Trapi nas spani 13mesicni holcicky!

48
7.9.07 12:23

Trapi nas spani 13mesicni holcicky!

Ahoj maminky, chtela sem se zeptat, jestli nejaka z vas nema nejakou podobnou zkusenost s timto problemem. Nase Anicka ma 13 mesicu, uz od 3mesice spi sama ve svem pokojiku, nikdy nebyl problem a prespi celou noc. Ovsem pred dvouma tydnama se to zmenilo. V noci strasne place a vyzaduje si mamu, nechce spat v postylce ale semnou. Nenecha se uklidnit ani tatou…proste jen mama, mama, mama…nikdy to tak nebylo. Jak ji uspim a dam do postylky, tak se stejne do hodinky vzbudi a strasne place. Bojim se, ze jak bude spat s nama v postely, bude to jeste horsi, protoze si na to zvykne.
Myslela sem, ze se boji tmy, ale asi ne protoze place i pri svetle.
Nevim co delat, nemuzu se nikam hnout, protoze mi porad chodi za zadkem. Nikdy se tak nechovala, prosim o radu co delat??
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

253
7.9.07 12:29

Ahoj,
já myslím, že je to jen takové přechodné období, že třeba má teď přes den hodně zážitků a v noci to jakoby prožívá znova ve snu. Nebo se to třeba stává, když robátka začnou chodit do školky (jesliček).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
7.9.07 12:32

Ahoj,
já myslím, že je to jen takové přechodné období, že třeba má teď přes den hodně zážitků a v noci to jakoby prožívá znova ve snu. Nebo se to třeba stává, když robátka začnou chodit do školky (jesliček).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.9.07 12:41

Doufam, snad ji to brzo prejde, protoze to je fakt sila, obvzlast kdyz jsme zvykly ze spi ve svem pokojiku!
Ach jo, ty deti nam nekdy davaji zabrat, co?
Diky za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
7.9.07 12:48

Není za co, ale v klidu - bude hůř, já mám ještě krom ročního broučka 12tiletou princeznu s pubertou v plném proudu a proti tomu je noční buzení procházka růžovým :,-(em :wink:
Držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
7.9.07 14:31

Potvrzuji, že to přejde :) Ale pozor, opravdu je třeba vydržet a dodržovat alespoň nějaký řád ve spinkání - třeba zkus ty spinkat s ní, nebo si s ní jít při nočním buzení lehnout… Ale když to nebude pořád, tak ani postel rodičů neuškodí - prostě jen aby nezapomněla, kde má své spinkání :)

A koukni jí do pusy, jestli se neklubou další zoubky…

A chce to spoustu mazlení a trpělivosti :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.9.07 22:02

Jojo, ja jen doufam, ze to bude zoubkama, protoze v tech 13 mesicich jeste zadne nemame, Musim ovsem rict, ze uz od 6mesice ma dasinka natekle a vypada to, ze uz to bude a ono nic.
Jen doufam, ze to prejde rychle. Ted akorat usla sama, jen se bojim, za jak dlouho se vzbudi…
Diky za odpovedi, pekny vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.17 10:22

Koukam, ze mame podobny problem.Muj syn ma teke 13 mesicu, a pres den mi spava jen hodku, az hodku a pul, a vnoci je to des! Taky se porad budí, nejsem na to zvykla, protze jako novorozenec spal nadherne, vubec se tak nebudil. A Ted, treba kazde 3hodky, akorat, ze je to uz fakt unavne, ja ho zase musim porad kojit, nic jineho ho neuklidni, a to uz jsme chtela pomalu odstavit, ale vubec se to neda, jine mliko odmita. Dudlika od malinka nechce.Pres den, kdyz spi jenom hodinku, tak taky snim nemuzu spat, protze musim treba varit, nebo nejaky ty domaci prace, tak je to fakt na prt. Nektere maminy jsou na to zvykle, kdyz maji od mala nespavce.Ale kdy porad spal a najednou tohle, tak jsem fakt vycerpanaa taky nevim co delat.Moc mne to trapi, protoze jsem pak nervny a vztekla na vsechny a i na starsiho 5letyho syna, ktery mi taky naklada, jak furt zlobi a neposloucha, jsme zoufala matka :,( a pripadam si neschopna. Malzmu taky lezou zuby ma je 4 a pul, a sliny mu tecu jak Bernardinovy, a ty zuby strasne pomalu rostou. Takze vas take uplne chapu. A tez by potrebovala radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4206
12.9.17 10:29

Teda vy nic nevydržíte. :D Řekla bych, že jste trochu empfindlich. :D Zkuste odvar z makovic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama