Tloustnutí ze Sunaru?

Anonymní
5.8.15 21:00

tloustnutí ze sunaru????

Holky myslite si, ze mimca muzou ze sunaru tloustnout vic, nez po jinem UM??
Mam holcicku, 5 mes. Od 8 tydnu je na sunaru complex. Basti 5× denne, v noci vubec a vypije jak kdy, max. 210ml…Ted vazi 7,80kg a porad slysim jaky ma buclaty tvare, hlavne od tchyne :zed:, tak me napadlo, jestli ji nezmenit mlicko :nevim: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9267
5.8.15 21:03

Ne, nic neměň. Za chvilku bys taky mohla slyšet, že je malá hubená a pak jí budeš dávat co? Pokud pediatr naznal, že je vše v pořádku, tak nech holčičku tak jak je. Nádherně ti prospívá. Ono se pak přibírání zastaví a půjde to pomaleji. Buď ráda, že jí mlíčko sedí. Mohla by taky blinkat nebo mít např. zácpu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
5.8.15 21:05

Podobná diskuze proběhla min. týden https://www.emimino.cz/…mimi-233085/

Za mě neměnit, nechat být. Naši kluci přibývali ze všeho (používali jsme u každého jiné UM - Nutrilon, Sunar, Hami) a bylo to prašť jak uhoď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
5.8.15 21:06

Podle mě to s UM nemá co dělat. Pokud k tomu má dítě sklony, tak bude přibírat i na „čisté vodě“. Znám kojená miminka, co měla v půl roce 10 kg, znám děti na UM, co byly na spodní hranici. Ona se zastaví, začne jíst zeleninu, víc se hýbat a třeba tu za pár měsíců budeš řešit opačný problém. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
5.8.15 21:07

Moje kojene deti meli v tomto veku tez tvare jak slabikare a nejen tvaricky. Pokud vam sunar vyhovuje, nic bych nemenila, vsak uz zacnete prikrmovat a behem tri ctyr mesicu bude mit mlicko uz jen dvakrat denne. Dulezite je, aby dite nedostavalo zbytecne cukr, aby v idealbim pripade jedlo ovoce neprislazovane, zadne susenky, piskutky, ciste jogurty, nedavat hned pribinaky… Kterouzto stravu prave maji babicky obcas tendence propagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 21:25

Holky dekuju :hug:, at si tchyne trhne coz?! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
16559
5.8.15 21:25

Přesně tak, nic neměň a nech malou na sunaru. Malej byl plně kojenej 4 měs. a pak jsem začala přikrmovat nutrilonem AR, páč blinkal a měl reflux(potvrzený doktorem).Taky byl baculatej, dětská mi doporučila nedávat kaše a začít s příkrmama až v 6 měs. A měl velkou hlavičku. Dneska mu jsou necelý dva roky a je štíhlej, rozhodně ne baculatej, všechno vyběhá a to je od roka taky na sunaru complex a ještě dneska ho vypije pomalu půl litru denně. Takže neboj, malá to vyběhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2767
5.8.15 21:38

Neměň to. Miminka jsou v tomhle věku normálně baculatá. Až začne lézt, chodit, prostě se více pohybovat, tak váha tolik nahoru nepoleze. Dítko se vytáhne a pak budou všichni zase říkat, že je drobné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
5.8.15 21:48
@Anonymní píše:
Holky myslite si, ze mimca muzou ze sunaru tloustnout vic, nez po jinem UM??
Mam holcicku, 5 mes. Od 8 tydnu je na sunaru complex. Basti 5× denne, v noci vubec a vypije jak kdy, max. 210ml…Ted vazi 7,80kg a porad slysim jaky ma buclaty tvare, hlavne od tchyne :zed:, tak me napadlo, jestli ji nezmenit mlicko :nevim: :oops: :oops:

Muj mel v te dobe 10 kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
5.8.15 21:58

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 23:09
@Anonymní píše:
Holky dekuju :hug:, at si tchyne trhne coz?! :roll:

tak nějak - pokud nepřekrmuješ, není důvod něco měnit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama