Tlak v podbřišku 28tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukina1
Stálice 88 příspěvků 02.02.10 10:49
tlak v podbrisku

prosim holky pomozte uz zase plasim,jsem 28tt a mam takovy tlak v podbrisku,ikdyz sedim,nebo chodim,pocit jako bych to mela dostat,pak to zas prestane,jsem stoho uz na mrtvici,nechci optezovat doktora prkotinama.uz jsem o tri mimiska prisla,tak panikarim i u zarazenejch prdu. :-( zatim ahoj lucik

Reakce:
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 02.02.10 11:03

Já bych to moc nepodceňovala,ale přeci jenom je lepší si zajet do nemocnice než něco zanedbat a pak si to vyčítat. Doktoři jsou tu od toho.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.10 11:06

Jaképak otravovala 8-o 8-o 8-o

Já zastávám ten názor, že je lepší jet několikrát zbytečně než jednou pozdě!!!

Hlavně ať jste s miminkem v pořádku :hug:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 02.02.10 11:14

Ahooj,
souhlasim s holkama, kort jestli jsi už o tři mimísky přišla, měla bys jet pro jistotu a nechat se vyšetřit, lepší plašit, než pak něco opravdu zanedbat :/ … Kdyžtak pak písni, jak na tom jsi :) a držte se s mimískem :srdce:

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 02.02.10 11:47

Napadlo mě, bereš magnezko? Já měla takové divné pocity, tak mi doktor dal magnezko a bylo to ok :) Brala jsem ho někdy asi od 25tt :) A přesně, žádné otravování, jen raději utíkej, ať máš klid a nestresuješ sebe ani mimi :)

lukina1
Stálice 88 příspěvků 02.02.10 12:17

ahoj jo mam magnesko,ale jeto spis jako pocit plnyho mocaku,a kdyz jdu na zachod tak to povoli,azas mi nic neni.napadlo me spis jestli mi na nem nelezi mimi,nebo spis zanet mocaku.chodim docela casto. :think:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 02.02.10 13:46

Být tebou tak se opravdu raději obrátím na lékaře.Mě také nic není a dnes na průběžné kontrole mi doktor zjistil, že mám CS6. Sice jsem ho ukecala na doma, ale mám opravdu výstrahu. Jsem v 32tt a jediné co mě bolí je stydká kost a trochu tlak v podbřišku.

itram
Stálice 76 příspěvků 02.02.10 13:51

Pokud už jsi o mimi přišla, dělali ti doufám testy na srážlivost krve?! Kamarádce zjistili Laidenskou mutaci, taky měla potíže a vyřešilo se to tím, že si hned od počátku těhu ředí krev.

TýnkaK
Závislačka 2616 příspěvků 02.02.10 20:23

A nebo to taky může být jen to, jak se zvětšuje děloha. Tyhle pocity jsem měla taky a vše byla naprosto ok. Jen mi pak začlo tvrdnout břicho, ale pokud to není víc než 10× denně a jiné obtíže nejsou, je to v poho. Hlavně odpočívej, jak jen to jde a zbytečně se nenervi. HOně štěstí!

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.02.10 08:26

ahoj, tak já mívám tyhle pocity občas, asi jak se zvětšuje děloha a mimča vevnitř rostou,naposldy včera, bolel břich celý den, nemít včera plánovanou KO u dr. tak asi vyšiluju,takle mě ráno bolel břich, pak to přešlo, na KO vše OK a odpoledne zase bolest jak u silné MS :roll:
věřím, že to bude OK,ale jestli tento pocit neznáš, tak KO nic nezkazíš a uklidníš se :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >