Návštěva prostitutky - názor holky

Anonymní
28.4.21 21:04

Návštěva prostitutky - názor holky

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Je mi 25 a díky mé neschopnosti balit ženy a možná i obav z nich jsem nikdy žádnou neměl. Neříkám, nedělá mi problém se s nimi bavit, jít i na rande, na par jsem byl, ale mám asi nějaký blok, ze se nedostanu dal. Nedokážu nikdy holku chytit na rande za ruku, dat ji pusu a podobné věci. Dokonce i když vim´ ze se te holce libim. Proste ani tuk a takovou holku pak přestanu zajímat, jak se nic neděje. Všechna rande takhle skončila - zajem holky - par rande - líbil jsem se ji - přestala se ozývat a maximálně jsem skončil jako kamarad ve dvou případech, ale ani s nimi se už nevidíme.
Mám různé koníčky, sportuji, cestují, dělám výlety, chodím se psem, mám dobrou práci. Ale s holkami je to těžký. Měl jsem jednu příležitost k sexu, ale nevyužil. Necítil jsem se v tu dobu na to, nebyl jsem naladěný.

Asi jaro vola a já mám hroznou chuť na sex. Pocit ženského těla, doteku, te lásky, ze vás má rada. To vše mi chybí. Protože už ani na rande nemá cenu chodit´ protože vždy dopadne stejně, jediný způsob mě napadá prostitutka

Uz jsem na nějaké koukal a dokonce i napsal některé. Ona napsala ať přijdu a já se ji už neozval. Nemám na to jít k prostituce a styděl bych se za sebe. Přijde mi to celkem hnusny kdo všechno tam přede mnou byl a te holce nejde ani k vás, ale o peníze. Teď mi to přijde jako jediné řešení, ale nedokážu se k tomu dokopat. Nechci žít s pocitem a zkazit si život tím, ze jsem první sex měl s nějakou neznámou prostitutkou někde v jejím bytě nebo hotelu :roll:
Holky to mají lehké. Stačí založit seznamku a za par minut mají desítky nabídek. Muži to mají horší.

Co si myslíte? Co byste dělali vy na mem místě? Však já ani nevim co očekávat, protože možná to bude sex, ale za tu hodinu konec a holka si na mě už ani nevzpomene nikdy. A já třeba za týden, měsíc, rok dostanu znova chuť a co pak. Nechci se takhle zrrapnovat znovu.
Navíc ani nevím jestli bychom měli roušku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63701
28.4.21 21:07

Rozhodně bych nevlezla na jeté zboží.. Fuj.. Spíš bych zapracovala na sebevědomí, aby se zlepšila tvá komunikace.. Pokud nedáš nic najevo, nedivím se, že to ty holky nevydrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9729
28.4.21 21:09

Spíš bych navštívila psychologa nebo někoho podobnýho, kdo by Ti pomohl najít příčiny Tvých bloků a naučil Té s tím nějak pracovat.

Jinak, uvědomil sis, že nic horšího, než že tě slečna pošle do zadku, se Ti stát nemůže…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9729
28.4.21 21:10
@negra píše:
Spíš bych navštívila psychologa nebo někoho podobnýho, kdo by Ti pomohl najít příčiny Tvých bloků a naučil Té s tím nějak pracovat.Jinak, uvědomil sis, že nic horšího, než že tě slečna pošle do zadku, se Ti stát nemůže…?

Myslím zadku, že se na Tebe vykasle (nemyslím anální sex)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
28.4.21 21:11
@martina.se píše:
Rozhodně bych nevlezla na jeté zboží.. Fuj.. Spíš bych zapracovala na sebevědomí, aby se zlepšila tvá komunikace.. Pokud nedáš nic najevo, nedivím se, že to ty holky nevydrží

No, tak jestli je jetá ženská fuj, tak to aby šel hledat pannu někam před základku a stejně bude muset dost přebírat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20160
28.4.21 21:12

Fakt si myslíš, že to holky mají lehčí? :mrgreen: :mrgreen: My nejsme ty prostitutky, abysme si k sobě pustili každýho… ;).
K tvýmu dotazu… zkus být na příštím rande brutálně upřímný. Normálně té holce všechno řekni. Že jsi ostýchavý, že by jsi jí hrozně rád dal pusu, ale bojíš se, že sice toužíš po tělesným kontaktu, ale jsi na to totálně marnej a fakt uvítáš, když tě ona povede a začne sama. Možná se nebudeš stačit divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 21:13

No jo. Ale tak já na nějakém to rande nebo schůzce zkusím něco na holku, třeba ji nějak chytit za ruku nebo dat pusu a bude mě mít za úchyla a uteče :lol: Však takových témat je všude kolem plno

• Citovat
  • Nahlásit
31288
28.4.21 21:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na vás dotaz. Je mi 25 a díky mé neschopnosti balit ženy a možná i obav z nich jsem nikdy žádnou neměl. Neříkám, nedělá mi problém se s nimi bavit, jít i na rande, na par jsem byl, ale mám asi nějaký blok, ze se nedostanu dal. Nedokážu nikdy holku chytit na rande za ruku, dat ji pusu a podobné věci. Dokonce i když vim´ ze se te holce libim. Proste ani tuk a takovou holku pak přestanu zajímat, jak se nic neděje. Všechna rande takhle skončila - zajem holky - par rande - líbil jsem se ji - přestala se ozývat a maximálně jsem skončil jako kamarad ve dvou případech, ale ani s nimi se už nevidíme.
Mám různé koníčky, sportuji, cestují, dělám výlety, chodím se psem, mám dobrou práci. Ale s holkami je to těžký. Měl jsem jednu příležitost k sexu, ale nevyužil. Necítil jsem se v tu dobu na to, nebyl jsem naladěný.

Asi jaro vola a já mám hroznou chuť na sex. Pocit ženského těla, doteku, te lásky, ze vás má rada. To vše mi chybí. Protože už ani na rande nemá cenu chodit´ protože vždy dopadne stejně, jediný způsob mě napadá prostitutka

Uz jsem na nějaké koukal a dokonce i napsal některé. Ona napsala ať přijdu a já se ji už neozval. Nemám na to jít k prostituce a styděl bych se za sebe. Přijde mi to celkem hnusny kdo všechno tam přede mnou byl a te holce nejde ani k vás, ale o peníze. Teď mi to přijde jako jediné řešení, ale nedokážu se k tomu dokopat. Nechci žít s pocitem a zkazit si život tím, ze jsem první sex měl s nějakou neznámou prostitutkou někde v jejím bytě nebo hotelu :roll:
Holky to mají lehké. Stačí založit seznamku a za par minut mají desítky nabídek. Muži to mají horší.

Co si myslíte? Co byste dělali vy na mem místě? Však já ani nevim co očekávat, protože možná to bude sex, ale za tu hodinu konec a holka si na mě už ani nevzpomene nikdy. A já třeba za týden, měsíc, rok dostanu znova chuť a co pak. Nechci se takhle zrrapnovat znovu.

Holky to rozhodně lehčí nemají. Ony riskují mnohem víc v sexu s neznámým mužem. Až zas budeš mít rande, řekni jí, že se trochu stydíš. Jestli to nebude úplná slepice, za tu ruku tě chytne sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
28.4.21 21:14
@martina.se píše:

Na jeté zboží myslíš jak? Že má souložit jen panic s pannou, jinak je to fuj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16439
28.4.21 21:15

Ano - jdi k profesionálce, vyber siněkoho, kdo bude příjemnej a připlať si za ní - mám takový dojem že na netu jsou specializované recenze…

Prostě to udělej potřebuješ víc jednat, než vymýšlet důvody proč věci nejsou, čím víc to budeš trénovat, tím jednodušší to bude.

Zbavíš se jednoho mindráku. A to toho co máš pocit že za to může, tedy absence zásunu.

Ono to teda nezmění tovoje psychické zádrhele, ale když už to nebudeš moc namlouvat, že kdybys nebyl panic, tak by to bylo lepší. No a pak se holt začni věnovat nějakému tomu sebepřijetí a ochotě čelit obtížím, konfliktům a odmítnutí. Nejspolehlivější a nejbezečnější cesta, jak se smířit sám se sebou je psychoterapie - hlasuju za nějakého muže, terapeuta.

popřípadě - tohle bude fajn, respektující a smysluplné. Teda na to srovnat se sám se sebou, ženské tam nebudou
http://qvkurz.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5328

Tak rozhodně respirátor a kondom bez toho tam nechoď. A zrušili líbání.

Proč to těm holkám neřekneš, že jsi stydlín? Když se stydíš to říct tak při komunikaci na seznamce to napsat by neměl být problém. Třeba se najde nějaká co tě za tu ruku chytne co ti dá pusu první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
@Anonymní píše:
No jo. Ale tak já na nějakém to rande nebo schůzce zkusím něco na holku, třeba ji nějak chytit za ruku nebo dat pusu a bude mě mít za úchyla a uteče :lol: Však takových témat je všude kolem plno

Když se na ni po 5 minutách nebudeš sápat, nebude tě mít za úchyla. Musíš ji něčím zaujmout. Jestli mlčíš jako zařezaný, je jasné, že druhé rande nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
28.4.21 21:16

Ne, nikdy!
Jak jednou začneš, budeš to dělat pořád. Mám kolem sebe případy, kterým je přes 40 let a vytvořili si na tom závislost. Provozují to mlčky při svých partnerkách/manželkách.
Je to totiž ten nejjednodušší způsob, jak dostat vše - za tisícovku máš luxusní babu na půl hodiny, co před tebou zahraje divadlo a ty budeš v sedmém nebi, jaký jsi vlastně pašák. Je to cesta do pekel, tak si to promysli. :kytka:

Příspěvek upraven 28.04.21 v 21:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 21:18

Mne se nikdy nevyplatilo holkam rikat pravdu. Snažil jsem se byt upřímný u 3 a upřímně rekĺ ze jsem žádnou neměl. A ony se už nikdy neozvaly a jedna mě zablokovala 8) :D už se tomu musím jenom smát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4447
28.4.21 21:19
@Anonymní píše:

Prostitutka neznamená špinavá usmolená coura na rohu ulice. Můžeš si najít děvče, co tě zbaví zábran, abys mohl začít normální partnerský vztah. Já na tom nevidím nic významně potupnýho. Někdo prostě potřebuje do toho sexuálního světa trochu popostrčit. A od toho jsou tu profesionálky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat