Tmavý útvar na kůži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 15:29
Tmavý útvar na kůži

Nevíte co to bude.. mám dva.. jeden na rameni druhý na krku je takhle tmavý.. a pod tím jakoby boulicka… Velikost cca půl centaku… Nevím jistě ale myslím si, že dříve to byli pupínky do kterých sem pořád rejpala :roll:

Reklama

Reakce:

Korculalala
Kecalka 419 příspěvků 09.04.18 15:54

Mám to na zádech a na noze. Kožařka mě s tím viděla a ikdyž jsem tam byla s vyrážkou a ne s tímhle.. ale nic na to neřekla. Takže rakovina to neni :mrgreen:

NoFear
Kecalka 232 příspěvků 09.04.18 16:26

Mám něco podobného na ruce, taky je tam taková podkožní kulička a prý je to zapouzdřené štípnutí od komára.. ale jestli váháš, jdi raději na kožní..

bublinek
Závislačka 4854 příspěvků 09.04.18 17:15

Měla jsem to na noze, nad kotníkem a nechala jsem si to vyříznout.
Pokud je to taková boulička tak to bude histiocytom.
Jelikož jsem to „odírala“ botama, vyřízli mi to.

Janli
Závislačka 4683 příspěvků 09.04.18 17:19

To je histiocytom, nezhoubný kožní nádor. Dělá se v místě poraněné kůže, nejčastěji po štípnutí hmyzem. Někdy to pekelně svědí, ale je to neškodné. Většinou se ani neodstraňuje.

Anonymní  09.04.18 18:59

Děkuji vsem

alisekR
Závislačka 4810 příspěvků 09.04.18 19:28

Manžel má na noze, kožní řekla, že to nic není. Já ji mám na noze taky. A pak jsem měla na zádech po kousnutí mravencem, za roky kdy mi to odírala podprsenka mi narostl. V prosinci jsem si řekla už i vyndání a protože boule byla dost hluboko, tak mám 4 stehy na zádech :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama