Reklama

Trampolína - ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 07.02.17 10:44
Trampolína - ano či ne?

Ahoj, zajímal by mě názor ostatním, s manželem se už cca půl roku „přeme“, zda koupit trampolínu dceři (2 roky). Malá je ze skákání hotová, v létě na dovolená byla trampolína to nej, doma furt chce hopsat po postelích (což zakazujeme), v dětském centru se taky na trampolínu hned vrhá, u známých totéž. Drží ji to prostě pořád.
Takže já bych na jaře koupila trampolínu na zahradu. Totéž chce i jedna z babiček (na jaře bude kupovat nejen pro dceru, i pro ostatní vnuky). Přesto si myslím, že i když bude trampolína u babičky (kde jsem 1× týdně), že se dcera vyřádí i na té naší doma. Navíc čekáme mimino, takže budeme doma/kolem domu víc než loni.
Manžel je proti s argumentem, že se ztratí ta „vzácnost“ a po čase ji to přestane bavit. Nechce ji dopřát vše domů, myslí si, že takhle si to pak užívá víc. S jeho názorem víceméně souhlasím, takže se pořád plácáme mezi koupit - nekoupit.

Co myslíte? Určitě nejsem totiž zastáncem toho, že dítě má mít vše, hračky doma taky dost omezuji, i sladkosti, pohádky na pc… Byla bych ráda, kdyby i do budoucna měla vždy něco, po čem touží, tak nevím, zda třeba nepočkat až si o tu trampolínu napíše např. na Vánoce - až si to jakoby bude víc uvědomovat a pak si toho i víc vážit.

Koupili byste i domů na zahradu nebo je to zbytečné?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 07.02.17 10:51

Já osobně ne. Máme trampolínu právě u babičky, ze začátku tam byla furt a teď už si pomalu nevšimne. Takže bych to nechala jako příležitostnou záležitost :nevim:

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 07.02.17 10:54

Domů bych ji nekupovala, na tu u babičky se bude aspoň víc těšit a bude jí vzácnější.

Fiducia
Generální žvanilka 23609 příspěvků 07.02.17 10:57

Myslím, že manžel má pravdu a trampolína jednou týdně u babičky je akorát. Zvlášť, když ji využijí i další děti. Můžete pridat babičce penízky :palec:

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 07.02.17 11:06

Trampolína nemusí být jen pro děti, můžete využívat na cvičení i vy s mužem…

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 07.02.17 11:08

@řeřicha Já jsem pro ji koupit. Dceři budou 2 roky v květnu a je do trampolíny také jatá :) My budeme kupovat teď na jaře velkou, aspoň se dcera vyřádí a vzhledem k tomu, že také čekáme miminko, půjdou kila mamince rychleji dolů :D
Myslím si, že když ji bude mít doma, tak to neznamená, že se jí omrzí.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 07.02.17 11:11

Svagr ji koupil detem, ze zacatku nadseni, ted uz trampolina jenom stoji na zahrade a prekazi pri sekani travy. Pokud ji bude mit u babicky tak bych rekla ze staci. Vidim to I u malyho, taky my sou 2 roky a vzdycky ze zacatku nadseni ze vseho a za par dni ani nevi ze to ma…

jana9020
Kecalka 241 příspěvků 07.02.17 11:15

Za mě určitě koupit my ji máme 12 let a skáče se na ní pořád dost. Nejmladší má 16 měsíců a tak bude letos taky skákat.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.02.17 11:18

Ja videla z. trampoliny uz dve. zlomene nohy a.troje.ruce od. kamaradu. v.okoli, takze. nejen ze. nekupujeme,ale­.I.kdyz.nekde je, poustim ji tam.jen samotnoi a pod dohledem

jana9020
Kecalka 241 příspěvků 07.02.17 11:21

@kterk Proto by byla lepší doma, než u babičky kde bude skákat více vnoučat :lol:

dedrichov
Závislačka 2712 příspěvků 07.02.17 11:22

Tak my si trampolínu pořídili a jsme velice spokojeni. Děti si tam zalezou i s hračkama. Doma teď přes zimu hopsají neustále na gauči, takže se těším na jaro, až ji zase postavíme.
Zabavily se v ní oba.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.02.17 11:23

@jana9020 to je ovsem pravda toto :mrgreen:

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 07.02.17 11:26
@kterk píše:
Ja videla z. trampoliny uz dve. zlomene nohy a.troje.ruce od. kamaradu. v.okoli, takze. nejen ze. nekupujeme,ale­.I.kdyz.nekde je, poustim ji tam.jen samotnoi a pod dohledem

pro to je je skoro lepší ji mít doma, kdy jsou na to děti zvyklé, naučené, není to pro ně nic nového…když to mají jednou za čas, tak na tom řádí bez rozmyslu a jak to tolik neumí, tak i jako nešikovné jelito - a pak jsou z toho úrazy.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.02.17 11:34

Mě třeba trampolíny baví doteď, je to dobré cvičení. Navíc ji později může využívat i druhé dítě. Takže pokud bys na ní chtěla skákat i ty, tak bych ji určitě koupila, pokud ne a byla by jen pro dceru, tak nevím, nekteré děti to baví pořád, pro některé to ztratí tu vzácnost a za chvíli je to přejde :nevim:. Ale pokud to pro vás není velká částka a máte ji kam dát a nebude překážet, asi bych ji koupila i tak.

Martia007
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 15 inzerátů 07.02.17 11:35

Já si myslím, že děti se mají v pohybu podporovat. Čím víc času bude na trampolíně trávit, tím méně úrazů z trampolíny hrozí.
@kterk Taky jsem viděla zlomeninu z trampolíny, ale to nebylo vinou dítěte, ale vinou kupujícího. Koupil špatnou, která měla síť až za péry držící napnutou plachtu. Dítě skočilo křivě, nožka sjela mezi péra a bylo vymalováno.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama