Tlačení měsíčního miminka

202
1.7.13 09:37

tlaceni mesicniho miminka

Prosim o radu, mam mesicni holcicky, krmim MM na stridacku s UM Nutrilon tzv. jednou Mm za 3 hodky Um a dokola…holky piji od 60 do 100ml..Baruska ale at uz je vykakana neustale tlaci nespi i 5 hodin..neplace jen tlaci s tlaci..pouziv.ob kojeni nekdy kazde Espumisan..masir. brisko, davam na brisko a nic…Kaja se snazi hodne zabrere a prdi uzasne. Prosim s tim krmenim delate to takto nebo jeden den jen Nutrilon a nestridat??Dnes my i Kaja po Nutril. blunkala…nevim si rady, nespim trapi me jak se Barca trapi tim tlac. a co by pomohlo..dekuju moooc za jakoukoliv raduu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
1.7.13 09:42

Mezi dávkama UM by měla být aspoň 2 h pauza, to asi víš. Jinak jak ti Baruš kadí? Nemá třeba „tužší“ stolici než ta druhá…? Ono Espumisan občas staví, bohužel s tím mám taky zkušenost, pomohly až jiný kapky a už prdí jak starej chlap… :think: Bříško má jinak měkký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
1.7.13 09:53
@Seizdra píše:
Mezi dávkama UM bys měla být aspoň 2 h pauza, to asi víš. Jinak jak ti Baruš kadí? Nemá třeba „tužší“ stolici než ta druhá…? Ono Espumisan občas staví, bohužel s tím mám taky zkušenost, pomohly až jiný kapky a už prdí jak starej chlap… :think: Bříško má jinak měkký?

@Seizdra

Mezi davkami ano vicemene se budi samy po trech a pul.hod nekdy drive..brisko ma obcas tvrdsi ale kaka normalne stolicka neni tuzsi spis ridsi u obou stejnaa…ahaa o espumisanu to ani nevim..ted chcu koupit biogaia a vyzkouset jinak jestli poradis jine kapicky budu rada…nevim kerou driv chovat..vcers nespala Barca vlastne cely den houpeme chovame…dneska do kocarku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
1.7.13 09:57

Podobné problémy měl Míša právě po Nutrilonu, začala jsem dávat Bebu a bylo to hned lepší :nevim: Jinak jsem dávala BioGaia, ale ty ti zaberou až tak po 10ti dnech, k tomu mi doktorka doporučila laktobacílky od Swissu. Já ale kojila, jen občas večer dostával UM, když já už nic neměla, takže jsem snadno odhalila příčinu.

Příspěvek upraven 01.07.13 v 10:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
1.7.13 09:58
@mysule87 píše:
@SeizdraMezi davkami ano vicemene se budi samy po trech a pul.hod nekdy drive..brisko ma obcas tvrdsi ale kaka normalne stolicka neni tuzsi spis ridsi u obou stejnaa…ahaa o espumisanu to ani nevim..ted chcu koupit biogaia a vyzkouset jinak jestli poradis jine kapicky budu rada…nevim kerou driv chovat..vcers nespala Barca vlastne cely den houpeme chovame…dneska do kocarku :-)

Měla jsem na mysli právě BioGaiu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
1.7.13 10:00

Hodně miminkám dělá UM zácpu, tak Baruš možná taky. Lehce projímavý účinek mají kapičky Babycalm, obsahují narozdíl od ostatních oleje a pak to těmi střívky snadněji prochází. Zase ale neobsahují symethicon (to je účinná látka ve všech těch ostatních - Espumisan, Sab Simpl., Infacol,..), malému třeba na na prdíky lépe pomáhá právě ten symethicon. Musíte vyzkoušet. Ohledně toho střídání MM - UM bych se poradila s doktorkou, jestli spíše nedávat část dne MM a část dne UM :nevim:

Jinak tedy @Seizdra koukám, že už máš těhotenská kila dole :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
1.7.13 10:02

@verusak.berusak Jojoo, postavička jak lusk  :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
1.7.13 10:07

BioGaia (taky ty Laktobacílky) jsou probiotika - dodají do střev přátelské bakterie a tak pomáhají celkově lepšímu trávení. Ty Espumisany, Sab Simpl., Infacoly (vše, co obsahuje simethicon) neobsahují žádné bakterie, ale působí tak, že spojí bublinky ve střevech a ty se pak lépe vstřebávají nebo vylučují. Probiotika působí dlouhodobě (a nástup mají těch cca 10 - 14 dní), simethicon působí okamžitě, ale krátkodobě. Většinou se podává oboje - probiotika 1× denně, kapičky se simethiconem před každým kojením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
1.7.13 10:35

@verusak.berusak děkuji za informace,,je tu spoustu diskuzíí ale se dvěma nemám šanci to tu pročítat, už tak potřebuju mezi oči sirky :-D…no snad po kapičkách bude pak lépee…ještě tedy bych možná zkusila ten babycalm místo espumisanu…no je to sílaa,,chuďátka miminka co se tak musí trápit ypočátku, kdybych mohla chovám obě a utěšuji… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
1.7.13 12:32

@mysule87 přeju pevné nervy, upřímně toho mám plné kecky jen s jedním ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat