Reklama

Trenér tance - prosím o radu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 21.09.10 18:27
trenér tance - prosím o radu

Ahoj, je tu někdo kdo dělá trenéra aerobik, břišní tance, zumba… Jak je to s licencemi? Kolik hodin týdně jste schopni odučit?
Vedla jsem různé taneční kroužky už od 15 let ale teď co jsem s malým doma, tak bohužel nemám hlídání a tak už neučím, jen občas vypomáhám protože mi to hodně chybí. Uvažovala jsem, že bych si zatím rozšířila repertoár a příští školní rok se tomu mohla věnovat zatím na částečný úvazek.

Reklama

Reakce:

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 21.09.10 19:14

Ahoj, mam licenci na Zumbu. Je to ale rychlo kurz a chce to velké nadání a i odvahu.
A ještě mam Pilates a to je komplexní školení trvající půl roku a již po 2 měsících chtějí aby jsi začala získávat zkušenosti. Bála jsem se že to lidi nebudou tak chtít ale jsem spokojená.
Holky u nás ve studiu učí Zumbu 1-5 hodin týdně. Jedna 10 hodin týdně, ale to je otázka peněz kolik si chceš vydělat
Já Pilates učim 4× v týdnu a od října se chystám na cca 12 hodin týdně. Ale budu dělat jen to.

Taťka F (-:
Kecalka 459 příspěvků 21.09.10 20:47

Ahoj kolegyňky,
u mě šlo o tanec z jiného soudku a už je to pár let nazpět, ale sami jsme kdysi s partnerkou závodili ve společenském tanci, tedy ve standartních a latinskomerických tancích a po tom, co jsme získali vyšší taneční třídy, jsme tanec začali i vyučovat.

Nejdříve jsme vyučovali II. stupeň základky, pak veřejné „klasické taneční“ a pak dorost, připravujíci se na vlastní soutěže. Tehdy jsme v tom jeli opravdu naplno, trávili jsme cca 5-6 hodin denně na parketu, cca 3 hodiny našim vlastním tréningem a zbytek výukou, plus víkendy po soutěžích a tanečních školách. I dovolenou jsme si tehdy celou brali jen na tancování, jezdili jsme trénovat do tanečních škol na několik týdnů v kuse a když bylo dost peněz, tak i k tehdejším misrům republiky. Byli jsme tehdy oba svobodní a bez závazků, takže jsme tomu ten čas dávat mohli a rádi dávali :lol:

Dnes už je to někde jinde, bývalá taneční partnerka má rodinu a já jsem se také už před léty oženil a teď čekáme první mimčo a také jsem se odstěhoval z „perly jižních Čech“ do Prahy :lol: Tehdy jsme v tom takhle naplno jeli cca 7 let, ale teď už je to dost let, co jsme s tím praštili, nicméně tehdy se mi to stalo jakýmsi „životním stylem“, takže mi to čím dál víc chybí. Uvažuji tedy, že bych si udělal tady v Praze opět nějaký menší veřejný kurzíček, ale nejdříve příští podzim, až bude mimču aspoň rok, protože teď kolem toho porodu, mě asi bude potřeba jinde :mrgreen:

K dotazu se zvládáním a časem, jak jsem psal, tehdy jsme měli úplně jiné podmínky a jen tou výukou jsme trávili někdy i přes 12-15 hodin týdně, což dneska nehrozí, ale rád bych se k tomu vrátil alespoň jakousi zábavnou formou v užším okruhu nadšenců. Asi jako ve všem, to bude o momentálních možnostech. Pokud mi to rodina a práce dovolí, tak bych rád začal alespoň 3mi hodinami týdně a pak se uvidí :lol:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 22.09.10 00:58

Katula: Kde sis dělala tu licenci na zumbu?

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 22.09.10 09:46

www.zumba.com

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 21:55
trenerstvi

Ahoj je mi 15 a už od 3 let tancuji a zavodim s tancem a mým snem je také trénovat děti ale vůbec nevim jak bych měla začít nemohl by mi prosím někdo poradit.Nebo je můj věk problém??

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >