Ukončení vztahu s milencem

Anonymní
3.7.21 19:09

Ukončení vztahu s milencem

Prosím o radu ne o odsouzeni. Jak jste ukončili dlouhodobý vztah s milencem?? Vidím ho každý den a jsme spolu již přes rok. Nedaří se mi jej vymazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.7.21 19:16
@Anonymní píše:
Prosím o radu ne o odsouzeni. Jak jste ukončili dlouhodobý vztah s milencem?? Vidím ho každý den a jsme spolu již přes rok. Nedaří se mi jej vymazat.

Prestat se vidat, psat si, najit si jineho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
3.7.21 19:29

Zkušenost s tím sice teda nemám, ale řekla bych, že se vztah s milencem bude ukončovat stejně jako normální partnerský vztah. Prostě jednoho dne řekneš: “Musíme si promluvit.” A ukončíš to a pak ti bude nějakou dobu chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
3.7.21 19:37

A jak se ti to daří utajit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32568
3.7.21 19:41
@Anonymní píše:

Ideální by bylo ho nevídat a samozřejmě ho nesledovat na soc. sítích…

A třeba já bych mu poděkovala za čas a popřála hodně štěstí do života.

Prostě jako když se končí i normální vztah… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.7.21 19:45

Pokud bych chtěla ukončit jakýkoli vztah, ať už partnerský, milenecký, přátelský, tak bych si dotyčným jasně a stručně promluvila - žádné okliky a zbytečná „omáčka“ kolem.
A hlavně bych si ujasnila, že to tak sama opravdu myslím a chci dodržet. Pokud bych ho potkávala, tak se zkrátka smířit s tím, že i ten kontakt tomu bude odpovídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:51

Už jsme to dvakrát zkusili. Vždy výsledek, ze mi napise a jsme zpět. Nedokážu na nej kašlat, když mi pošle sms, ze je z toho špatný a jak mu chybim. Asi budu muset být razna. :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1357
3.7.21 19:59
@Anonymní píše:
Už jsme to dvakrát zkusili. Vždy výsledek, ze mi napise a jsme zpět. Nedokážu na nej kašlat, když mi pošle sms, ze je z toho špatný a jak mu chybim. Asi budu muset být razna. :,( :,(

A on má doma nějakou ženu nebo co je zač? A proč ho chceš opustit? Protože se nechce rozvést?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
3.7.21 20:05
@Anonymní píše:
Už jsme to dvakrát zkusili. Vždy výsledek, ze mi napise a jsme zpět. Nedokážu na nej kašlat, když mi pošle sms, ze je z toho špatný a jak mu chybim. Asi budu muset být razna. :,( :,(

Řekni konec a všude si ho zablokuj, když nemáte ani jeden pevnou vůli. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.7.21 20:05

@Deneriss
Ano má ženu. Takže proto ten konec. Ženu znam dokonce osobne, bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
3.7.21 20:08

Pokud se vídáte každý den a jsi do něj zamilovaná, tak to nikdy ukončit nedokážeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 20:13

@Rosebery

Toho se strašně bojim, ze to tak je. Zamilovaná jsem i když hlava ví, ze to je totalni blbost

• Citovat
  • Nahlásit
1336
3.7.21 20:20
@Anonymní píše:
@RoseberyToho se strašně bojim, ze to tak je. Zamilovaná jsem i když hlava ví, ze to je totalni blbost

píšu z osobní zkušenosti, nedá se to, pokud jsi zamilovaná a musíte se vídat, nedá se to ukončit a pokud je ten druhý do tebe zabouchlý taky, tak to je totál :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 20:24
@Rosebery píše:
píšu z osobní zkušenosti, nedá se to, pokud jsi zamilovaná a musíte se vídat, nedá se to ukončit a pokud je ten druhý do tebe zabouchlý taky, tak to je totál :)

Ještě jste stále spolu?? Musím s tebou souhlasit. Vidím ho každý den, každý. Nejde to utnout i když vím, ze musím

• Citovat
  • Nahlásit
1336
3.7.21 20:26
@Anonymní píše:
Ještě jste stále spolu?? Musím s tebou souhlasit. Vidím ho každý den, každý. Nejde to utnout i když vím, ze musím

ano, začínáme pátý rok, vídáme se více méně denně a vzhledem k tomu, že to není jen o sexu, tak to nejde ukončit, zkoušela jsem to hodněkrát a buď mě přitáhl zpátky on nebo jsem rozchod odvolala já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat