Tlaky v podbřišku, svalová slabost

Anonymní
30.11.20 20:53

Tlaky v podbřišku, svalová slabost

Zdravím vás všechny. Vím, že tu nejste doktoři, ale chtěla bych se s vámi poradit. Je to přesně týden, co jsem měla chráněný pohlavní styk kondomem. Měla jsem 4 dny po menstruaci. Vím, že na nějaké příznaky po týdnu je brzo a že teď zním praštěně, ještě když ten sex tedy byl chráněný. Ovulaci mám mít dnes, nebo zítra.

Cítím se unavená, cítím tahavé tlaky v podbřišku(takové jako když na vás jdou větry), bolesti zad a v kříži, nechutenství. Píchá mě v prsu. Dnes lehčí zimnice a malátnost. Včera bolesti hlavy. Teplotu nemám. Ráno průjem a křeče jak v břiše tak v žaludku.

Trpím má úzkosti atd. a tak přemýšlím, jestli mám žaludeční neurózy, vsugerovávám si těhu příznaky a jsem tím pádem ve stresu a nebo jde na mě nějaká nemoc? Nikdy jsem při ovulaci takto netrpěla, nemyslím si, že by to bylo právě ní, i když ji mám cca mít zítra, možná už dnes.

Vlastně nevím, co mi na tenhle příspěvek můžete říct, nebo poradit, snad nějaké uklidnění :(

P. s. - nevěděla jsem jaké zvolit téma, proto to těhotenství, kterého se děsím jako čert kříže, omlouvám se…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
30.11.20 21:24

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek