Trenér tance - prosím o radu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.09.10 18:27
trenér tance - prosím o radu

Ahoj, je tu někdo kdo dělá trenéra aerobik, břišní tance, zumba… Jak je to s licencemi? Kolik hodin týdně jste schopni odučit?
Vedla jsem různé taneční kroužky už od 15 let ale teď co jsem s malým doma, tak bohužel nemám hlídání a tak už neučím, jen občas vypomáhám protože mi to hodně chybí. Uvažovala jsem, že bych si zatím rozšířila repertoár a příští školní rok se tomu mohla věnovat zatím na částečný úvazek.

Reakce:
Katˇula
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 21.09.10 19:14

Ahoj, mam licenci na Zumbu. Je to ale rychlo kurz a chce to velké nadání a i odvahu.
A ještě mam Pilates a to je komplexní školení trvající půl roku a již po 2 měsících chtějí aby jsi začala získávat zkušenosti. Bála jsem se že to lidi nebudou tak chtít ale jsem spokojená.
Holky u nás ve studiu učí Zumbu 1-5 hodin týdně. Jedna 10 hodin týdně, ale to je otázka peněz kolik si chceš vydělat
Já Pilates učim 4× v týdnu a od října se chystám na cca 12 hodin týdně. Ale budu dělat jen to.

Taťka F (-:
Kecalka 459 příspěvků 21.09.10 20:47

Ahoj kolegyňky,
u mě šlo o tanec z jiného soudku a už je to pár let nazpět, ale sami jsme kdysi s partnerkou závodili ve společenském tanci, tedy ve standartních a latinskomerických tancích a po tom, co jsme získali vyšší taneční třídy, jsme tanec začali i vyučovat.

Nejdříve jsme vyučovali II. stupeň základky, pak veřejné „klasické taneční“ a pak dorost, připravujíci se na vlastní soutěže. Tehdy jsme v tom jeli opravdu naplno, trávili jsme cca 5-6 hodin denně na parketu, cca 3 hodiny našim vlastním tréningem a zbytek výukou, plus víkendy po soutěžích a tanečních školách. I dovolenou jsme si tehdy celou brali jen na tancování, jezdili jsme trénovat do tanečních škol na několik týdnů v kuse a když bylo dost peněz, tak i k tehdejším misrům republiky. Byli jsme tehdy oba svobodní a bez závazků, takže jsme tomu ten čas dávat mohli a rádi dávali :lol:

Dnes už je to někde jinde, bývalá taneční partnerka má rodinu a já jsem se také už před léty oženil a teď čekáme první mimčo a také jsem se odstěhoval z „perly jižních Čech“ do Prahy :lol: Tehdy jsme v tom takhle naplno jeli cca 7 let, ale teď už je to dost let, co jsme s tím praštili, nicméně tehdy se mi to stalo jakýmsi „životním stylem“, takže mi to čím dál víc chybí. Uvažuji tedy, že bych si udělal tady v Praze opět nějaký menší veřejný kurzíček, ale nejdříve příští podzim, až bude mimču aspoň rok, protože teď kolem toho porodu, mě asi bude potřeba jinde :mrgreen:

K dotazu se zvládáním a časem, jak jsem psal, tehdy jsme měli úplně jiné podmínky a jen tou výukou jsme trávili někdy i přes 12-15 hodin týdně, což dneska nehrozí, ale rád bych se k tomu vrátil alespoň jakousi zábavnou formou v užším okruhu nadšenců. Asi jako ve všem, to bude o momentálních možnostech. Pokud mi to rodina a práce dovolí, tak bych rád začal alespoň 3mi hodinami týdně a pak se uvidí :lol:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 22.09.10 00:58

Katula: Kde sis dělala tu licenci na zumbu?

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 22.09.10 09:46
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 21:55
trenerstvi

Ahoj je mi 15 a už od 3 let tancuji a zavodim s tancem a mým snem je také trénovat děti ale vůbec nevim jak bych měla začít nemohl by mi prosím někdo poradit.Nebo je můj věk problém??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >