych potrebovala pro sourozence a zadne svetylko nemuzu vybrat. Koupila jsem jezka z IKEA, ale ten sviti hrozne moc a jeste je to studene bile svetlo.
Diky za tipy!

Reklama

Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 04.05.18 17:40

@Elisak28 mame toto https://www.svet-svitidel.cz/…w-230v-html/
a je to perfektni. teple svetelko, je to jako mihotajici plamen svicky. vydrzi celou noc, pres den to pichnu k pc na kabel, aby se nabilo.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 04.05.18 18:01

@Elisak28 Já pořídila toto světýlko www.mall.cz/…svetlo-white?… syn se taky bojí a dcera zas má ráda tmu což v jednom pokojíčku je dost špatný řešení i když mají palandu. Tohle to vyřešilo naprosto perfektně

JolanaJol
Povídálka 13 příspěvků 29.06.18 14:34

asi bych to zkusila vzít za jiný konec - jakékoli světílko je dost problematická věc - zabraňuje totiž při spánku tvorbě melatoninu, což je vážný problém který často spouští opravdu nepěkné věci včetně třeba leukemie. Pokud se ti malý ve tmě bojí, tak je problém někde v psychice - bát se tmy není normální (i když dnes se to za normální asi považuje) - znamená to, že má dítě někde vážný blok - zkus najít vhodného výchovného poradce, nebo si něco sama nastuduj - strach ze tmy většinou souvisí s nízkým sebevědomím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama