Točení na Czech casting

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1738
27.5.23 12:20
@anonymtracker píše:
Asi dopadla špatně. Anorexie. Její fb https://www.facebook.com/natali.hricova.

Poslední fotky na fb z roku 2018, z ask.fm je ale poznat, že problémy s anorexií měla už odmala a 18 jí bylo 1. 2. 2017. Takže ihned potom se musel natočit ten casting, když jí bylo čerstvě 18, protože na tom castingu vypadá relativně ok. Na fb má potom fotky z léta 2017 a tam už vypadá jako kostlivec.

Podle mě, problémy měla předtím, ale tohle ji dodělalo. Otázka, zda ještě žije.

To je snad prelud. Mozna tam prave sla z te nedocenenosti. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.23 01:56

https://www.extra.cz/…t-kilo-9758d

No jen ze tu o tom byla rec a ona umrela chvili po tom… snad jen ten obad nebyl jejim jedinym sexualnim partnerem…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.12.23 12:06

@anonymtracker Kde jste našel/našla to video (resp. to, jak vypadala na castingu)?

  • Citovat
  • Upravit
1247
19.12.23 21:19
@Anonymní píše:
@anonymtracker Kde jste našel/našla to video (resp. to, jak vypadala na castingu)?

Natalia 2918

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1247
19.1.24 07:31
@Excessif1212 píše:
(Když pominu, že tyhle příběhy tu jsou jak přes kopírák a nevěřím, že se jedná o autentický problém a ne o trolliádu)
  • všechno popři, všechno zapři, nikdy se k tomu nehlaš, žij, jako by se před 7 lety nic neodehrálo, dělej, že nic. Nepíšeš, v jakém pracuješ povolání, což je jen jedním z momentů, které tvému příběhu ubírá na věrohodnosti. Každopádně trend společnosti hraje pro tebe, mladistvá zkušenost s pornem se čím dál víc normalizuje, postupně kdo nenatáčel žádné porno, jako by nebyl. Jen v několika málo povolání by tě dnes pornominulost poškozovala - učitelka, soudce, duchovní, politik… Žádné takovéto povolání neuvádíš, z toho důvodu bych to bral na tvém místě celkem na lehkou váhu. Ve vztazích si myslím, že tě něco tohoto typu, starého 7 let, taky příliš poškozovat nemůže. Možná ti nějaký ojedinělý chasník kvůli tomu ukáže dveře, ale pro jiného to snad může mít neutrální nebo i plusovou hodnotu.

S tím „politik“ bych paušálně nesouhlasil. U nějakých stran prosazujících morální uspořádání společnosti by to asi vadilo, ale minimálně u stran typu Piráti je to docela normálka:

https://ustecky.denik.cz/…noherec.html

https://www.expres.cz/…-zpravy_krio

Dokonce si takovou profesi jako „gay pornoherec“ sami uvádějí ve volbách na kandidátní listinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.5.24 13:19

Je to naprostej nesmysl, šli tam s tím, že to půjde jen do USA a dál, a když se to začalo šiřit a leckdy se toho domákl partner bylo zle tak rychle, že je nutily, že o tom nevěděli atd atd. Lžou jedna jako druhá, nejdřív šli po penězích a pak když se to provalilo najednou otočila a každá byla zneužitá. A dokonce se tam objevila i jedna herečka a tu taky jistě zneužily a nevěděla co dělá. To je jako v Holywoodu, když se tlačí nahoru za vidinou slávy vykouřily by i zábradlí na castingu a když jsou slavný najednou je nutily, my too a podobný kraviny. Téměř každá začínající modelka či herečka to dřív nebo později prubne přes postel, aby poposkočila trošku výš. A kdo tvrdí, že ne je bláhový snílek. Je to možná prasárny o tom se může diskutovat, ale je to bohužel realita. Dokud budou modelky a herečky mít bezmeznou slávu, miliony za vystoupení je to moc lákavé než aby do toho nešly. A na to hrát si na obět, je času pořád dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová