Tlačítko recept

2980
24.5.16 17:24

tlačítko recept

Ahoj, nevím jestli jsem slepá, ale existuje tady někde tlačítko kudy se dostanu do receptů, a taky do mých receptů? něco jako tady je bazar, můj bazar, fotoalba a pak je tam moje fotoalba..ale recepty nikde nevidim..jedině snad přes hlavní stránku když se tam zrovna zveřejnil nějaký ten nový recept, nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15533
24.5.16 17:46

Tak to se vetru - taky to nemůžu najít. Nedávno jsem i u jednoho receptu zkusila dat oblíbené, ale stejně ho nevidím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
24.5.16 17:52

Na hlavní stránce je i přímo možnost dostat se na recepty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
24.5.16 17:53

Tak znova fotku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
24.5.16 18:02
@Tichošlápek píše:
Tak to se vetru - taky to nemůžu najít. Nedávno jsem i u jednoho receptu zkusila dat oblíbené, ale stejně ho nevidím :nevim:

když si ten recept dáš do oblýbených tak pak stačí najet na svuj profil a tam kde máš ty záložky oblíbené diskuze , kde diskutuji atd.. tak ti tam přibide záložka oblíbené recepty.

@Pennya píše:
Ahoj, nevím jestli jsem slepá, ale existuje tady někde tlačítko kudy se dostanu do receptů, a taky do mých receptů? něco jako tady je bazar, můj bazar, fotoalba a pak je tam moje fotoalba..ale recepty nikde nevidim..jedině snad přes hlavní stránku když se tam zrovna zveřejnil nějaký ten nový recept, nevím :)

ty recepty co přidáš ty sama zkus se juknout taky na svuj profil třeba tam máš nějakou založku jako moje recpty nebo něco takovýho.. já zatím žádný recept nepřidávala takže nevím a jen tipuji že by to tam mohlo být :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
24.5.16 18:04

@Pennya tak jsem to tipla dobře i když se cizí člověk koukne na tvuj profil tak tam vidí záložku moje recepty. takže to tam musím mít taky :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
24.5.16 18:18

Aha tak já na telefonu tuhle část vůbec nevidím viz @Kotatko03 počítač nepoužívám, tak to bude tím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
24.5.16 19:58

Tak já jsem zase přidávala 2 recepty bez fotky, neboť jsem ji neměla a teď koukám do receptů a někdo tam nějaké fotky přiřadil 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
24.5.16 20:00

Jinak já jsem asi taky tupec, nikde to v liště taky nevidím. Umím se dostat do receptů pouze, že napíšu do rámečku"hledat na emimino"recepty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13329
24.5.16 20:01

Dobrý den,
zatím jsou recepty na hlavní stránce eMimino.cz, a to v pravém sloupci pod facebookem. Dostanou ale letos prostor v hlavním menu. :) Na recepty se dostanete také přímo z adresy emimino.cz/recept

Nebo posílám rovnou odkaz, odkud rovnou můžete přidat recept.

Příjemné vaření přeje
admin Monika :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama