Trenér a správné chování?

Anonymní
9.12.19 19:55

Trenér správné chování?

Ahoj, vím že vám to asi nebude připadat jako opravdový problém, ale dcera je z toho špatná. Moje třináctiletá dcera byla nedávno na tréninku a házely si prý míčkem (prý takový tvrdší tenisák). Spoluhráčka jí ho hodila na stranu a ona se nestihla pořádně natáhnout a jenom se ho dotkla. Míč pokračoval dál bohužel přímo do břicha trénéra. Když se ho dcera zeptala, jestli,,dobrý„, řekl jí na to,, až ti dám pár facek budu v pohodě“. Jenom jí to řekl, neudělal to. Prý to nebyla velká rána a ani se netvářil, že by ho to bolelo. Dcera je bohužel ten typ, co si bere vše k srdci a je přecitlivělá. Co ji mám řict? Nebo to mám řešit přímo s trenérem?
Díky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1189
9.12.19 20:01

Neřeš to, nic se nestalo. Pokud naběhneš na trenéra kvůli takové blbosti, budeš akorát trapná, si myslím… :nevim: dcerka by se měla trochu otrkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
9.12.19 20:03

Já asi v tomhle věku bych to taky úplně neřešila, zvlášť pokud se běžně chová trenér normálně a spíš to byla jednorázová záležitost. Já když si vzpomenu, jakej magor byl občas náš trenér :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6948
9.12.19 20:04

Neřešila bych to, ale určitě bych si o něm něco pomyslela. Bohužel trenéři jsou taková diagnóza sama za sebe. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21665
9.12.19 20:05

Tys tam nebyla, tak to neřeš. záležitost mezi dcerou a trenérem. a jestli ji rozhodí ve 13 letech taková věta, tak by na sobě měla asi trochu zapracovat a nebýt cíťa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
9.12.19 20:20
@neumisa píše:
Tys tam nebyla, tak to neřeš. záležitost mezi dcerou a trenérem. a jestli ji rozhodí ve 13 letech taková věta, tak by na sobě měla asi trochu zapracovat a nebýt cíťa.

Souhlasím, s holkami výše. Ať se tvá dcerka otrká, život není jenom peříčko. A trenéři jsou trošku prostě něčím nenormální, mno :think: :think:.
Také jsem na střední získala tělocvikáře, který trénoval hokejové mužstvo a to byla taky kapitola sama pro sebe. Často měl na holky i narážky, ale holky to nějak nekomentovaly, a snažily jsme se být otrlí. Takže tvé dcerce radím též, aby byla trošku otrlá a některé věci házela za hlavu, a zbytečně se tím netrápila :) :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
9.12.19 21:30

Kdyby byla prvnacka, tak jo. Ale je ji 13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
9.12.19 21:47

Neřešit. Vysvětlit dceři, že to byla jen pronesená věta, kterou trenér nic nemyslel, ani o ní nepřemýšlel. Nic důležitého, čím by se měla zabývat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16370
9.12.19 23:30

A co na tom chceš řešit?

Jeden z důvodů proč je tvoje dcera úzkostná je, že za ní všechno řešíš.

Helikoptérové rodičovstí dětem ve skutečnosti nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99211
9.12.19 23:35

Řekla bych, že ten trenér už o tom ani neví. Nemyslel to vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat