Reklama

Tlustší chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:26
Tlustší chlap

Ahoj, holky,

nedávno jsem se seznámila s jedním chlapem, 30 let. V obličeji je pěkný, docela dost, má skoro dva metry, pořádný chlap. Jediné, co mě tak trápí, je otázka, jak to bude probíhat, co se sexuální stránky týče. Má břicho, což určitě musí znemožňovat nějaké polohy.

Zkoušela jsem hledat na netu, avšak marně.

Má některá s tlustšími zkušenosti? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 25.08.18 17:31

No hlavně aby ho našel :mrgreen: A nepíšeš jak velké to břicho má. Nebo si myslíš, že se lidi s břichem nemilují? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:33

Možná, že ho bude mít menšího, protože část bude zalezlá v tuku, ale někdy to může být i výhoda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:36

@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:41

:roll: lepší než hubený co u něj píchají žebra

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 25.08.18 17:49
@Anonymní píše: :roll: lepší než hubený co u něj píchají žebra
:mrgreen: :potlesk: :potlesk:
@Anonymní píše:
@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

To má takovou vanu? 8o Dokážeš ho obejmout?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 18:35
@Anonymní píše:
@divine woman Tak samozřejmě, že milují. :D Mně šlo spíše o ty polohy, víš jak. :) Protože si myslím, že třeba taková misionářská poloha nebude úplně ok.

hele měla jsem hubeného chlapa a misionářská poloha hnus pro mě píchal mě žebry, a tlačil , mám silnějšího a je to v pohodě

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 25.08.18 18:36

Ježiš :mrgreen: … Přece když tě bude vzrušovat tak ti může být nějaké břicho úplně fuk .. a přemýšlet o tom dopředu … No nevím

srpen89
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 25.08.18 18:42

Co to je, ze ma bricho, ze je tlustejsi ? Pro nekoho je to 90 kilo, pro někoho 150 kilo. A na tom pak zalezi volba polohy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 18:59

„Chodila jsem“ s jedním tlustým obrem. (bohužel, nakonec jsem zjistila, že je to šíleně nekvalitní člověk)… Když ležel na zádech, břicho se rozteklo. :mrgreen: já musela teda dávat pozor, abych nesjela po tom rozteklým břiše.. :roll: k sexu s ním nikdy nedošlo, takže vlastně s jistotou neporadím, ale ten misionář by asi býval šel .. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 19:06

Můj manžel má řádnej pupek a se sexem není problém. Všechny polohy,které jsme kdy chtěli zkusit, šly. Ma ho lehce menšího, protože je prostě zalezlej v tom tuku, ale to mi taky nevadí, spíš naopak.

radohanno
Závislačka 3857 příspěvků 25.08.18 19:16

Neměj strach..Na břichu nezáleží…Jsem tlustý, žádná si nikdy nestěžovala?? :lol: :lol: :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 6 inzerátů 25.08.18 19:48

muj přitel je taky taková baculka,ale nechtěla bych aby byl štíhlejší,a mužu ti říct,že sex uplně top,konkrétně má zhruba 176-179 cm a zhruba 105 kg,jeden čas dost cvičil zvedal takový ty 180 kilový činky a tak takže má i svaly a sílu festovní,takže zkus a uvidíš,ale nebála bych se toho protože je silnější :)

Hroznej puberťák
Závislačka 4463 příspěvků 25.08.18 19:50

Velké břicho, pod ním ticho :jazyk: :mrgreen: :mavam:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 25.08.18 22:54

To by musel mít opravdu obrovské břicho, aby to nějak významně limitovalo postelové hrátky. Spíš je otázkou, jestli bude mít kondičku. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >