Toužící kocour

Anonymní
21.2.10 20:55

Toužící kocour

Ahoj holky, mám na Vás dotaz ohledně toužícího 11.měs. nekastrovaného kocoura. Koucour poslední dny začal projevovat sexuální choutky na mé osobě. Stačí ho pohladít a už se do mě zakusuje a snaží se šoupat. nemáte někdo s tímto zkušenosti,myslíte, že pomůže kastrace. Bydlíme v paneláku a zbytek domácího osazenstva je pánské a ti ho nezajímají. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2299
21.2.10 21:01

Pomůže asi jen kastrace, jinak asi nebudeš mít klidu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.10 21:02

A nemáš menstruaci???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.2.10 21:04

jedině kastrace, jinak se z toho zblázníš! 8-o :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
21.2.10 21:10

Doporučuju kastraci.

Jinak toto se může stát u všech zvířat, je to způsobené tím, že berou člověka jako svůj druh. Může to být způsobené, když zvíře žije samo jen s lidmi nebo když je vzaté hodně brzo od mámy (dle směrnic FCI či jak se to jmenuje by se mělo kotě odebírat až od 13. týdne).

Kastrace vyřeší a nebude se zbytečně trápit něčím, co si nemůže splnit, popřípadě pokud může, tak nebude plodit nechtěná koťátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
21.2.10 21:57

Omlouvám se za příspěvek, který je bez rady - nevím, totiž, jak se toho zbavit..
Hrozně mě to ale rozesmálo, my máme doma to samý, jen teda máme psa a ne kocoura.. Ale ten nasedá věčně na nohu, ještě se předem snaží vyhrnout nám kalhoty a olizuje nám holý nohy.. A nevybírá si pouze ženský, tomu je to nějak jedno, nepohrdne nikým.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
21.2.10 21:58

Kocoura jsme si brali v 6.měs., nevím kdy ho chovatelka vzala od maminy,ale je fakt, že si ke mě dovoluje nejvíc ze všech. Jinak je max.hodný…ale stačí projít a už mi skáče na záda. Jaká koliv náklonost ho nakopne. Nechodí ven,tudíž potomci nehrozí. Myslela jsem, že ho toho ušetříme, pokud by nestříkal, ale jak radíte,tak ho to nemine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
21.2.10 22:00

nene nemenstruuji…asi to bude chemie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
21.2.10 22:02

jano, taky tak, máme obšourníčka pesana. On se vždy nenápadně přiblíží, pak se tam narychtuje a začne přešlapovat :lol: a nebo, když člověk sedí a má vztyčené chodidlo směrem nahoru, tak si na něj přímo sedá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
21.2.10 22:15

My máme zakrslého králíčka, který se vybíjí na míčku - ale ten jede…Ale necháme mu tu jedinou radost ze života..
To jsou starosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
21.2.10 22:35

…já bych mu míček taky dala,ale ten na něj neplatí. Fakt stačí jen gesto, že může jít ke mě a po chvilce si osedlá mou ruku nebo nohu :roll: . Pak hned jede. On už ani k nikomu nechodí a leží opodál, jen ke mě jde,takže bych byla nerada,kdyby byl pořád „izolovaný“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
21.2.10 22:39
Lizbeth píše:
My máme zakrslého králíčka, který se vybíjí na míčku - ale ten jede…Ale necháme mu tu jedinou radost ze života..
To jsou starosti :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: promiň,ale fakt jsem se zasmála
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9099
21.2.10 22:40

Jo jo jedině kastrace,aspoň potom nebude tak hyperaktivni a nebude tě „pronásledovat“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama