Neobvyklá místa pro sex :)

Anonymní
17.8.20 11:52

Neobvyklá místa pro sex :)

Zdravím všechny. S partnerem jsme si říkali, že by nám prospělo zkouset nové věci. Začali jsme různými výlety, akcemi ochutnávkami a tak dále a teď přišel partner s tím, že i ten sex bychom mohli nějak zpestřit. Ne že by stál za nic, v posteli nám to klape skvěle. Já nejsem proti, taky mě to láká, ale nějak nevíme, kde by to tak bylo vhodné. Kabinka v nákupáku mě úplně neláká :lol:.. jaká neobvyklá místa pro sex jste zkusili vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
17.8.20 12:00

Záleží na tom, kde všude už jste sexovali. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:03

Auto, na různých místech. Zkusili jsme toalety v obchodě, ale to nešlo 😄 takže kabinky nedoporučuju, to bude to samý. I doma na zahradě je to vzrůšo.

• Citovat
  • Nahlásit
528
17.8.20 12:14

Náhodou kabinky jsou úplně SUPER :hug: V CA módě jsou prostorné, v Tescu taky. V Globusu jsou strašně zvídavé prodavačky :cert: Fajn je to v Nextu, na pytel je to v New Yorkeru, tam moc nedaléhají závěsy a je tam vidět. To auto je taky skvělé. Různá parkoviště, myčka, odpočívadlo atd. Fantazii se meze nekladou a jako oživení je to skvělý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:15

Depozitář poštovního muzea.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:21

Za mě je nejlepší sex ve vodě, ať v bazénu (to ideálně ale vlastním), rybníce nebo moři - to je asi nejideálnější. Hezky vestoje, když to není mezi lidma, vidět nic není :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:29
@Anonymní píše:
Auto, na různých místech. Zkusili jsme toalety v obchodě, ale to nešlo 😄 takže kabinky nedoporučuju, to bude to samý. I doma na zahradě je to vzrůšo.

V autě jsme kdysi začínali a teď se k tomu rádi vracíme :D ale většinou stavíme na místech kde nikdo moc nechodí :D zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
488
17.8.20 12:29

Tak ve vodě bych to upřímně nedělala. :lol: Mně stačí vlézt do blbé vody a hned to schytám. Jinak kabinky v obchodech, knihovna, práce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:32

@meduzka23 právě že ještě nic moc, zatím vetsinou v autě třeba ve vinohradě, u zámku kde chodívají lidi, v lese během houbaření, potkal nás tam houbař, který nás asi viděl a to byl takový první impuls, že nás ti vlastně vzrušilo, to že můžeme někoho potkat, občas jezdíme na opuštěný most nad dálnicí, vždycky jsme byli v autě a tentokrát jsme vylezli a opřeli se přímo o zábradlí mostu :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:34

Ve stanu, v parku, v lese, pěkně se opřít o strom :D my jsem spíš přírodní typy :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:47

Na stojáka u zdi márnice v noci na hřbitově, na rozhledně, u lesa na takové té závoře, pod dálničním mostem, v poli kukuřice, na biliáru, v taxíku… ani si na všechno nevzpomenu, ale to co píšu jsme skutečně vyzkoušeli :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
13840
17.8.20 12:54

Na Petříně, na Vyšehradě, celkové v parcích, na polích, v lesích, u vody. Jednou na prázdném dětském hřišti. A samo všechno ve dne… To byli časy. :mrgreen:
Teď je největší vzrůšo balkon :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
17.8.20 12:57
@Anonymní píše:
Na stojáka u zdi márnice v noci na hřbitově, na rozhledně, u lesa na takové té závoře, pod dálničním mostem, v poli kukuřice, na biliáru, v taxíku… ani si na všechno nevzpomenu, ale to co píšu jsme skutečně vyzkoušeli :oops:

Taxík je dobrej :potlesk: To jsem ještě nezkoušel!! Ale fajn je veřejná vířivka, právě to riziko, že může kdykoliv kdokoliv přijít 8o :cert: :oops: Jinak rybník nebrat, partnerka pak měla gynekolog. problém čtrnáct dní, ale moře je skvělý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 12:57
@meduzka23 píše:
Tak ve vodě bych to upřímně nedělala. :lol: Mně stačí vlézt do blbé vody a hned to schytám. Jinak kabinky v obchodech, knihovna, práce…

Mně nevadí nic, ale proto píšu, že bazén raději vlastní :-) Moře je samodezinfekční, to snad nemůže vadit nikomu.

• Citovat
  • Nahlásit
5376
17.8.20 13:00

Chtěl bych to zkusit v raketoplánu na oběžné dráze Saturnu… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama