Točení hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikoy
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 06.12.10 10:22
točení hlavy

Ahojíík :mavam: chtěla sem se zeptat.Už asi 3 den se mi točí hlava,ale je zajímavý že jenom když si lehnu rovně na záda.Sem jak na kolotoči :wink: a když se přetočim na bok tak to ustane.Den než mi to začlo mi přítel masíroval záda a dost mi na ty záda tlačil,není to tím.Můžete mi prosím poradit?děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 06.12.10 11:12

Co od krční páteře? To by mohlo být… Nebo ti tam přítel něčím mohl hnout… Drahému to jednu dobu dělalo a když začal chodit na profesionální masáže, tak to přešlo.

vrobca
Hvězda diskuse 50695 příspěvků 54 inzerátů 06.12.10 11:59

Podle toho, jak to popisuješ bych to viděla také na krční páteř :mavam:

radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 14.12.10 15:52

Pravděpodobně to bude od páteře.Já měla před pár lety děsné „motáky“, ne jen v leže, při chůzi mě to jakoby táhlo k jedné straně..Bolela mě hlava.Nakonec to byl zánět vedlejších nosních dutin.Po punkci se mi okamžitě ulevilo. :wink: Zajdi k Dr,určitě poradí a někam tě pošle (myslím -vyšetření) :mrgreen:

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 14.01.15 16:32

Zdravím všechny, potřebuju nějaké rady a tipy ohledně dcerky. V unoru ji budou tři, jdeme i na 3 letou prohlídku. Dcerka si každý den stěžuje, hlavně ráno, že se ji točí hlava a že si jde lehnout.Jinak ji nic není. Pije hodně, vidí podle mě normálně. Dr říkala, že kdyby se něco přidalo, mám přijít, jinak že se na ni podívá v tom únoru a změří ji tlak. To jsme zkoušeli i my, včera (tchan je po několika operacích srdce, tak má doma tlakoměr)- ale dcerka se šprajcla a prostě ne, že ji to bude bolet a řev, takže nezmřitelná. Všichni jsme se měřili, plyšáky jsme měřili, dali ji to, ať zkusí sama.. řev a nespolupráce. Tchyně má svatou trpělivost a zkousela to sní asi dve hodiny - přemlouvala a ne.. Tak teď nějak nevím, co dělat.. zas mi nepříjde normální, že by se měla točit hlava.. a možnost vyšetření je velmi omezená, dcera ječí i při poslechu srdce..

jezzz
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 06.06.15 07:01

Dobre rano. Nemate prosim nejaky figl na toceni hlavy a nevolnost s tim spojenou?

Vecer, kdyz jsem si sla lehnout, tak se m lehce tocila (jiz v posteli). Ted, kdyz jsem rano vstala, tak jsem byla jako opila. K tomu se samozrejme pridal pocit na zvraveni. Proste des :oops:

Na nevolnost jsem si dala teple mleko, v tehotenstvi mi to pomahalo. S tim tocenim hlavy si vsak nevim rady.

Moc diky za pomoc!

ka2ka
Extra třída :D 10340 příspěvků 13.02.18 15:42

Potřebuju radu co na točení hlavy, jsem zvyklá že se mi občas zatočí, ale poslední tři dny se mi točí extrémně tak že nejsem schopná pomalu chodit, musím se držet, točí se v sedě, v leže při chůzi. Tlak mám v pořádku. Je zajímavý že mě to třeba na dvě tři hodiny přejde a pak se to najednou vrátí a trvá to několik hodin

Lupilulu
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 15:46

@ka2ka mívám od krční páteře. Dobré by bylo přejít přes OL k Ortopedovi

ka2ka
Extra třída :D 10340 příspěvků 13.02.18 15:47

@Lupilulu asi budu muset protože tohle je fakt protivný :zed:

Doe_Jane
Závislačka 4505 příspěvků 13.02.18 15:49

Zkus i na ORL

ka2ka
Extra třída :D 10340 příspěvků 13.02.18 15:51

@Doe_Jane myslíš zánět dutin? :think:

Andy27
Kelišová 6203 příspěvků 13.02.18 15:55
@ka2ka píše:
Potřebuju radu co na točení hlavy, jsem zvyklá že se mi občas zatočí, ale poslední tři dny se mi točí extrémně tak že nejsem schopná pomalu chodit, musím se držet, točí se v sedě, v leže při chůzi. Tlak mám v pořádku. Je zajímavý že mě to třeba na dvě tři hodiny přejde a pak se to najednou vrátí a trvá to několik hodin
muze ti bud tlak kolisat, coz bez holtru nezjistis…nebo krcni pater, a nebo rozhozeny hormony nebo psychika

Andy27
Kelišová 6203 příspěvků 13.02.18 15:57
@ka2ka píše:
@Doe_Jane myslíš zánět dutin? :think:

Tak zanet dutin by si urcite poznala :mrgreen:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 13.02.18 15:58

@ka2ka zajdi za praktickou dr. aby tě třeba poslala na cévní, moje ségra má něco podobného a pomáhá jí hroznový cukr a gynkobiloba jiný léky jí nedali protože jí čekají různá vyšetření.

ka2ka
Extra třída :D 10340 příspěvků 13.02.18 15:58

@Andy27 tlak měřím několikrát denně takže tím by to být nemělo, spíš ty hormony ty mě zlobí několik let :think: no uvidíme jestli si to nesedne budu muset naklusat k mudr protože tohle se nedá, ale je fakt že se mi jindy točí hlava když mě zlobí štítná a hormony :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak se bude jmenovat? Nedávno se narodil Rolex a Puma Lia

Někteří rodiče vědí jméno pro své dítko hned, jak se na testu objeví dvě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset přírodních zabijáků bolesti, které neznáte a přitom je máte doma

Když člověka něco bolí, obvykle mu lékař nebo lékárník doporučí nějaký... číst dále >

ZDRAVÍ 2038: HIV půjde vyléčit, lidstvo ohrozí nové nemoci

Není to tak dávno, co byly HIV a AIDS jedním z největších zdravotních hrozeb... číst dále >

Reklama