Tmavý útvar na kůži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 15:29
Tmavý útvar na kůži

Nevíte co to bude.. mám dva.. jeden na rameni druhý na krku je takhle tmavý.. a pod tím jakoby boulicka… Velikost cca půl centaku… Nevím jistě ale myslím si, že dříve to byli pupínky do kterých sem pořád rejpala :roll:

Reklama

Reakce:

Korculalala
Kecalka 390 příspěvků 09.04.18 15:54

Mám to na zádech a na noze. Kožařka mě s tím viděla a ikdyž jsem tam byla s vyrážkou a ne s tímhle.. ale nic na to neřekla. Takže rakovina to neni :mrgreen:

NoFear
Kecalka 231 příspěvků 09.04.18 16:26

Mám něco podobného na ruce, taky je tam taková podkožní kulička a prý je to zapouzdřené štípnutí od komára.. ale jestli váháš, jdi raději na kožní..

bublinek
Závislačka 4659 příspěvků 09.04.18 17:15

Měla jsem to na noze, nad kotníkem a nechala jsem si to vyříznout.
Pokud je to taková boulička tak to bude histiocytom.
Jelikož jsem to „odírala“ botama, vyřízli mi to.

Janli
Závislačka 3771 příspěvků 7 inzerátů 09.04.18 17:19

To je histiocytom, nezhoubný kožní nádor. Dělá se v místě poraněné kůže, nejčastěji po štípnutí hmyzem. Někdy to pekelně svědí, ale je to neškodné. Většinou se ani neodstraňuje.

Anonymní  09.04.18 18:59

Děkuji vsem

alisekR
Závislačka 4649 příspěvků 09.04.18 19:28

Manžel má na noze, kožní řekla, že to nic není. Já ji mám na noze taky. A pak jsem měla na zádech po kousnutí mravencem, za roky kdy mi to odírala podprsenka mi narostl. V prosinci jsem si řekla už i vyndání a protože boule byla dost hluboko, tak mám 4 stehy na zádech :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama