Tohle jste Vy ?

24.6.21 13:38

tohle jste Vy ?

Já osobně sem nepřispívám ( moje první diskuse, která jen potvrdí její obsah ) pouze si čtu diskuse, resp. komentáře a musím konstatovat, že od závistivých, zakomplexovaných, samolibých, méněcenných, nevyrovnaných, slaboduchých kreatur. Čest výjimkám. Zakladatelky/zakladatelé si sem píší o radu, chtějí smysluplný názor či zkušenost někoho, kdo má čím přispět, ale znuděné emocionálně a inteligenčně vyhrkané uživatelky/uživatelé se pouze baví tím, že mohou ublížit a ponížit slovem a tím si namasírovat své ubohé labilní ega.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4093
24.6.21 13:40

Dekujeme anonymní hrdince za přínosný příspěvek. Škoda, že sis taky neprecetla pravidla. Anonym máš neoprávněně. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16592
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117

Takových diskuzí už tady je :) Objevil/a si teď Ameriku? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32909
24.6.21 13:41
@Anonymní píše:
Já osobně sem nepřispívám ( moje první diskuse, která jen potvrdí její obsah ) pouze si čtu diskuse, resp. komentáře a musím konstatovat, že od závistivých, zakomplexovaných, samolibých, méněcenných, nevyrovnaných, slaboduchých kreatur. Čest výjimkám. Zakladatelky/zakladatelé si sem píší o radu, chtějí smysluplný názor či zkušenost někoho, kdo má čím přispět, ale znuděné emocionálně a inteligenčně vyhrkané uživatelky/uživatelé se pouze baví tím, že mohou ublížit a ponížit slovem a tím si namasírovat své ubohé labilní ega.

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
24.6.21 13:42

Znáš nějaké lepší diskuzní fórum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
24.6.21 13:42

:roll: Tak sem nelez když tě to tak krká ne? Já tu naopak nacházím mraky přínosných informací, empatických příspěvků a fajn lidí s různými životními názory. Stejně jako v reálném světě je tu určitě procento zakomplexovaných blbečků, kteří jsou bohužel díky anonymitě internetu víc slyšet, ale já to beru tak, že si na nich trénuji trpělivost :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
24.6.21 13:44

Pokud chceš dělat ramena, tak základem je nebýt anonymní a umět si stát za svým názorem. No a samozřejmě pochopit fakt, že diskuze je zcela volná a může vyjádřit názor kdokoliv ať už se s tím názorem ztotožňuješ nebo ne. Každopádně takovým útokem se jen řadíš na úroveň těch, které kritizuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
24.6.21 13:44

Ty se za svůj názor stydíš, že zneužíváš anonym? 8o
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
24.6.21 13:45

Jak je anonymně každý brutálně upřímný hrdina :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4093
24.6.21 13:46

Jinak teda ta snaha vyhrotit diskuzi a tim si potvrdit svou opravdu velmi překvapivou teorii o zdejsim osazenstvu je tuze průhledná. Je jasný, ze když napises tohle, dostanes totéž zpět. Trapný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5400
24.6.21 13:49

To ví každej, že tady jsou samé slepice, kromě GabinkyCh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32909
24.6.21 13:49

Nejspíš je to zas ten internetový hrdina, co to včera založile čtyři úchylné diskuze o zneužívání dětí a místo toho, aby mu tu holky dodali masturbační materiál, dostal ceres…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
24.6.21 13:51

@admin kdo je anonymní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
24.6.21 13:52

Tak sem nechoď, když tu nikdo není podle tebe. :mrgreen: