Třetí bradavka - mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:02
Třetí bradavka - mléko

Ahoj, možná vám bude můj dotaz připadat poněkud vtipný, ale zajímá mě, jestli někdo nemá zkušenost. Mám třetí bradavku - toť diagnostikováno kožním lékařem asi v 15ti letech. Nikdy jsem nad tím tak extra nepřemýšlela, ale nyní jsem ve 35 tt těhotenství a bradavka tmavne a zvětšuje se. Zajímalo by mě, jestli je možné, že mi z ní bude téct mléko :D Jelikož ji mám tak nešikovně, že nebude krytá podprsenkou a pak případně vložkou.. takže mě zajímá, jestli někdo řešil tenhle problém, a taky jestli máte zkušenosti třeba s odstraněním. Omlouvám se za anonym, ale je to poněkud choulostivé téma a samotné mi to přijde vtipné, když to po sobě čtu. :)

Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17631 příspěvků 16.07.19 17:09

O třetí bradavce jsem nikdy neslysela teda :) Tak jestli poteče mléko, to můžeš zanedlouho zkusit :mrgreen:. Nepremyslela jsi, ze si ji necháš odstranit?

a12
Hvězda diskuse 37984 příspěvků 16.07.19 17:12

No a kde ji mas? Mliko se netvori v bradavkach, ne? :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 16.07.19 17:15
@Anonymní píše:
Ahoj, možná vám bude můj dotaz připadat poněkud vtipný, ale zajímá mě, jestli někdo nemá zkušenost. Mám třetí bradavku - toť diagnostikováno kožním lékařem asi v 15ti letech. Nikdy jsem nad tím tak extra nepřemýšlela, ale nyní jsem ve 35 tt těhotenství a bradavka tmavne a zvětšuje se. Zajímalo by mě, jestli je možné, že mi z ní bude téct mléko :D Jelikož ji mám tak nešikovně, že nebude krytá podprsenkou a pak případně vložkou.. takže mě zajímá, jestli někdo řešil tenhle problém, a taky jestli máte zkušenosti třeba s odstraněním. Omlouvám se za anonym, ale je to poněkud choulostivé téma a samotné mi to přijde vtipné, když to po sobě čtu. :)

A máš tam i mléčné žlázy? Nevím, ale asi bych si ji nechala odstranit, jestli to jde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:18

Neuvažovala jsem o tom nikdy, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by mohla být i funkční, je menší než klasická bradavka, takže mi nějak neprekažela, vypadá spíš jako tmavší vřídek nebo divné znaménko. Až pravě teď v těhotenství se podobá klasické bradavce..

Mám ji pravě pod prsem souběžně s,,normální,, a lékař říkal, že se někdy vytvoří, protože tama prochází mléčné žlázy. To, že se mléko netvoří v bradavce samozřejmě vím :D

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 16.07.19 17:35

No, jestli je tam mléčná žláza, tak tamtudy asi mléko téct může, budeš muset používat tři tampóny do podprsenky :mrgreen: ne, promiň za legraci, ale mně se mléko spouští i z toho prsa, co zrovna nekojím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:41

Ahoj, mám ji taky, nebyla to žádná hrůza, občas při zmačkniti se tam objevila kapka mléka, ale žádné veletoky co by třeba špinilo oblečení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:53

Já nemám tři bradavky, ale jednu mám zdvojenou, mám jakoby dvě spojený vedle sebe. Odkojila jsem dvě děti a právě z téhle mi teda teklo mléko malinko méně, ale teklo. Teď jsem těhotná potřebí a už mi začalo kapat mlezivo z obou prsou, takže držím palečky, ať Ti funguje vše jak má.

Sue2008
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 16.07.19 18:36
@Anonymní píše:
Neuvažovala jsem o tom nikdy, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by mohla být i funkční, je menší než klasická bradavka, takže mi nějak neprekažela, vypadá spíš jako tmavší vřídek nebo divné znaménko. Až pravě teď v těhotenství se podobá klasické bradavce..Mám ji pravě pod prsem souběžně s,,normální,, a lékař říkal, že se někdy vytvoří, protože tama prochází mléčné žlázy. To, že se mléko netvoří v bradavce samozřejmě vím :D

mám zakrnělé bradavky pod každým prsem, kojím už 3. rokem a ani kapka, neboj. Jinak s těhotenstvím ztmavly a trochu se zvětšily, ale mám velká prsa, tak vůbec nejsou vidět.

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 16.07.19 19:12

Tyjo teď přemýšlím, jestli něco takového náhodou nemám taky :D Já mám takovou „ťupku“ na hranici mezi dvorcem a normální kůží, vypadá to jen jako trošku zvětšený folikul. Teď při kojení druhého dítěte jsem si všimla, že mléko vytéká i tudy, ale teda samovolně asi ne, jen při stisknutí mezi prsty. Tak si myslím, že by to nemuselo u tebe být žádné drama :)

Sue2008
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 16.07.19 19:36

@Michelle_M to nebude ono. https://en.m.wikipedia.org/…erary_nipple. Odborně se tomu říká polythelie, objevují se na místech, kde by např u zvířat vyrostl další pár prsů. A jinak zakladatelko, záleží, jak dalece jsou bradavky vyvinuté. Pokud máš opravdu jen tmavé vřídky, tak bych se ničeho nebála.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:47

Děkuji, za reakce. Zakladatelka ;)

Váš příspěvek
Reklama