Třepání batolat na trampolíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 21:42
Třepání batolat na trampolíně

Ahoj, dnes, když jsme šly se starší že školky zastavily jsme se u známých na trampolínu. Malá 14 měsíců chtěla taky. Když kolem ní ale starší skákala a malá ležela vysmátá na břiše, dost poskakovala do vzduchu. Malé se to moc líbilo, strašně se smála. Ale já jsem z toho měla a mám špatný pocit. Kvůli tomu třesení s miminkem, jak to často bývá ve zprávách. Jak s miminkem třesou a pak má krvácení do mozku…
Může se tohle stát už i většímu dítěti??? Nebo to platí jen pro miminka :?

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 23902 příspěvků 03.04.18 21:53

Spíš než tohohle bych se bála, že na ni spadne nebo se batole blbě praští. Nesnáším trampolíny, nechávám se staženým žaludkem skákat jen jedno dítě najednou.
Vím o člověku, co se na trampolíně doživotně zmrzačil, je na vozíku, viděla jsem na té obr trampolíně úraz, pro holky jela rychlá. Fuj.

Netopýr1
Kecalka 440 příspěvků 03.04.18 21:54

Jen pro miminka. Můj syn byl od roka na trampolíně tolikrát, co s ním dělal starší, to jsem si i kolikrát říkala, že to vůbec přežil. :mrgreen: teď mu jsou skoro dva, a je celkem normální. Až teda na zlobeni, vztekání, a jiné nešvary, ale to asi nebude vlivem trampoliny. Buď bez obav.

Aries6
Generální žvanilka 21631 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 21:55

Tak obecně by na trampolíně měl být je jeden člověk. Dětí tam samozřejmě máme víc, ale kdyby tam bylo takhle malé dítě, zakázala bych jim skákat. Vzala bych pryč malou nebo ty starší. Nenechala bych je s ní takhle házet.
Nevím, jak moc je to nebezpečné, ale dobrý pocit z toho nemám. My máme doma 4 metrovou a děcka mají přísné podmínky, co a jak na ní.

Veruna0
Povídálka 15 příspěvků 03.04.18 22:51

Spíše bych se bála o to malé, jestli ji to baví, doporučila bych, aby tam byla sama a třeba abyste tam s ní byla Vy a byla opatrná, protože jsem toho názoru, že ta druhá starší-není tak rozumná a mohla by jí něco udělat :)

beruska9
Extra třída :D 10157 příspěvků 03.04.18 23:12

V tomhle veku bych se uz nebala treseni, pokud ji vyslovene nemlatila hlava o tvrdy povrch. Priste bych se spis bala, ze na ni ta vetsi skoci nebo spadne, kamaradka takhle se synem na pohotovosti skoncila…nastesti dobry. Ale treseni uz ne.

kudlanka1
Kecalka 124 příspěvků 03.04.18 23:50

Myslim ze to plati jen pro miminka, od roku bych se tohoto uz nebala, ale zase na druhou stranu jsem myslim nekde cetla, ze pro deti do tri let neni trampolina vubec vhodna, ze se jim tim muze zkazit pater, tim jak skakaji a taky jak uz bylo zmineno bych se bala, ze na ni nekdo skoci. Jako kdyby tam byli jen rocni prcci co se jen trosku houpou ok, ale takto na ni muze nekdo skocit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama