Tlustší chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:26
Tlustší chlap

Ahoj, holky,

nedávno jsem se seznámila s jedním chlapem, 30 let. V obličeji je pěkný, docela dost, má skoro dva metry, pořádný chlap. Jediné, co mě tak trápí, je otázka, jak to bude probíhat, co se sexuální stránky týče. Má břicho, což určitě musí znemožňovat nějaké polohy.

Zkoušela jsem hledat na netu, avšak marně.

Má některá s tlustšími zkušenosti? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9196 příspěvků 25.08.18 17:31

No hlavně aby ho našel :mrgreen: A nepíšeš jak velké to břicho má. Nebo si myslíš, že se lidi s břichem nemilují? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:33

Možná, že ho bude mít menšího, protože část bude zalezlá v tuku, ale někdy to může být i výhoda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:36

@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:41

:roll: lepší než hubený co u něj píchají žebra

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9196 příspěvků 25.08.18 17:49
@Anonymní píše: :roll: lepší než hubený co u něj píchají žebra
:mrgreen: :potlesk: :potlesk:
@Anonymní píše:
@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

To má takovou vanu? 8o Dokážeš ho obejmout?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 18:35
@Anonymní píše:
@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

hele měla jsem hubeného chlapa a misionářská poloha hnus pro mě píchal mě žebry, a tlačil , mám silnějšího a je to v pohodě

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 25.08.18 18:36

Ježiš :mrgreen: … Přece když tě bude vzrušovat tak ti může být nějaké břicho úplně fuk .. a přemýšlet o tom dopředu … No nevím

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 25.08.18 18:42

Co to je, ze ma bricho, ze je tlustejsi ? Pro nekoho je to 90 kilo, pro někoho 150 kilo. A na tom pak zalezi volba polohy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 18:59

„Chodila jsem“ s jedním tlustým obrem. (bohužel, nakonec jsem zjistila, že je to šíleně nekvalitní člověk)… Když ležel na zádech, břicho se rozteklo. :mrgreen: já musela teda dávat pozor, abych nesjela po tom rozteklým břiše.. :roll: k sexu s ním nikdy nedošlo, takže vlastně s jistotou neporadím, ale ten misionář by asi býval šel .. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 19:06

Můj manžel má řádnej pupek a se sexem není problém. Všechny polohy,které jsme kdy chtěli zkusit, šly. Ma ho lehce menšího, protože je prostě zalezlej v tom tuku, ale to mi taky nevadí, spíš naopak.

radohanno
Závislačka 3857 příspěvků 25.08.18 19:16

Neměj strach..Na břichu nezáleží…Jsem tlustý, žádná si nikdy nestěžovala?? :lol: :lol: :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 25.08.18 19:48

muj přitel je taky taková baculka,ale nechtěla bych aby byl štíhlejší,a mužu ti říct,že sex uplně top,konkrétně má zhruba 176-179 cm a zhruba 105 kg,jeden čas dost cvičil zvedal takový ty 180 kilový činky a tak takže má i svaly a sílu festovní,takže zkus a uvidíš,ale nebála bych se toho protože je silnější :)

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5459 příspěvků 25.08.18 19:50

Velké břicho, pod ním ticho :jazyk: :mrgreen: :mavam:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 25.08.18 22:54

To by musel mít opravdu obrovské břicho, aby to nějak významně limitovalo postelové hrátky. Spíš je otázkou, jestli bude mít kondičku. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >